Akurat nie ma się co tak spinać. Ja po prostu zadałem pytanie, może trochę "bezpośrednie" ale bez negatywnego wydźwięku. Gdyby w pierwszym poście tego wątku pojawiło się bliższe jego określenie jak chociażby w poście powyżej pytanie by nie padło. Wątek jest całkiem ciekawy a zdjęcia Kolega robić potrafi więc myślałem, że coś więcej z dnia dzisiejszego tych dolin też się pojawi. Bo coś tam przecież współcześnie też się dzieje bo i ochłodzić jest się gdzie i czym. Koń na zrywce to też jeden z przejawów życia. Harvester czy ŁKT nie wszędzie pójdzie a koń i owszem. W Niemczech czy Austrii konie dalej są pełnoprawnymi pracownikami w lasach to czemu nie w Polsce?
A tak ogólnie. W stopce tego forum widnieje określenie DYSKUSYJNE. Dyskusja ma wiele form. Z zasady czytam wszystkie posty bo tak uważam za stosowne. Jeśli coś mnie interesuje, z czymś się nie zgadzam, coś mnie rozśmieszy etc and so on to reaguję. Czy Kolega uważa , że posty pisze się tylko dla siebie?
Osobiście wolę kiedy mój post wywoła jakąś reakcję, nawet negatywną niż jest całkowicie pomijany milczeniem. Bo to oznacza, że forum ŻYJE. I byłoby dobrze gdyby to forum dalej żyło, bo jest tego warte, a nie stało się jedynie Klubem Wzajemnej Adoracji.
PS. Jedynie czego nie cierpię na tym forum ( i innych też) to postów typu: Cześć jestem tu nowy. Wybieram się w Bieszczady, czy podacie mi śniadanie do łóżka? Może być kawior Bieługa
A ty Sławku wędruj i pisz bo to Ci dobrze wychodzi. I się nie zrażaj.