Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Źródła Sanu / ścieżka przyrodniczo-historyczna W Dolinie Górnego Sanu "Bóbr"

  1. #1

    Domyślnie Źródła Sanu / ścieżka przyrodniczo-historyczna W Dolinie Górnego Sanu "Bóbr"

    Cześć,
    wyszukiwarka nie pokazała takiego tematu, więc mam nadzieję, że nie dubluję :) . Myślę nad wybraniem się do źródeł Sanu i w związku z tym mam takie pytania:
    1) Czy na parking w Bukowcu jakieś busiki dojeżdżają czy trzeba iść pieszo z Tarnawy / Mucznego? Niezmotoryzowany jestem, planuję wybrać się samemu ze wszystkim na plecach.
    2) Schronu w Negrylowie podobno już nie ma - ale tak z ciekawości, zabudowania zostały, dałoby się tam w razie czego przenocować?
    3) Chętnie też przyjmę inne porady pod kątem takiej wycieczki :) .
    Dzięki z góry i pozdrawiam,
    Wawrzyniec

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2015
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Źródła Sanu / ścieżka przyrodniczo-historyczna W Dolinie Górnego Sanu "Bóbr"

    Jak zapłacisz to pojedzie ale nie wiem za ile.
    Chyba nie.Już prędzej w schronie przy skręcie do ruin dworuObraz 342.jpg
    Ale z Bukowca do zródeł i z powrotem dasz radę w jeden dzień.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    110

    Domyślnie Odp: Źródła Sanu / ścieżka przyrodniczo-historyczna W Dolinie Górnego Sanu "Bóbr"

    Cytat Zamieszczone przez Larry2903 Zobacz posta
    1) Czy na parking w Bukowcu jakieś busiki dojeżdżają czy trzeba iść pieszo z Tarnawy / Mucznego? Niezmotoryzowany jestem, planuję wybrać się samemu ze wszystkim na plecach.
    Nie jeżdżą tam żadne busy chyba, że zamówisz sobie wcześniej i ugadasz się z kierowcą co do ceny. Wówczas zapłacisz za przejazd sam, chyba, że będzie jakąś grupę wiózł to się do nich dorzucisz.
    Pieszo z Tarnawy czy Mucznego do źródeł Sanu i z powrotem nie dasz rady.

    Cytat Zamieszczone przez Larry2903 Zobacz posta
    2) Schronu w Negrylowie podobno już nie ma - ale tak z ciekawości, zabudowania zostały, dałoby się tam w razie czego przenocować?
    Nie. Nie da się tam przenocować i nie da się tam nigdzie legalnie przenocować. Nie legalnie zresztą też się nie da.

    Porady: Sama ścieżka do źródeł Sanu z Bukowca ma w obie strony ponad 20 km. Z Tarnawy do Bukowca jest ok. 10 km. Wycieczka na nogach z Tarnawy do źródeł daje nam w obie strony ponad 40 km.
    Jeśli jesteś niezmotoryzowany i chcesz iść na źródła Sanu musisz dojechać czymś do Bukowca i później z tego Bukowca jakoś wrócić. Start - wczesne godziny ranne w celu złapania jakiegoś stopa i powrót w godzinach umożliwiających zabranie się z kimś z powrotem. Dodam, że ruch w tamte rejony jest nie wielki.

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2015
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Źródła Sanu / ścieżka przyrodniczo-historyczna W Dolinie Górnego Sanu "Bóbr"

    Na szczęście nie wielki. A i tej rudej już nie spotkasz w BukowcuDSC_0058.jpg

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dolina Górnego Sanu - dojazd
    Przez heath w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-11-2014, 21:38
  2. Dolistowie. Domki i pokoje gościnne w dolinie sanu.
    Przez Dolistowie w dziale Nocleg oferuję
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 14:55
  3. Źródło Sanu
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 111
    Ostatni post / autor: 26-06-2011, 22:16
  4. W Dolinie Górnego Sanu - ścieżka historyczno-przyrodnicza.
    Przez GSSG w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-08-2007, 21:31
  5. Powstanie ścieżka przyrodniczo - historyczna
    Przez leszczu w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 07-07-2005, 16:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •