Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Pop Iwan po raz kolejny zimą …

  1. #31
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Pop Iwan po raz kolejny zimą …

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    Mino wszystko niedosyt pozostał - trzeba będzie kiedyś jeszcze raz spróbować!
    Próbujmy więc! Tylko ja proponuję jakiś cel, do którego można dotrzeć z mniejszą liczbą przesiadek. Nawet, gdyby nie było to za granicą;-)

  2. #32
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    549

    Domyślnie Odp: Pop Iwan po raz kolejny zimą …

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Próbujmy więc! Tylko ja proponuję jakiś cel, do którego można dotrzeć z mniejszą liczbą przesiadek. Nawet, gdyby nie było to za granicą;-)
    Wojtku,
    Jestem za - proponuję Szegini- Lwów - Worochta (jak nie będzie świąt, to bilety powinny być).
    Mogę pozamawiać. No chyba że porobimy sobie badania.
    Ale się odgryzłem (to za tą instrukcję jak jechać pociągiem z Worochty do Stanisławowa)

    Jeszcze raz dzięki Wszystkim za fajną wycieczkę.

    Paluchy po woli odmarzają - a POP IWAN sobie stoi i czeka .......

    - - - Updated - - -

    Cytat Zamieszczone przez bieszczadzka kuna Zobacz posta
    P.S. jedno mnie ciągle nurtuje, jak to się stało że nie spadłam z tej półki w pociągu sypialnianym?
    To chyba dzięki naszemu koledze SZABO**** on zawsze dodaje odwagi....

  3. #33
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Pop Iwan po raz kolejny zimą …

    Cytat Zamieszczone przez jojo Zobacz posta
    Ale się odgryzłem (to za tą instrukcję jak jechać pociągiem z Worochty do Stanisławowa)
    Szanowny Panie Kierowniku Ministrze Dyrektorze! Ja żem nie chciał Panu dogryzać; bardziej sobie.
    Bo ja kiedyś do tej Kołomyi jechałem spod Popa Iwana na rowerze i teraz pamiętam, że to nie po drodze. Ale na stacji kolejowej w Worochcie tak się cieszyłem, że jakikolwiek bilet chcą nam sprzedać, więc się nie zastanawiałem, czy to tam chcemy jechać;-)

    Objaśnienie dla czytelnika: chcieliśmy kupić bilety do Lwowa, ale wszystkie były już wyprzedane.

    Cytat Zamieszczone przez jojo Zobacz posta
    Paluchy po woli odmarzają - a POP IWAN sobie stoi i czeka .......
    Mnie dość szybko odmarzły, ale po całodziennym spacerze roztoczańskim zaczęły zamarzać od nowa.
    Ostatnio edytowane przez Wojtek Pysz ; 01-02-2017 o 18:22 Powód: liter.

  4. #34
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    549

    Domyślnie Odp: Pop Iwan po raz kolejny zimą …

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Szanowny Panie Kierowniku Ministrze Dyrektorze! Ja żem nie chciał Panu dogryzać; bardziej sobie.
    Bo ja kiedyś do tej Kołomyi jechałem spod Popa Iwana na rowerze i teraz pamiętam, że to nie po drodze. Ale na stacji kolejowej w Worochcie tak się cieszyłem, że jakikolwiek bilet chcą nam sprzedać, więc się nie zastanawiałem, czy to tam chcemy jechać;-)

    Objaśnienie dla czytelnika: chcieliśmy kupić bilety do Lwowa, ale wszystkie były już wyprzedane.
    No ale na stacji w Jaremczy, jak spiker zapowiedział że obok stoi elektriczka do Stanisławowa to mi kopara opadła.
    Człowiek się uczy całe życie - geografii też ..

  5. #35
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2016
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Pop Iwan po raz kolejny zimą …

    Cytat Zamieszczone przez jojo Zobacz posta
    No ale na stacji w Jaremczy, jak spiker zapowiedział że obok stoi elektriczka do Stanisławowa to mi kopara opadła.
    Człowiek się uczy całe życie - geografii też ..
    No mi też by opadła bo przecież od 1962 Stanisławowa już nie ma A poza tym gratuluję bardzo zacnej wycieczki!!! Chociaż z tymi przejazdami to mocno ale to mocno nakombinowaliście :)

  6. #36
    Kronikarz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2015
    Awatar coshoo
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    690

    Domyślnie Odp: Pop Iwan po raz kolejny zimą …

    Bardziej wycieczka objazdowa niż górska.

  7. #37

    Domyślnie Odp: Pop Iwan po raz kolejny zimą …

    Cytat Zamieszczone przez mercun Zobacz posta
    Na Jowisza! Na takich produktach trudno liczyć na powodzenie wyprawy
    Może za rok sklepy specjalnie zamkną i zdobędziecie szczyt? :D Gorąco kibicuje, pozdr :0 :)

  8. #38
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    549

    Domyślnie Odp: Pop Iwan po raz kolejny zimą …

    Cytat Zamieszczone przez qubutek71 Zobacz posta
    No mi też by opadła bo przecież od 1962 Stanisławowa już nie ma A poza tym gratuluję bardzo zacnej wycieczki!!! Chociaż z tymi przejazdami to mocno ale to mocno nakombinowaliście :)
    To prawda. Spiker zakomunikował przez megafon na pewno, że elektriczka jedzie do IwanoFrankiwska.
    Ale dla mnie Stanisławów to Stanisławów (tak jak Kołomyja to Kołomyja i Lwów to Lwów).
    Co do połączeń wydają się dziwne - to prawda.
    Należy się więc wyjaśnienie.
    Jeździliśmy w okresie dzień przed i w czasie prawosławnych Świąt Bożego Narodzenia.
    W dniu w którym zaczęliśmy wycieczkę nie było ani jednego biletu ze Lwowa do Worochty (Rachowa).
    Więc jedyny sposób żeby dostać się w góry na Zakarpacie (w 7 osób) i gdzie były bilety na pociąg - to połączenie wyżej opisane przez Wojtka.
    Choć i w tym pociągu do Sołotwino było FULL (w naszym całym wagonie wolne było 1 miejsce i to po naszym koledze który nie mógł pojechać)
    Ja tam zresztą lubię podróżować komunikacją na Ukrainie, a jeszcze w takim jak na tej wycieczce towarzystwie to już sama przyjemność ...
    Teraz kiedy jest już pewnie luźniej pojechalibyśmy pociągiem ze Lwowa do Worochty ..... i pewnie tak niedługo kiedyś sobie pojadę/pojedziemy ....

    - - - Updated - - -

    Cytat Zamieszczone przez smokk Zobacz posta
    Może za rok sklepy specjalnie zamkną i zdobędziecie szczyt? :D Gorąco kibicuje, pozdr :0 :)
    W górach produktów za wiele nie było, więc nie miały wcale wpływu na szczyt czy brak szczytu. Tu już zdecydował za nas: krótki dzień, mróz, śnieg, kosówka i wiatr ......

  9. #39

    Domyślnie Odp: Pop Iwan po raz kolejny zimą …

    A ja wciąż mam przed oczami obraz, jak po wyjściu z lasu, na otwartej przestrzeni, grupa osób niczym wariaci tańczy w rakietach po śniegu, każda stosuje własną technikę byle utrzymać się i nie zjechać z podejścia. Komedia 2017 roku!

  10. #40
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    549

    Domyślnie Odp: Pop Iwan po raz kolejny zimą …

    Cytat Zamieszczone przez bieszczadzka kuna Zobacz posta
    A ja wciąż mam przed oczami obraz, jak po wyjściu z lasu, na otwartej przestrzeni, grupa osób niczym wariaci tańczy w rakietach po śniegu, każda stosuje własną technikę byle utrzymać się i nie zjechać z podejścia. Komedia 2017 roku!
    No to był jeden z najfajniejszych momentów wycieczki. Mam przed oczyma Bzyka, który żeby wbić się w kosówkowy trawers, tak z 2 metry wspinał na tańczących rakietach z 5 minut.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pop Iwan odbudowa???
    Przez michalN w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 27-07-2016, 23:15
  2. Kolejny świeżak
    Przez Bard w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-05-2015, 01:28
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-03-2014, 10:02
  4. pytanie pewnie po raz kolejny, ale proszę o pomoc
    Przez MichalC w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-08-2006, 07:40
  5. Kolejny Kongres
    Przez Anonymous w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-10-2002, 17:45

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •