Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: gdzie jechać?:)

  1. #1

    Domyślnie gdzie jechać?:)

    Hej, będę bardzo wdzięczna za pomoc.. otóż chcę zabrać męża na 25 rocznicę ślubu na pare dni pod koniec października w Bieszczady. Przyznam się bez bicia, że nigdy tam nie byliśmy . Proszę o podpowiedz gdzie pojechać żeby nie zanudzić się na śmierć, chciałabym żeby w miarę blisko były jakieś nie bardzo trudne szlaki, oboje lubimy spacerować i długie wędrówki nam nie straszne. To za wcześnie na narty więc nie chciałabym jechać w ciemno, bo miejsc noclegowych jest dużo tylko nigdzie nie ma info o okolicy, szlakach, czy np. można gdzieś blisko wypożyczyć rowery i czy jest gdzie na nich pojeździć? będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedz. Serdecznie Was pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie Odp: gdzie jechać?:)

    Witaj.
    Zawsze warto najpierw samemu trochę poszukać na forum, bo masę informacji już jest zamieszczonych.
    Odeślę Cię do mojego posta -> http://forum.bieszczady.info.pl/show...l=1#post166959

    Co do rowerów (wypożyczenia) to się nie wypowiem, bo jak już, to biorę własny. Poza parkiem wszystkie drogi Twoje/Wasze.
    Znalezienie noclegu pod koniec października, jeśli jesień będzie długa i piękna, może być wyzwaniem. A ostatnio w październiku Bieszczady przeżywają istne oblężenie.
    Polecam krótką i bardzo widokową, szczególnie jesienią, trasę pieszą na Dwernik-Kamień.
    Co do przebiegu szlaków to najlepiej kupić aktualną mapę Bieszczad np. Compassu (http://www.compass.krakow.pl/p/bieszczady-1).
    Wstępnie można poszukać online -> http://szlaki.net.pl
    Ostatnio edytowane przez uszatek_mis ; 07-09-2016 o 13:13 Powód: uzupełnienie

  3. #3
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: gdzie jechać?:)

    Bieszczadzki pępek to miejscowość Ustrzyki Górne.
    Nie jest to kurort, ale można tu coś zjeść i jest gdzie przenocować. Radzę odszukać na mapie tą miejscowość i zaplanować sobie wędrówki dalsze lub krótsze.
    Można również, ruszyć stąd na wędrówkę z plecakiem zatrzymując się w okolicznych schroniskach.

  4. #4
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: gdzie jechać?:)

    A rowery możesz wypożyczyć w Wetlinie. 608447779 Henryk Ślimak

  5. #5

    Domyślnie Odp: gdzie jechać?:)

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    A rowery możesz wypożyczyć w Wetlinie. 608447779 Henryk Ślimak
    Witam,
    Mam pytanie odnośnie tych rowerów.
    Czy one są ok? Chodzi nie o markę ale o to czy można na nich pojeździć a nie toczyć się. Jazda ma być w końcu przyjemnością a nie udręką.
    Spotkałem się z rożnymi rowerami w wypożyczalniach i wiem, że mogą pozostawić wiele do życzenia - od dziwnych dźwięków poprzez po centrowane koła i niesprawne układy.
    Jak jest w tym przypadku?
    Ostatnio edytowane przez albert79 ; 12-09-2016 o 11:09

  6. #6

    Domyślnie Odp: gdzie jechać?:)

    Co do trasy pieszej to naprawdę fajna trasa prowadzi z Ustrzyk Górnych na Tarnicę. Z Tarnicy można albo zejść do Wołosatego i podjechać czymś do Ustrzyk, albo można wracać tą samą trasą.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. 3 dni w bieszczadach. Gdzie spać? Gdzie iść? Jak żyć?
    Przez Szerba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-03-2014, 01:05
  2. Chcę jechać w najblizszy weekend, czy ktoś chętny?
    Przez kathleen w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-11-2007, 19:48
  3. Czy warto jechać do Wetliny, czyli....
    Przez Alusia w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 16-07-2007, 08:58
  4. Jak jechać do Cisnej?!?
    Przez zefka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-06-2005, 14:28
  5. Gdzie???
    Przez jan w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-03-2005, 13:43

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •