Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

  1. #21
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    Sugerowane przez Ciebie milczenie nie jest żadnym rozwiązaniem.
    Jest. Jest w takim zakresie jak Ty to stosujesz - jak widzisz wątek

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    jadę w Bieszczady - zaplanujcie mi wszystko
    to milczysz bo jesteś impulsywny To nie musi mieć przeniesienia na całe forum, zasada "jak mam dopiec/obrazić/przywalić" powinna być stosowana ogólnie i przez wszystkich.

    Cytat Zamieszczone przez sturnus
    Ale że mam nie za wiele postów więc... huzia na Józia
    Bez przesady, rozmawiamy sobie i nikt huzi na Józia nie wysyła

    A wracając do meritum: nowych powinniśmy traktować łagodniej. Nie żeby mogli obrażać czy spamować - ale jak napiszą nie w tym dziale co trzeba albo jak komuś wejdą z kopytami w wątek to się posprząta. Nawet dwa razy Co nie oznacza, że sprzątać się po nich będzie zawsze ale pewna taryfa ulgowa od zasad panujących na forum jest w przypadku debiutantów wskazana, rzekłbym nawet zalecana. Jeżeli więc zadadzą durne - z naszego punktu widzenia - pytanie to lepiej przemilczeć. Brak odpowiedzi też jest pewną formą odpowiedzi.

    EDIT:

    Uciekł mi fragment myśli i post jest przez to lekko nieczytelny W odpowiednim miejscu powinno być:

    To nie musi mieć przeniesienia na całe forum, zasada "jak mam dopiec/obrazić/przywalić to lepiej milczeć" powinna być stosowana ogólnie i przez wszystkich.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 20-11-2016 o 20:48 Powód: Poprawka
    Czterech panów B.

  2. #22
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez sturnus Zobacz posta
    Tym bardziej, że już nie mam takiej możliwości.
    Dlaczego?
    Czterech panów B.

  3. #23
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez sturnus Zobacz posta
    Bazyl... Piszemy tu właśnie konkretnym przypadku. I to że Heniu jest aktywnym forumowiczem oraz udziela się poza forum ...
    Pisałem o udzielaniu się na forum i w tematach związanych z forum, co ma znaczenie właśnie w związku z:
    Cytat Zamieszczone przez sturnus Zobacz posta
    .. Więc proszę Cię Bazyl, ten wątek dotyczy tej konkretnej sytuacji, pisz odnosząc się do niej, a nie przypominaj zasług Henia wynosząc go na piedestał.
    Odniosłem się do konkretnej Twojej wypowiedzi. To jak to jest, dyskredytowanie czyichś ,nazwijmy to osiągnięć jest w temacie (bo to robi Sturnus) a ich przypomnienie już nie (bo to robi Bazyl, członek TWA i bywalec KIMB-ów)?
    Cytat Zamieszczone przez sturnus Zobacz posta
    ...I co? komu się zbiera? Kto winien? :D Gwoli przypomnienia: To nie ja zacząłem ten wątek. Ale że mam nie za wiele postów, nie bywam na KIMB'ach, więc... huzia na Józia. Jest po kim się przejechać i meritum sprawy zepchnąć na boczny tor. Jakoż napisałem wcześniej. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie chce mi się już więcej pisać. (...)
    Przepraszam za to zepchnięcie. Przeczytałem ten swój post i nie widzę, żebym Cię jakoś w nim atakował czy po Tobie jeździł. Nie spodobało mi się, że dla poparcia swoich racji próbujesz kogoś zdyskredytować szarżując przyznanymi tytułami, tak jak teraz pisanie o towarzystwie wzajemnej adoracji i trzaśnięcie drzwiami ("nie chce mi się więcej pisać") uważam za nieadekwatne do sytuacji zachowanie. Takie jest moje zdanie. Nie przyklaskuję ani Heniowi ani Tobie, więc takie postawienie sprawy jest delikatnie rzecz ujmując niezbyt szczęśliwe. Według mnie Heniu niepotrzebnie umieścił ten wpis ale to absolutnie nie uprawnia do stosowania takiej argumentacji jak Twoja (w zakresie przeze mnie cytowanym).

    Cytat Zamieszczone przez sturnus Zobacz posta
    Żegnam więc wszystkich...
    Sturnus, Twój głos był potrzebny i ważny, i na pewno dał nam wiele do myślenia. Mam więc nadzieję, że jednak do widzenia!
    Cytat Zamieszczone przez sturnus Zobacz posta
    Do zobaczenia na szlaku
    Pozdrawiam i szczęśliwej drogi życzę, do zobaczenia.
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  4. #24

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Kochani, ta dyskusja prowadzi donikąd. Dajcie już spokój. Forum jest super, czytam go od chyba 2007, zarejestrowałem się w 2009 i tylko czytam, bo...tak lubię.
    Moim zdaniem takie "wałkowanie" wyimaginowanego problemu to fajne forum niszczy. Cytując klasyka - nie idżcie tą drogą! A początkujący forumowicze nie wymagają niańczenia! Jak któryś strzeli focha - trudno, widać nie pasuje do Towarzystwa.
    A Henia popieram!
    A poza tym witam Wszystkich!

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    To się wreszcie przywitałeś......do czegoś ten wątek się przydał

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Kurdybanek
    Na forum od
    05.2015
    Rodem z
    Inowrocław
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Zarzuty forumowiczów, którzy piszą w tym wątku, że osoba zadająca pytanie jest sama sobie winna bo nie wyraziła się zbyt precyzyjnie są nie zasadne.

    Oto zadane pytanie:
    Zamieszczone przez Diaz z winnego grodu
    Cześć wszystkim.
    Czy jest możliwość dojścia z Lutowisk do Dwernika lub Chmiela tak żeby nie isc dorą asfaltową bądź przez Otryt( chata socjologa) na którym chcemy nocować. Żeby wydłużyć trasę chcemy tak przejść żeby potem np. z Chmiela iść na chatę socjologa na odpoczynek.

    Przecież Diaz sprecyzował, że nie chce iść asfaltową drogą oraz szlakiem z Lutowisk przez Otryt.
    Można założyć,że oczekiwał podpowiedzi (od „życzliwych” forumowiczów) co do jakiejś mniej uczęszczanej trasy alternatywnej nie koniecznie po szlaku.


    Ponieważ należę do osób, które lubią przebijać u innych balonik zarozumiałości dlatego zgadzam się w większości z tym co napisał diabeł i sturnus. Udzielona przez don Enrico odpowiedź jest co najmniej niezręczna. Jej ton pasuje raczej do dyskusji prowadzonych na fejsie czy twiterze, gdzie wiele osób odpowiada tak jakby zjadła wszelkie rozumy.
    Czytuję to forum od ponad 2 lat, a oficjalnym użytkownikiem jestem od 1,5. Ostatnio jednak zaglądam tu rzadziej gdyż mam wrażenie jakby pomału przenikał tu toksyczny klimacik portali społecznościowych.
    Ostatnio edytowane przez Kurdybanek ; 21-11-2016 o 22:14
    „Gdybyśmy naprawdę kochali nasze dzieci na świecie nie byłoby wojen” (Jiddu Krishnamurti)

  7. #27
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez Kurdybanek Zobacz posta
    Zarzuty forumowiczów, którzy piszą w tym wątku, że osoba zadająca pytanie jest sama sobie winna bo nie wyraziła się zbyt precyzyjnie są nie zasadne.

    Oto zadane pytanie:



    Przecież Diaz sprecyzował, że nie chce iść asfaltową drogą oraz szlakiem z Lutowisk przez Otryt.
    Można założyć,że oczekiwał podpowiedzi (od „życzliwych” forumowiczów) co do jakiejś mniej uczęszczanej trasy alternatywnej nie koniecznie po szlaku.


    ...
    He, he!
    Można też założyć, że oczekiwał odpowiedzi, czy jest? I taką dostał. Każdy zakłada, to co chce.
    Ludzie! Przestańcie bić pianę. Diaz z winnego grodu dostał też inne odpowiedzi.
    Czy nie lepiej pisać o Bieszczadzie na tym forum?

    Pozdrawiam wszystkich, którzy wzięli udział w biciu piany.
    bertrand236

  8. #28
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez Kurdybanek Zobacz posta
    Zarzuty forumowiczów, którzy piszą w tym wątku, że osoba zadająca pytanie jest sama sobie winna bo nie wyraziła się zbyt precyzyjnie są nie zasadne.

    Oto zadane pytanie:



    Przecież Diaz sprecyzował, że nie chce iść asfaltową drogą oraz szlakiem z Lutowisk przez Otryt.
    Można założyć,że oczekiwał podpowiedzi (od „życzliwych” forumowiczów) co do jakiejś mniej uczęszczanej trasy alternatywnej nie koniecznie po szlaku.


    Ponieważ należę do osób, które lubią przebijać u innych balonik zarozumiałości dlatego zgadzam się w większości z tym co napisał diabeł i sturnus. Udzielona przez don Enrico odpowiedź jest co najmniej niezręczna. Jej ton pasuje raczej do dyskusji prowadzonych na fejsie czy twiterze, gdzie wiele osób odpowiada tak jakby zjadła wszelkie rozumy.
    Czytuję to forum od ponad 2 lat, a oficjalnym użytkownikiem jestem od 1,5. Ostatnio jednak zaglądam tu rzadziej gdyż mam wrażenie jakby pomału przenikał tu toksyczny klimacik portali społecznościowych.
    Wydawało mi się , że powiedziałem już wszystko, ale widzę niezrozumienie więc wyjaśnię metodą prymitywną kawa na ławę.
    Pojawił się na forum człowiek zwany Diaz i zadał pytanie sprecyzowane, ale nie podał nawet najmniejszej informacji o swoich możliwościach (kondycyjnych, sprawnościowych, orientacyjnych)
    Chcąc udzielić sensownej odpowiedzi trzeba takie minimum wiedzieć. Poprosiłem go o to w prywatnej korespondencji , ale mnie olał.
    Trzeba być totalnym ignorantem , aby wypuścić gościa na trasę zbyt trudną narażającą życie.
    To nie jest kpina , ci co naśmiewali się mówiąc że wszystkie trasy bieszczadzkie są banalne skompromitowali się.
    A jeśli ten Diaz to jest nastolatek, który zaczyna przygodę z górkami ? to co ? mam mu od razu podać trasę która jest przeznaczona dla ryzykantów ?
    Ja takiej odpowiedzialności nie wezmę na siebie.
    Porównywanie mojej postawy do wpisów na płaszczyznach ogólnie dostępnych jest co najmniej niezręczna i przypisać ją można osobom które coś tam pozjadały.

  9. #29

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    A ja czekam na ciąg dalszy " Jak Bertrand przegrał z Pikujem, czyli zapraszam do ogniska".

  10. #30

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    mam mu od razu podać trasę która jest przeznaczona dla ryzykantów ?
    Nie jestem wybitnym bieszczadzkim szwędaczem, daleko mi do sir Bazyla, ale jakbym dostała taką trasę najwyżej sobie pod nosem ponarzekałabym a może i pochlipała ale poszłabym do celu.
    Przyznaję się bez bicia miała odczucie, że jak coś napiszę na forum to mnie zjecie żywcem, bo humanistyczne zapędy są mi dalekie. Czasami coś nasmaruję, wychodząc z założenia że "raz kozie śmierć" w tym wypadku Kunie, najwyżej mnie Heniu opier...się mówi trudno.
    W końcu każdy film, każda książka czy dzieło malarskie podlega krytyce.
    Ostatnio edytowane przez bieszczadzka kuna ; 21-11-2016 o 23:33

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Aby tylko nie o polityce... [wydzielony]
    Przez Recon w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 15:04
  2. Remont cerkwi w Nowym Bruśnie [wydzielony]
    Przez Jimi w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-04-2015, 23:20
  3. Pięć Stawów - tekst Jana Gondowicza
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 12-04-2012, 18:32
  4. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 05-01-2009, 00:07
  5. RIMB pierwszy taki rajd
    Przez Henek w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-11-2008, 20:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •