Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

Mieszany widok

  1. #1
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez Diaz z winnego grodu Zobacz posta
    Cześć wszystkim.
    Czy jest możliwość dojścia z Lutowisk do Dwernika lub Chmiela tak żeby nie isc dorą asfaltową bądź przez Otryt( chata socjologa) na którym chcemy nocować. Żeby wydłużyć trasę chcemy tak przejść żeby potem np. z Chmiela iść na chatę socjologa na odpoczynek.
    Jest.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 31-10-2016 o 18:33 Powód: Dokleiłem cytat

  2. #2

    Domyślnie Odp: Trasa Lutowiska-Dwernik

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Jest.
    Dzięki za pomocną, wyczerpującą odpowiedź.

    Ktoś inny pomoże konkretniej troszkę ?? Będe szedł z dwoma kolegami, którzy pierwszy raz w bieszczadach będą.
    Z góry dziękuje za pomoc.

  3. #3
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Trasa Lutowiska-Dwernik

    Wiem że to nie ten wątek Ale mam dość.Wchodzi na forum człowiek pierwszy raz.Nie mówi dzień dobry Ale po prostu cześć i zadaje pytania.Jest to moim zdaniem normalne.Jednak na dzień dobry dostaje odpowiedź od forumowicza bardzo zlewającą żeby nie napisać chamską.DonEnrico to nie pierwszy taki Twój tekst.Może zastanów się nad swoim zachowaniem

  4. #4
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Trasa Lutowiska-Dwernik

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    Wiem że to nie ten wątek Ale mam dość.Wchodzi na forum człowiek pierwszy raz.Nie mówi dzień dobry Ale po prostu cześć i zadaje pytania.Jest to moim zdaniem normalne.Jednak na dzień dobry dostaje odpowiedź od forumowicza bardzo zlewającą żeby nie napisać chamską.DonEnrico to nie pierwszy taki Twój tekst.Może zastanów się nad swoim zachowaniem
    Dziękuję Ci Diable za zwrócenie uwagi co do interpretacji wpisu. Nie przyszło mi do głowy że tak to może zostać odebrane.
    Człowiek który pojawił się na forum zadał ogólne pytanie
    Czy jest możliwość dojścia (...)
    Na ogólne pytanie odpowiedziałem ogólnie , że jest.
    Gdy ktoś pyta mnie przykładowo : czy jest możliwość dojechania w Bieszczady ?
    odpowiadam , że jest taka możliwość i do głowy mi nie przychodzi podawania godziny odjazdu autobusu z Sanoka do Zatwarnicy w sobotę po południu, przecież nie pytał o to.
    Taka jest moja prymitywna logika (wszak jestem człowiekiem prymitywnym), że na ogólne pytania odpowiadam ogólnie, a na szczegółowe odpowiadam szczegółowo.
    Według tej samej prymitywnej logiki wydawało mi się że gdy ktoś pyta , a towarzystwo milczy oznacza to, że go olewa.
    Teraz wiem że tak nie jest. Gdy towarzystwo milczy, to jest kulturalnie ,a gdy odpowiada wówczas może być to odebrane jako chamskie.
    Dzięki jeszcze raz za rozjaśnienie tematu interpretacji, wezmę to pod uwagę.
    .
    p.s. w prywatnej korespondencji sugerowałem pytającemu doprecyzowanie pytania, ale jak dotąd, bez odzewu.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2013
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Trasa Lutowiska-Dwernik


  6. #6
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Trasa Lutowiska-Dwernik

    Daj spokój Piotruś. Padło pytanie, padła odpowiedź. W końcu można wziąć mapę i trochę samemu się postarać.

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Trasa Lutowiska-Dwernik

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    Wiem że to nie ten wątek Ale mam dość.Wchodzi na forum człowiek pierwszy raz.Nie mówi dzień dobry Ale po prostu cześć i zadaje pytania.Jest to moim zdaniem normalne.Jednak na dzień dobry dostaje odpowiedź od forumowicza bardzo zlewającą żeby nie napisać chamską.DonEnrico to nie pierwszy taki Twój tekst.Może zastanów się nad swoim zachowaniem
    Diable! To nie jest dokładnie tak, aczkolwiek pozory mogą zostawiać takie wrażenie.
    Uwierz mi, że to pozory.
    Don Enrico nie jest taki "jakiego niektórym może tworzyć ta krótka wypowiedz".
    ...ale dużo by o tym pisać - a właściwie mówić.
    Ot rzekłem swoje zdanie.
    Kto chce to niechaj wierzy...

  8. #8
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Trasa Lutowiska-Dwernik

    Uprzejmie proszę modów o przeniesienie wpisu kolegi Diabła do osobnego wątku , tak aby inni mogli udzielić rzeczowiej odpowiedzi na tytułowe pytanie.

  9. #9
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Ja też kiedyś na pytanie: czy wiecie, gdzie w Bieszczadach można znaleźć rydze odpowiedziałem- wiemy. I obyło się bez sądu nade mną. Don Heniu ma racje, należy pytania zadawać precyzyjnie.
    Ps. A do Zatwarnicy w sobotę nie dojedzie się żadnym autobusem, nie tylko z Sanoka.

  10. #10
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: To nie pierwszy taki Twój tekst [wydzielony]

    Odebrałem Twoje słowa DonEnrico jak odebrałem i zdania nie zmienię.Uważam że tego typu odpowiedzi powodują ograniczenie ilości nowych ludzi na forum.Rozumiałbym i poparł podaje ie linku do tematu na forum lub tekst typu /spróbuj znaleźć odpowiedź w dziale np relacje z naszych wypraw itp/ Zrozumiałym gdyby padło pytanie czy z Wetliny można wejść na Wetlińską.Ale tu jest pytanie o przejście mało uczęszczan e.No i w pamięci mam nadal Twoją odżywkę do ratownika który zabrał głos w temacie akcji GOPR które spowodowały błędy Mamci Dwa Chmielewski i moje. Dochodzi do tego opinia forumowicza który zaprzestał udzielania się na forum po jednej z Twoich wypowiedzi.Piszę być może nazbyt emocjonalnie Ale jak wyżej.Mam dość.Pozdrawiam Piotr

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Aby tylko nie o polityce... [wydzielony]
    Przez Recon w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 15:04
  2. Remont cerkwi w Nowym Bruśnie [wydzielony]
    Przez Jimi w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-04-2015, 23:20
  3. Pięć Stawów - tekst Jana Gondowicza
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 12-04-2012, 18:32
  4. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 05-01-2009, 00:07
  5. RIMB pierwszy taki rajd
    Przez Henek w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-11-2008, 20:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •