Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Hotelik Biały jest najlepszy!!!

  1. #1
    ika
    Guest

    Domyślnie Hotelik Biały jest najlepszy!!!

    Wróciłam jakieś dwa tygodnie temu (buuuu) z Bieszczadów. Kiedy się tam wybierałam nie miałam zielonego pojecia, gdzie można nocować. W internecie znalazłam dużo ciekawych informacji o Kremenarosie. Już miejscowy kierowca (Ustrzyki Dolne-Górne) odradzał to miejsce. Miał rację - porcjowana woda w określonych godzinach, smród nie do wytrzymania. Podobno mieszkańcy Ustrzyk wiedzą, kto nocuje w Kremenarosie, bo przechodzi specyficznym zapaszkiem.
    O 23 przytelepałam się do Białego Hoteliku, a tam co - wszystko na odwrót (oprócz cen)- czysto, przytulnie i ciepło (przed zimniejszą nocą włączano ogrzewanie), woda całą dobę bez głupich informacji typu "szanuj wodę, inni też chcą skorzystać". Teraz wszystkim znajomym polecam to miejsce. Jest jedynym, w którym będę się zatrzymywała w Ustrzykach.
    Poza tym oczywiście warto w Bieszczadach zobaczyć Tarnicę, cudne połoniny, Rawki itd.

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    75

    Domyślnie Re: Hotelik Biały jest najlepszy!!!

    Zgadzam sie Hotelik jest OK.I przemila jest pani Irena i Jej Maz, ktorzy prowadza hotelik i noclegi kolo swojego domu.
    I w hoteliku i w domku jest cudnie no i waruneczki super. Jak sie przyjdzie zmoknietym i wywianym super jest sobie posiedziec w przytulnej kuchni gdzie kominek i buzujacy ogienek
    Oczywiscie poza Hotelikiem milo jest tez w domkach u Bieszczadnikow- pracownikow Parku - gwarantuja Oni mocne przezycia)) Bardzo milo jest u pana Daniela Nowaka
    W ogole jest w Ustrzykach sporo przemilych miejsc do ktorych wraca sie co roku od 10 lat z okladem
    Pozdrowka!

  3. #3
    one dollar
    Guest

    Domyślnie Odp: Re: Hotelik Biały jest najlepszy!!!

    Fantastyczne miejsce :) byłem tam w ubiegly weekend klimacik genialny blisko do szlakow warunki hoteliku jak w domu :) na pewno jeszcze tam wroce i to niedlugo.....

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2013
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Hotelik Biały jest najlepszy!!!

    Ojej...ten watek zaczal sie 10 lat temu...:)
    Co do hoteliku...to z dobrodziejstw korzystalam zima, kiedy spoznieni dojechalismy do ustrzyk i o wlazeniu z berezek do koliby nie bylo mowy. Wtedy to hotelik przyszedl z ratunkiem! Cieplutki pokoj z lazienka- istne szalenstwo. Latem kilka razy zdazylo mi sie spac w domkach. Wszystko ok tylko osobom o czujnym snie proponuje stopery do uszu- sciany sa z dykty wiec dzwiek sie bardzo niesie.
    Pozdrawiam

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Hotelik Biały jest najlepszy!!!

    Domki przy Hoteliku Białym w UG?? Pokój z łazienką?? Chyba nie o tym hoteliku piszesz, albo ja czegoś nie wiem!!
    Pozdrawiam

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2013
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Hotelik Biały jest najlepszy!!!

    Oj...faktycznie pomyliłam...miałam na myśli pttk...:(((nie biały...

    Co do białego...byłam tam raz i bardzo miło wspominam ten pobyt. Przystepna cena, a i pokoj barfdzo przyjemy:)))polecam

    PS: przepraszam za pomyłkę!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Tarnawa Niżna - hotelik?
    Przez robines w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 22-09-2013, 16:39
  2. Czy Biały Słoń jest biały ?
    Przez don Enrico w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 28-03-2012, 13:14
  3. Hotelik biały
    Przez jolie w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-09-2006, 21:58
  4. Gosp. Agrot. w Pszczelinach - 4 pory roku vs. Hotelik Biały
    Przez dibbler w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-08-2005, 11:19
  5. Hotelik Bialy - kwatery prywatne
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-06-2004, 10:06

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •