Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Terra incognita

Widok wątkowy

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Terra incognita

    Po ostatnim zmaganiu ze śniegiem w BN postanowiłem wybrać bardziej lajtowy teren. Pomysł na trasę podsunął bartolomeo, a właściwie to ją skopiowałem. Pogodę na ostatni dzień roku zapowiadali słoneczną, rano miało być tylko trochę poniżej zera. Tym bardziej się zdziwiłem, jak zobaczyłem -14st. Nic, jak już wstałem, to najwyżej zrobię objazdówkę - przecież nie mogę zawieść towarzysza, który już od poprzedniego dnia się cieszył widząc moje przygotowania.
    Zanim dotarłem na punkt startu postanowiłem odwiedzić cerkiew w Międzybrodziu wraz z znajdującym się na tamtejszym cmentarzu grobowcu Kulczyckich i Dobrzańskich. Przetransportowałem się później na parking w Mrzygłodzie pod kościołem i poszedłem oglądnąć ryneczek i zabudowę. Pozdrowiłem tylko Jagiełłę, bo ze względu na śnieg nie zobaczyłem bruku tak zachwalanego przez Dona (jak i paru innych rzeczy opisywanych przez bartolomea - warto będzie tu wrócić niezimową porą). Awersję do śniegu miałem nadal i dlatego do Hłomczy udałem się drogą, przy okazji zaglądając przez płot na najstarszy cmentarz w Mrzygłodzie. W Hłomczy oglądnąłem cerkiew i udałem się dalej szlakiem ikon. Przynajmniej taki miałem zamiar...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 1.jpg (60.7 KB, 38 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 2.jpg (90.8 KB, 40 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 3.jpg (157.1 KB, 39 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 4.jpg (74.5 KB, 39 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 5.jpg (22.2 KB, 37 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 6.jpg (92.5 KB, 35 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 7.jpg (155.1 KB, 36 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 8.jpg (226.3 KB, 35 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 10.jpg (166.8 KB, 38 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 11.jpg (111.1 KB, 36 odsłon)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •