Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Nic ciekawego

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: Nic ciekawego

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Bo jak się za na rowerze szybko jedzie, to rzeczywiście nic ciekawego nie da się zobaczyć. Trzeba jechać tak z umiarem. Bo gdy za wolno - to się człowiek przewróci

    Masz rację, ale tym rowerzystom nie zależało, by cokolwiek w Bieszczadach zobaczyć. Dobitnie świadczyło o tym radio na kierownicy
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    A w sprawie cmentarza "pod Wierchem nad Łazem, ale na wschód od słupka I/6" . Też go szukałem, bez roweru. Dość metodycznie, chodząc wzdłuż i wszerz z odstępem ok. 10 metrów. I żadnych śladów nie wypatrzyłem.
    Zaszokowałeś mnie tymi zdjęciami - pewnie nie mniej, niż jeśli byś ten cmentarz odnalazł. Jaki masz sposób na przechowywanie i katalogowanie zdjęć, by w potrzebie wygrzebać ze wszystkich to właściwe, a w sumie mało charakterystyczne zdjęcie?

    Cytat Zamieszczone przez Waldemar Zobacz posta
    Dziękuję za informacje ws cmentarza! Rano wysłałem e-maila do Compassu z prośbą o komentarz na temat pojawienia się tego symbolu w tym miejscu. Na mapie z 2009 nic takiego tam nie ma.
    Kiedyś próbowałem ich podpytywać, czy mogą mi udostępnić informację, na podstawie czego nanieśli oznaczenia (chodziło mi o cmentarz z WW i jakiś inny oznaczony między Terpiakiem a Baranim niedaleko Łupkowa) Nic nie odpowiedzieli. Czasami reagują na zgłaszane poprawki prawidłowo, czasami nie reagują (np. krzyż w Zubeńsku) a czasami reagują odwrotnie niż byśmy tego chcieli - podałem im kiedyś właściwą lokalizację cmentarza w Rudawce Jaśliskiej to na następnym wydaniu mapy nie było go wcale...

  2. #12
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Nic ciekawego

    Cytat Zamieszczone przez Dlugi Zobacz posta
    Jaki masz sposób na przechowywanie i katalogowanie zdjęć, by w potrzebie wygrzebać ze wszystkich to właściwe, a w sumie mało charakterystyczne zdjęcie?
    Program Fotoalbum firmy FotoTime (pewnie inne też) pozwala odnaleźć w ciągu paru sekund zdjęcia według daty i godziny wykonania, nazwy miejscowości, słów kluczowych, współrzędnych geograficznych. Zachowane ślady GPS, oglądane na tle mapy, pozwalają szybko przypomnieć sobie, gdzie się chodziło/jeździło.

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: Nic ciekawego

    Ciągnie mnie znów w te rejony, bo przeczytałem ostatnio o cmentarzu pod Rydoszową a i na Lidarze coś ciekawego na granicznym jest do sprawdzenia.
    Poniżej załączony zrzut tekstu o tym cmentarzu. Nie wiem, z kiedy jest artykuł, ale słyszałem o akcji zamówienia 10 krzyży do postawienia na różnych cmentarzach i teoretycznie powinny być one już wszystkie ustawione.
    Czy rzeczywiście jest oznaczone jakieś dojście do tego cmentarza?


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Co ciekawego o Bieszczadach na Twitterze i Facebooku
    Przez Recon w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 152
    Ostatni post / autor: 14-10-2018, 20:50
  2. Bieszczady i długo nic
    Przez Krzysztof Franczak w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-11-2010, 15:47
  3. Nic więcej.
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-09-2010, 10:18
  4. Dwernik - nic dodać nic ująć
    Przez specjalized w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-11-2007, 00:40
  5. ???właściwie nic ważnego
    Przez przyjaciel_wesolego_diabl w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-06-2003, 19:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •