Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Terka/Zatwarnica transport/samochod

  1. #11
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Terka/Zatwarnica transport/samochod

    Witam po długim niebycie na Forum :)

    To ja się pytam tak prosto z mostu (niech będzie w Studennem)... a czemu nie można sobie przejść Terka-Zatwarnica-Terka albo Studenne-Zatwarnica-Studenne, albo Zatwarnica-Studenne-Zatwarnica (1 i 3 wariant przeszedłem)???
    12 godzinny spacerek po obu brzegach Sanu. Nawet dziurawą drogą jest fajnie iść i są "okienka".
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2016
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Terka/Zatwarnica transport/samochod

    Jeszcze raz dzięki za pomoc! Ostatecznie auto zostało w Sękowcu, z Zatwarnicy poszliśmy w okolice Magury Hulszczańskiej na przełaj, później Pańskie Berdo, Hulskie, Ryli, czerwonym do Krywego, ścieżką do Tworylnego, przeprawa przez San i powrót stokówką. Piękna trasa!:)) Poza tym udało się na tym samym trzydniowym wyjeździe przejść Wetlina-Jawornik-Riaba Skała-Krzemieniec-Wielka Rawka-Mała Rawka - Dział -Wetlina oraz dotrzeć do źródeł Sanu. Nie mogę przestać myśleć o Bieszczadach, więc wracam za dwa tygodnie:) i tu mam kolejne pytanie, jakie trasy polecicie na koniec września? pierwszy pomysł, który mi się nasuwa to Zatwarnica - Dwernik Kamień (tylko nie wiem jak ją przejść w najciekawszy sposób), poza tym może jakaś trasa z Terki? (mam znowu trzy dni)

    Pozdrawiam!:)
    MK

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Terka/Zatwarnica transport/samochod

    Jak widać, to wystarczy popatrzeć na mapę i można pięknie zmodyfikować oraz dopasować do osobistych możliwości i potrzeb, prawie każdą trasę. Oczywiście pomijam szlaki na terenie BdPN.
    Ostatnio edytowane przez zbyszek1509 ; 08-09-2016 o 23:26

  4. #14
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Terka/Zatwarnica transport/samochod

    Cześć Kondrah :)
    Ja zaproponuję przewrotnie... a czemu z Zatwarnicy, ha? Proponuję trasę jaką rok temu zrobiłem a opisałem tutaj http://forum.bieszczady.info.pl/show...szczady/page56
    Samochód można zostawić na początku podejścia tam gdzie pole biwakowe w Nasicznem lub wchodzić stokówką koło Gościńca Pod Jaskiniami.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  5. #15
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Terka/Zatwarnica transport/samochod

    Cytat Zamieszczone przez Recon Zobacz posta
    Cześć Kondrah :)
    Ja zaproponuję przewrotnie... a czemu z Zatwarnicy, ha? Proponuję trasę jaką rok temu zrobiłem a opisałem tutaj http://forum.bieszczady.info.pl/show...szczady/page56
    Samochód można zostawić na początku podejścia tam gdzie pole biwakowe w Nasicznem lub wchodzić stokówką koło Gościńca Pod Jaskiniami.
    ...a czemu nie z Zatwarnicy?... z tego miejsca też się fajnie wyrusza i też można kręcić kujawiaki....... i o to w tym wszystkim idzie... ryli, albo nie ryli...

  6. #16
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Terka/Zatwarnica transport/samochod

    A temu, bo mi się tamtędy najbardziej podobało!
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  7. #17
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Terka/Zatwarnica transport/samochod

    Cytat Zamieszczone przez Recon Zobacz posta
    A temu, bo mi się tamtędy najbardziej podobało!
    ....fakt ...argument, akurat nie do podważenia.... Zaproponuję z Zatwarnicy czerwonym na Kamień, a zejście zielonym, a z Terki na Studenne, albo na Korbanie zielonym później czerwonym i nim zejść , lub przez przełęcz Hyrcza i Tyskową.

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2016
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Terka/Zatwarnica transport/samochod

    1. Dzięki za odzew, przemyślę ten DK w taki sposób:) a co myślicie o takiej trasie (jak widokowo i ile czasu może to zająć w rzeczywistości?), kombinuję, bo chciałbym żonę, z którą włąsnie jadę rozkochać w Bieszczadach, więc powinno być dziko, ale też widokowo atrakcyjnie:) Terka – Przełecz Szczycisko -Szczyciska – Żołobina - ścieżką Tworylczyk – Tworylne – ścieżką do Starego Placu – Terka. A może polecicie coś innego spełniającego ww warunki:)

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar tomasz8278
    Na forum od
    05.2014
    Rodem z
    Połaniec
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Terka/Zatwarnica transport/samochod

    Widzę ,że kolejny zachorował , lekarstwa brak .Więc walcz chłopie z Bieszczadami i zarażaj innych.

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Terka/Zatwarnica transport/samochod

    Cytat Zamieszczone przez Kondrah Zobacz posta
    ... kombinuję, bo chciałbym żonę, z którą włąsnie jadę rozkochać w Bieszczadach, więc powinno być dziko, ale też widokowo atrakcyjnie:) Terka – Przełecz Szczycisko -Szczyciska – Żołobina - ścieżką Tworylczyk – Tworylne – ścieżką do Starego Placu – Terka. A może polecicie coś innego spełniającego ww warunki:)
    Trasa dość widokowa i ciekawa. Jednak jej długość ok. 20 km, czy tak na początek nie zniechęci Twojej żony do Bieszczadów ?. Sprawa do przemyślenia.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Terka-Tworylne-Krywe-Zatwarnica
    Przez stasiuvino w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 28-08-2011, 19:25
  2. Terka - noclegi
    Przez sarmata w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-08-2010, 20:32
  3. Katalog: Mapy 1945 - 1989, Dział:Mapy krajoznawczo-samochod
    Przez marekm w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-10-2005, 23:13
  4. Transport Warszawa->Zatwarnica we wrześniu
    Przez PMK w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-09-2005, 17:30
  5. Zatwarnica - Krywe - Terka
    Przez smile2 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-04-2004, 19:48

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •