Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Ratujmy Radocynę

  1. #1

    Domyślnie Ratujmy Radocynę

    Bardzo przykra wiadomość dla miłośników Beskidu Niskiego.

    Przejeżdżałem dziś przez Radocynę i jak zwykle zatrzymałem się coś zjeść w Woryniu - "hotelu" nadleśnictwa. Przy bufecie wisi kartka z której się można dowiedzieć , że z dniem 15 lutego 2017 Państwo Maj, którzy karmią i goszczą tam ludzi od dwudziestu paru lat - KOŃCZĄ DZIAŁALNOŚĆ. Z rozmowy z mocno rozgoryczonymi - co oczywiste w takiej sytuacji - Państwem Maj wynika, że nadleśnictwo Gorlice bez żadnej dajracji postanowiło nie przedłużać z Nimi umowy ajencyjnej, czy też raczej przedłużyć ją o zaledwie pół roku zamiast obiecywanych wcześniej kilu kolejnych lat, a "potem przyjdzie ktoś nowy kto to lepiej poprowadzi".

    Za poważna to sprawa bym rzucał grubym słowem, ale na usta ciśnie się pytanie co k...wa znaczy lepiej? Nigdy nie korzystałem z samego hotelu, ale żarcie w bufecie zawsze było dobre, świeże i w uczciwych cenach, a obsługa miła i serdeczna, zresztą kto tam bywa sam wie. Nie znam osobiście nikogo kto by kiedykolwiek złe słowo o tym miejscu i tych ludziach powiedział, znam za to wielu, którzy bardzo ich chwalili.

    Nie chcę wnikać, ale sprawa niestety wygląda tak, jakby pan nadleśniczy, bądź ktoś kto ma na niego przełożenie, postanowił wsadzić w to miejsce kogoś "swojego". Anim im brat ani swat, pewnie nawet nie bardzo z widzenia mnie kojarzą, bo za rzadko tam bywam, ale uważam że Państwu maj dzieje się krzywda, a charakter tego miejsca zmieni się bezpowrotnie.

    Nie wiem jak, ale uważam że trzeba zadziałać: Tu moje pytanie: czy ktoś na forum ma pomysł co można zrobić? Ktoś ma jakieś przełożenie na nadleśnictwo Gorlice bądź wyżej? Prasa? List protestacyjny? Mailingowa presja na nadleśnictwo? Ktoś coś?
    Powyższy cytat jest z Forum Beskidu Niskiego.

    Jeszcze w lipcu gościłam w Radocynie i wszystko było jak dawniej. A tutaj nagle ta wiadomość...
    Wiem na pewno że na naszym Forum jest wielu miłośników tego miejsca; więc proszę, zróbmy wspólnie coś, aby państwu Maj nie stała się krzywda. Zróbmy coś by to miejsce, które od lat było ukochaną przystanią w wędrówce po Beskidach pozostało takim jakim było: przyjaznym, bezpiecznym, wyczekiwanym.
    A Państwo Majowie byli i są duszą Radocyny. Mam nadzieję, że dzięki nam wszystkim takim POZOSTANIE :)
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 11-08-2016 o 17:55 Powód: Połączyłem dwa posty

  2. #2
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Ratujmy Radocynę

    To prawda, że to miejsce w Radocynie zostawiało bardzo pozytywne wrażenie. Chciałoby się powiedzieć , że mi takich miejsc brakuje w Bieszczadach.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ratujmy cerkiew w Bystrem!
    Przez Bystre w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-07-2015, 12:21
  2. Ratujmy zamek "Sobień" - nieformalna grupa
    Przez Jankiel w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 13-02-2013, 22:35

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •