Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: W poszukiwaniu połoniny , tej wyśnionej przez Bazyla.

  1. #11
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu połoniny , tej wyśnionej przez Bazyla.

    Cytat Zamieszczone przez krzychuprorok Zobacz posta
    Kilka lat temu z pod Koliby do Pszczelin odprowadził mnie podobny pies (być może to ten sam) a potem chciał na stopa pojechać ze mną dalej tzn. próbował wsiąść do samochodu, który mi się zatrzymał.

    Chatka ciekawa, ale zbyt ładna, żeby miała służyć zwykłym śmiertelnikom.
    Piesek wygląda na wiekowego także to raczej ten sam Krzychu , ja go też już tam wcześniej widziałem ale nie pomnę jak się wabi , nie wiem czy czasami Uszatek coś na forum o nim nie pisał.Co do chatki to gdzieś słyszałem że park przymierza się do wprowadzenia wypasu na starych łąkach , może to jakaś bacówka będzie a może się przesłyszałem , sam nie wiem. Pozdrawiam!

    - - - Updated - - -

    Cytat Zamieszczone przez mercun Zobacz posta
    Czy należy przez to rozumieć , że z wierzchołka ( wierzchołków) nic już poza drzewami nie widać ( w sensie fizycznym)? Brak zdjęć by na to wskazywało.
    Dwa przedostatnie zdjęcia są z wierzchołka ,teraz gdy nie ma liści jakieś prześwity są ale o innej porze roku to albo zielono , albo kolorowo ale też ładnie.

  2. #12
    Debiutant Roku 2018
    Awatar mercun
    Na forum od
    11.2016
    Rodem z
    daleko i blisko....
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu połoniny , tej wyśnionej przez Bazyla.

    I tak być powinno. Jedno miejsce - milion różnych wrażeń. Generalnie - stuprocentowy punkt wyjściowy do poszukiwań ukrytych ( wyśnionych) połonin! Konieczne są tytko stosowne " grzybki" , które zmieniają perspektywę patrzenia i wyostrzają zmysły

  3. #13
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu połoniny , tej wyśnionej przez Bazyla.

    Skoro Mavo zaproponował kolejną turę poszukiwań to grzechem było by odmówić , w piątek owe poszukiwania z racji nastania ogólnej ciemności zostały zawężone do Jaśkowej hacjendy , a najbardziej została spenetrowana lodówka i różne szklane i alu opakowania.Natomiast w sobotę ruszyliśmy może nie na poszukiwanie ale raczej przeszukanie a padło na Caryńską , wędrowało się przyjemnie z racji słonecznej pogody a zwłaszcza bardzo miłego towarzystwa w osobach Kasi i Rafała. Do Nasicznego wróciliśmy doliną Caryńskiego już po zmroku a wieczorem musiałem niestety opuścić to tak zacne towarzystwo i udać się w kierunku "miasta innowacji". Było super miło , Wszystkich Serdecznie Pozdrawiam!
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  4. #14
    Debiutant Roku 2018
    Awatar mercun
    Na forum od
    11.2016
    Rodem z
    daleko i blisko....
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu połoniny , tej wyśnionej przez Bazyla.

    Ale się Wam pogoda udała! Miodzio!Wielkie dzięki za relację! Dzięki Tobie chociaż na ekranie człowiek sobie bieszczadzką zimę oczkami posmakuje!
    PS Gdyby były "grzybki" w słoiczku może i wyśniona połonina by się objawiła... A może i dobrze, że nie - może coś dla mnie zostanie

  5. #15
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu połoniny , tej wyśnionej przez Bazyla.

    Cytat Zamieszczone przez mercun Zobacz posta
    Ale się Wam pogoda udała! Miodzio!Wielkie dzięki za relację! Dzięki Tobie chociaż na ekranie człowiek sobie bieszczadzką zimę oczkami posmakuje!
    PS Gdyby były "grzybki" w słoiczku może i wyśniona połonina by się objawiła... A może i dobrze, że nie - może coś dla mnie zostanie
    Grzybki w słoiczku były ale nie te o których myślisz tylko takie zwykłe "prawdziwe" a pogoda faktycznie nam się łysła , Bieszczady zimą to jest to .Pozdrawiam!

  6. #16
    Debiutant Roku 2018
    Awatar mercun
    Na forum od
    11.2016
    Rodem z
    daleko i blisko....
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: W poszukiwaniu połoniny , tej wyśnionej przez Bazyla.

    Ano, to je ono!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Rowerem przez ukraińskie połoniny
    Przez walsodar w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 13:29
  2. Połoniny
    Przez Valdemarra w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-08-2008, 23:47
  3. Połoniny
    Przez miron00 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-06-2008, 11:25
  4. Połoniny '04 ?
    Przez robines w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2005, 19:39
  5. Połoniny
    Przez Konar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-03-2004, 13:25

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •