Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: wyprawa na Tarnicę

  1. #21
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: wyprawa na Tarnicę

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Poniższe zdjęcia zostały wykonane 16 czerwca 2016 roku. Chętnym zdradzę tajemnicę, jak się takie zdjęcia robi;-)
    (...)
    Wojtku ! Odkąd wynaleziono fotoszopa nic już mnie nie zdziwi na zdjęciach ....

  2. #22
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: wyprawa na Tarnicę

    Cytat Zamieszczone przez uszatek_mis Zobacz posta
    Innymi słowami - znaleźć się w odpowiednim czasie, nawet w miejscach uznawanych za oblegane, może skutkować właśnie takimi zdjęciami.
    Ot, i cała tajemnica wyszła na jaw Chcesz mieć pustą Tarnicę - ruszaj w góry o 5 rano!
    Zdjęcia nie były kadrowane, tu można sprawdzić: http://ciekawe.tematy.net/2016/sroda/full/
    A wyruszenie w góry w parę godzin później, tego samego dnia, dawało takie wyniki, jak na kilku dalszych, przykładowych zdjęciach. Szkoda ich tu pokazywać, podam tylko link: http://ciekawe.tematy.net/2016/sroda/900a/

  3. #23

    Domyślnie Odp: wyprawa na Tarnicę

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Ot, i cała tajemnica wyszła na jaw Chcesz mieć pustą Tarnicę - ruszaj w góry o 5 rano!
    Zdjęcia nie były kadrowane, tu można sprawdzić: http://ciekawe.tematy.net/2016/sroda/full/
    A wyruszenie w góry w parę godzin później, tego samego dnia, dawało takie wyniki, jak na kilku dalszych, przykładowych zdjęciach. Szkoda ich tu pokazywać, podam tylko link: http://ciekawe.tematy.net/2016/sroda/900a/
    Chcesz być tajemniczy, to usuwaj EXIFy na zdjęciach
    Chodzenie rano nie jest takie głupie, często z tego korzystam... Np. tu (http://forum.bieszczady.info.pl/show...l=1#post167912) - ostatnie cztery zdjęcia... Co prawda nie Tarnica, ale... To koniec sierpnia.
    Tu listopad (nie rano, ale wieczorem), ale za to pusta Tarnica (7 zdjęcie) - http://forum.bieszczady.info.pl/show...l=1#post163646.
    Ostatnio edytowane przez uszatek_mis ; 12-09-2016 o 00:15

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2016
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: wyprawa na Tarnicę

    Tarnica!! Co byłeś na Tarnicy?? o fuj , to nie jest cool ....
    ...niech pierwszy rzuci kamieniem co tam nie był i co w tym złego,że inni też tam chcą być?
    bo dużo Ich?, to co Bieszczady tylko dla wybranych?,czy tylko dla was krytykujących?, a może wolelibyście spotkać nas ZDOBYWCÓW TARNICY na swoich szlakach w trakcie Waszego"chaszczowania"?, wtedy Tarnica będzie pusta dla Krytykujących Wybrańców.
    to coś było we mnie od zawsze, harcerskie wędrowanie,prywatne wyprawy,rajdy rowerowe, zorganizowane wycieczki to nie było "to" ale zawsze "coś" i właśnie po ostatnim wyjezdzie w Bieszczady(min. po zdobyciu Tarnicy po 25 latach) to "coś" wykluło się i określiło w charakterze, to tutaj(czyt. w Bieszczadach ) chcę szukać,wędrować,zwiedzać i być , a jeżeli to znów będzie Tarnica, to co? to zle? Bieszczady są gdzieś indziej?

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: wyprawa na Tarnicę

    Tarnica od Bukowego Berda to chyba nie najgorszy pomysł? W dodatku pod koniec pazdziernika?
    Wpadłem jak śliwka w kompot. Mam grono dobrych znajomych, którzy chcą jechać ze mną w Bieszczady. Rok temu wodziłem ich jak najdalej od schodów.
    Nie jest tak łatwo żeby zadowolić wszystkich ale(o dziwo), ludziskom śmiały się oczy do gór, kolorów i grzybów.
    Tylko co począć z Tarnicą?
    Trochę nie wypada zwodzić ludzi w nieskończoność. Tarnica jest tak samo piękna jak całe Bieszczady a najwyższy szczyt to zawsze coś.
    Tarnica ma wołoską nazwę, tarnita-siodło, kto był i widział wie o co chodzi.

    Obciachem nie jest wchodzenie na ten szczyt, nawet od Wołosatego, za to obciachem jest...a raczej są...(wstaw w miejsce kropek odpowiednie słowa).

  6. #26
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: wyprawa na Tarnicę

    Tarnica, to takie coś do zaliczania. Trza zaliczyć i już. A jak się ją zaliczy, to się tam wraca albo nie.
    Ot, takie poranne złote myśli.

  7. #27
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: wyprawa na Tarnicę

    Tarnica jest piękna i już! Tak jak całe Bieszczady. Ja byłam tam nie raz i nie dwa i mam nadzieję, że będę jeszcze wiele razy. Na tłumy na szczycie mam swój sposób - wychodzę z założenia, że szczyty górskie najpiękniej wyglądają z doliny lub widziane z innych szczytów więc Tarnicę podziwiam z daleka a z Tarnicy podziwiam inne widoki. Zawsze można znaleźć jakiś wolny "kawałek podłogi" na szczycie i mieć przed sobą piękne krajobrazy. Noooo wiem, wiem, że nie może się to równać z bezkresem pustych połonin ukraińskich...ale pewnie połoniny ukraińskie nie umywają się do bezkresu Kaukazu a jednak budzą zachwyt...

    ...co innego te przeklęte schody! pomijając już ich celowość to nie wiem czy ja nie umiem chodzić po schodach górskich czy raczej te schody są jakoś dziwnie rozstawione, bo kolana bolały mnie po schodzeniu nimi bardzo. Ale przecież to nie wina Tarnicy, że tak ją pięknie udekorowali, tak jak nie jest winą konia, że mu założą chomąto.

    Tak więc, wyznaję jak na spowiedzi, że ostatni raz na Tarnicy byłam w maju i nie obiecuję poprawy w tym względzie. I jeśli sir Bazyl będzie organizował kolejną wyprawę na wschód słońca na Tarnicy to ja się zapisuję!
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  8. #28

    Domyślnie Odp: wyprawa na Tarnicę

    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    Tarnica od Bukowego Berda to chyba nie najgorszy pomysł? W dodatku pod koniec pazdziernika?
    Bardzo dobry pomysł Co prawda schodów nie unikniesz, ale zminimalizujesz wchodzenie nimi. A zejść Szerokim W. do U.Górnych.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Schody na Tarnicę
    Przez diabel-1410 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 05-05-2020, 21:24
  2. Nie będzie drogi krzyzowej na Tarnicę.
    Przez Hero w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-03-2013, 18:01
  3. Którędy na Tarnicę?
    Przez mariel46 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-10-2010, 19:02
  4. Wycieczka na Tarnicę 29.09.2007
    Przez zakapior w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2007, 12:08
  5. Zdjęcia z wypadu na Tarnicę 2004.11.12
    Przez ebik w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-11-2004, 02:17

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •