Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
Bo jak się za na rowerze szybko jedzie, to rzeczywiście nic ciekawego nie da się zobaczyć. Trzeba jechać tak z umiarem. Bo gdy za wolno - to się człowiek przewróci

Masz rację, ale tym rowerzystom nie zależało, by cokolwiek w Bieszczadach zobaczyć. Dobitnie świadczyło o tym radio na kierownicy
Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
A w sprawie cmentarza "pod Wierchem nad Łazem, ale na wschód od słupka I/6" . Też go szukałem, bez roweru. Dość metodycznie, chodząc wzdłuż i wszerz z odstępem ok. 10 metrów. I żadnych śladów nie wypatrzyłem.
Zaszokowałeś mnie tymi zdjęciami - pewnie nie mniej, niż jeśli byś ten cmentarz odnalazł. Jaki masz sposób na przechowywanie i katalogowanie zdjęć, by w potrzebie wygrzebać ze wszystkich to właściwe, a w sumie mało charakterystyczne zdjęcie?

Cytat Zamieszczone przez Waldemar Zobacz posta
Dziękuję za informacje ws cmentarza! Rano wysłałem e-maila do Compassu z prośbą o komentarz na temat pojawienia się tego symbolu w tym miejscu. Na mapie z 2009 nic takiego tam nie ma.
Kiedyś próbowałem ich podpytywać, czy mogą mi udostępnić informację, na podstawie czego nanieśli oznaczenia (chodziło mi o cmentarz z WW i jakiś inny oznaczony między Terpiakiem a Baranim niedaleko Łupkowa) Nic nie odpowiedzieli. Czasami reagują na zgłaszane poprawki prawidłowo, czasami nie reagują (np. krzyż w Zubeńsku) a czasami reagują odwrotnie niż byśmy tego chcieli - podałem im kiedyś właściwą lokalizację cmentarza w Rudawce Jaśliskiej to na następnym wydaniu mapy nie było go wcale...