Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 163

Wątek: KIMB 2017 - dyskusja

  1. #91

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Marcowy, a ja dla twojego nowego namiotu obstaję przy Łopience. Kibelek w listopadzie nie był nawet do połowy zapełniony i czyściutki. Na siłę nie będę obstawać przy bazie, jedna wątpliwość i się już poddajecie. Aż tyle ludzi nie będzie, aby kibelek popłynął.

  2. #92
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Można zbudować sławojkę z dwóch kijów. Drugi służy do odganiania wilków, że już o pierwszym nie wspomnę.

    (Z jakiegoś skeczu Studia 202)

  3. #93

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Obiecuję w sobotę Bazylowi zrobić "kocówę" za wstawianie niewyjaśnionych informacji. Katorga będzie wyrafinowana, już ja coś wymyślę!
    Miałam zadzwonić do pana Lecha, celem wyjaśnienia emaila, który otrzymał Bazyl. Nie ma jednak takiej potrzeby, a ja nie chcę wyjść na natarczywe zwierzątko. I koniec dyskusji, Baza na Łopience zostaje.!!!!
    A teraz cieszmy się...informacja ze strony SBN Łopienka:
    Skoro Lech się zgodził to się zgodził i nie ma problemu, tak sądzę. Bawcie się dobrze.



    - - - Updated - - -

    Skoro osoba opiekująca się doliną Łopienki zgodziła się to 10 raz nie ma co pytać, jest zgoda, jest , a Bazyl do kąta za karę......

  4. #94
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez bieszczadzka kuna Zobacz posta
    Baza na Łopience zostaje.!!!!
    Nie jestem przekonany. Ale niech się inni wypowiedzą.

  5. #95

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Dostałam taką wiadomość z SBN Łopienka, że skoro Lech się zgodził to jest ok. Pisma od nich nie żądałam ale masz rację niech się inni wypowiedzą, kuny wariatki z siebie robić nie będę. Pana Lecha i bazowego nie będę po raz n-ty pytać bo wyjdziemy na mało poważną grupę. Dla mnie jest jasne jeżeli mam dwa potwierdzenia to więcej mi już nie trzeba.
    Ostatnio edytowane przez bieszczadzka kuna ; 16-03-2017 o 16:35

  6. #96

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Początek konwersacji na czacie

    07:39 bieszczadzka kuna
    Dzień dobry, złożyliśmy do Państwa zapytanie, odnośnie zorganizowania w Państwa bazie forumowej imprezy i otrzymaliśmy taką informację....."Cześć, Nie jesteśmy w stanie przyjąć ludzi przed rozpoczęciem sezonu, ponieważ musimy wyremontować kibel, który zapełniliśmy po szczyt w zeszłym sezonie. NIe ma szans aby obsłużyć 18-30 osobową grupę bez czynnej latryny. Zapraszamy w wakacje. Pozdrawiam, Natalia Zyśk.
    Informacja dotarła dość późno, nie było z Państwem kontaktu, więc skontaktowaliśmy się wcześniej z panem Lechem Rybienik i on wyraziła aprobatę.
    Czy naprawdę z Państwa strony jest odmowa co do organizacji imprezy w dniu 20 maja? Pozdrawiam Anna


    Przecież się zgodziłem....



    Skoro Lech się zgodził to się zgodził i nie ma problemu, tak sądzę. Bawcie się dobrze.

    Bieszczadzka kuna:
    Hura hura, nawet nie wiem jak podziękować. Jesteście super, obiecuję zostawić Ład i porządek


    No to bardzo się cieszę, że sprawiłam komuś radość od rana. Zuza (pierwsza wiadomość, ta "przecież się zgodziłem" była pisana przez Lecha, absolutnie nie do podważenia ). Pozdrawiam

    Koniec rozmowy na czacie

    - - - Updated - - -

    Marcowy nie kombinuj, lepiej się przyznaj że nie chcesz spać w namiocie

  7. #97
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    No proszę jak tu się nasza Bieszczadzka Kuna dzielnie rzuciła w odmęty facebooka by bronić miejsca spotkania! I wywalczyła - dzięki serdeczne!
    Otrzymany przeze mnie e-mail wprowadził niepotrzebne zamieszanie i odrobinę dramaturgii ale jak widać wszystko się wyjaśniło, więc moim zdaniem nie ma co dalej gdybać i ja bym wszystko pozostawił po staremu i nic nie zmieniał.
    Rano byłem bardzo wiadomością zaskoczony i zasmuciła mnie ona niezmiernie, ale teraz znów się cieszę :)
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  8. #98
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Łomatko...

    Nie chodzi mi o zgodę gospodarzy. To, że jest, zrozumiałem już za pierwszym razem. Niepokoi mnie inny aspekt. Co prawda piszesz, że...

    Cytat Zamieszczone przez kuna bieszczadzka
    Kibelek w listopadzie nie był nawet do połowy zapełniony i czyściutki.
    ...ale pani Natalia była zdania, że...

    Cytat Zamieszczone przez pani Natalia
    Nie jesteśmy w stanie przyjąć ludzi przed rozpoczęciem sezonu, ponieważ musimy wyremontować kibel, który zapełniliśmy po szczyt w zeszłym sezonie. NIe ma szans aby obsłużyć 18-30 osobową grupę bez czynnej latryny.
    Są chętni na rozsądzenie sporu? Trzeba by przeprowadzić niezbędne pomiary... A w KIMB-owy wieczór na testowanie latryny i decyzję o zmianie lokalizacji będzie trochę za późno

    Cytat Zamieszczone przez kuna bieszczadzka
    Marcowy nie kombinuj, lepiej się przyznaj że nie chcesz spać w namiocie
    Spanie w namiocie już obiecałem mojemu psu i bardzo się ucieszył. Nie robi się takich rzeczy seterowi.

  9. #99
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Składam formalny wniosek mianowania BIESZCZADZKIEJ KUNY - PREZYDENTEM KIMB. Właśnie wykazała się determinacją i zdolnościami organizacyjnymi, tak potrzebnymi naszej wirtualno-realno-bieszczadzkiej zbieraninie.
    Po dwóch męskich „prezydencjach” (tj. najpierw mojej, potem Piskala - informuję młodszych stażem) nadszedł chyba czas na rządy kobiecej silnej ręki. Proszę zauważyć, że kobiety panują już w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Warszawie, Łodzi i Cisnej.

    A zatem – głosujemy.
    Kto jest ZA ?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #100

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Stały Bywalcze, bardzo dziękuję ale ten zaszczyt to nie dla mnie. Poza tym nie jestem pierwszą kobietą, Jimi była przede mną, organizując KIMB w Balnicy. Zwyczajnie Bazyl mnie z rana zdenerwował i przestraszyłam się, że będzie prąd, ciepła woda i kiełbasa z grilla a ja dzikie zwierzę.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2017 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 15-04-2017, 23:33
  2. Zamieszkać w Bieszczadach - dyskusja
    Przez dorota z krakowa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:12
  3. Jubileuszowe Powsimordy 2017 - dyskusja
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 31-12-2016, 18:49
  4. Lokalizacja X KIMBu- dyskusja
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 20:44
  5. Dyskusja o Naturze 2000 - artykuł
    Przez dziabka1 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-02-2010, 13:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •