Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

  1. #31
    Bieszczadnik Awatar Kurdybanek
    Na forum od
    05.2015
    Rodem z
    Inowrocław
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    He, he!
    Można też założyć, że oczekiwał odpowiedzi, czy jest? I taką dostał. Każdy zakłada, to co chce.
    Ludzie! Przestańcie bić pianę. Diaz z winnego grodu dostał też inne odpowiedzi.
    Czy nie lepiej pisać o Bieszczadzie na tym forum?

    Pozdrawiam wszystkich, którzy wzięli udział w biciu piany.
    Przecież tu nie chodzi o ten jeden konkretny wpis, tylko tak jak w tytule wątku o całą serię wygenerowanych przez don Enrico odpowiedzi udzielanych nowym użytkownikom.
    Zostało to już wcześniej opisane przez diabła i sturnusa. Czytając takie wpisy jak powyżej faktycznie można odnieść wrażenie jakie miał wcześniej sturnus, że istnieje na tym forum jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji próbujące narzucić innym ton dyskusji.

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Wydawało mi się , że powiedziałem już wszystko, ale widzę niezrozumienie więc wyjaśnię metodą prymitywną kawa na ławę.
    Pojawił się na forum człowiek zwany Diaz i zadał pytanie sprecyzowane, ale nie podał nawet najmniejszej informacji o swoich możliwościach (kondycyjnych, sprawnościowych, orientacyjnych)
    Chcąc udzielić sensownej odpowiedzi trzeba takie minimum wiedzieć. Poprosiłem go o to w prywatnej korespondencji , ale mnie olał.
    Trzeba być totalnym ignorantem , aby wypuścić gościa na trasę zbyt trudną narażającą życie.
    To nie jest kpina , ci co naśmiewali się mówiąc że wszystkie trasy bieszczadzkie są banalne skompromitowali się.
    A jeśli ten Diaz to jest nastolatek, który zaczyna przygodę z górkami ? to co ? mam mu od razu podać trasę która jest przeznaczona dla ryzykantów ?
    Ja takiej odpowiedzialności nie wezmę na siebie.
    Porównywanie mojej postawy do wpisów na płaszczyznach ogólnie dostępnych jest co najmniej niezręczna i przypisać ją można osobom które coś tam pozjadały.
    Cóż... podobno prawdziwa cnota krytyki się nie boi.

    Pozdrawiam i życzę więcej dystansu do swojego ego.
    Ostatnio edytowane przez Kurdybanek ; 22-11-2016 o 03:11
    „Gdybyśmy naprawdę kochali nasze dzieci na świecie nie byłoby wojen” (Jiddu Krishnamurti)

  2. #32
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Wypowiem się jak ja odebrałam tą lakoniczną odpowiedź Henia oraz pytanie pytającego. Mimo całej szczegółowosci pytania nie do końca wbrew pozorom zrozumiałam o co własciwie chodzi pytającemu. Pyta czy jest możliwosć przejscia stąd dotąd - ja bym odpowiedziała "a dlaczego by nie!" przecież nie ma muru chińskiego, sistiemy, zony więc co to wlasciwie za pytanie - nie rozumiem :D Czy chodzi o szlaki, scieżki przyrodnicze, schody, stokówki, drogi szutrowe, bezdroża czy co? No bo logicznym jest że (gdziekolwiek te miejscowosci znajdują się na mapie Polski) jest opcja dojsć z jednej do strugiej na sto tysięcy sposobów :D Ale to tyle na temat tego jednego przypadku.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  3. #33
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    z pod hal
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    przecież chodziło mu żeby nie leżć asfaltem!

  4. #34
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Sturnus! - dlaczego zniknąłeś jako forumowicz??? Napisałeś co uważałeś, no i miałeś do tego prawo - w końcu to forum dyskusyjne. Ale żeby zaraz znikać Nie wygłupiaj się i wracaj :))

    A ponieważ ja mam tytuł dający mi zielone światło na pisanie "trzy po trzy" BO PO PROSTU TAK i już! to tak sobie pomyślałam...że Diazowi z winnego grodu chodziło tak naprawdę przecież o to, żeby:
    nie isc dorą
    a ja napiszę, że kto jak kto ale dora właśnie dokładnie wszystko opowie jak iść i którędy - trzeba tylko wybrać poziom
    jak iść DORĄ

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar Slav
    Na forum od
    10.2014
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    " Na straganie w dzień targowy..." :)
    Przy okazji polecam naprawdę dobre piwo
    Anstadt Pilzeńskie Potrójnie Miodowe – Jasne piwo dolnej fermentacji z dużym dodatkiem naturalnego miodu pszczelego. Rarytas dla wielbicieli tradycyjnych smaków.

  6. #36
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Cala ta dyskusja to typowa scholastyka -ile diabłów zmieści się na łebku szpilki
    Belze_Bob

  7. #37
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Tylko lektura Konstytucji Dogmatycznych II Soboru Trydenckiego pozwoli na uspokojenie emocji. ☺
    http://naskrajuparku.pl/ Nowa strona
    Косово увек Српски

  8. #38
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez mavo Zobacz posta
    Tylko lektura Konstytucji Dogmatycznych II Soboru Trydenckiego pozwoli na uspokojenie emocji. ☺
    Uspokojenie emocji ....powiadasz !
    Echże Jaśko ! a gdzie Ty tu widzisz emocje ?
    Forum dyskusyjne to nie zjednoczona partia robotników i chłopów gdzie wszyscy byli tej samej myśli.
    Wreszcie znalazł się ktoś normalny, kto zakwestionował moje wypowiedzi. Ma do tego prawo i powinien bronić swoich racji, a ja nie muszę się zgadzać i nie jest to powód do kryzysu.
    Ale emocje ?
    No chyba chodzi o kolegę który emocjonalnie obraził się na forum , bo nie wszyscy poparli jego punkt widzenia.
    Może nie przeczytał Konstytucji Dogmatycznych II Soboru Trydenckiego ?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Aby tylko nie o polityce... [wydzielony]
    Przez Recon w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 15:04
  2. Remont cerkwi w Nowym Bruśnie [wydzielony]
    Przez Jimi w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-04-2015, 23:20
  3. Pięć Stawów - tekst Jana Gondowicza
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 12-04-2012, 18:32
  4. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 05-01-2009, 00:07
  5. RIMB pierwszy taki rajd
    Przez Henek w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-11-2008, 20:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •