Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 163

Wątek: KIMB 2017 - dyskusja

  1. #101
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    ...ale pani Natalia była zdania, że...

    Są chętni na rozsądzenie sporu? Trzeba by przeprowadzić niezbędne pomiary... A w KIMB-owy wieczór na testowanie latryny i decyzję o zmianie lokalizacji będzie trochę za późno

    ....
    No właśnie, łomatko, łomatko, łomatko...
    Zaraz zadzwonię i zapytam na jaki dzień były przeprowadzane pomiary i czy jest możliwe, że troszkę zawartość osiadła i w której latrynie, ile jest w litrach miejsca i ile może narobić człowiek w ciągu dwóch dni, pomnożę to przez około 30 i albo wyjdzie, że to ogromna kupa gnoju i klęska ekologiczna grozi dolinie Łopienki albo, że nie. Dopytam jeszcze czy pani Natalia była tam po sezonie i widziała jak to wygląda a może ma jakąś dokumentację fotograficzną bądź chociaż szkic sytuacyjny.
    Jest oczywiście jeszcze metoda, o której pisał Piskal, czyli w skrócie wykopanie dołka gdzieś dalej i na drugi dzień zakopanie go ale to jak widzę nie wchodzi w grę - za duży hardcor, który by zmuszał do zmiany lokalizacji, a na to faktycznie wieczorem może być za późno. Nie zawsze na bazie był kibelek opróżniany na bieżąco a ludzie chyba wszystkiego ze sobą nie zabierali do domu.
    Generalnie ręce opadają. Pani Natalia napisała to co napisała (pewnie była o tym przekonana, że tak jest) ale ktoś inny wyjaśnił, że nie ma sprawy a tu na forum będziemy teraz rozsądzać, roztrząsać, dyskutować i wałkować.
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  2. #102
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Byłam w Łopience w styczniu i wieści o przepełnieniu latryn są zgoła przesadzone.
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

  3. #103
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez wadera Zobacz posta
    Byłam w Łopience w styczniu i wieści o przepełnieniu latryn są zgoła przesadzone.
    Proponuję sięgnąć po „Przygody dobrego wojaka Szwejka” - na kartach tej powieści powinno się znaleźć jakieś optymalne rozwiązanie. W CK armii służył pewien generał, nb. polskiego pochodzenia, który był uznanym specjalistą od polowych wychodków. Z tej racji otrzymał od żołnierzy przydomek LATRINENGENERAL
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 16-03-2017 o 19:18
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #104

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez wadera Zobacz posta
    Byłam w Łopience w styczniu i wieści o przepełnieniu latryn są zgoła przesadzone.
    Dziękuję Wadera za wsparcie. Na bazie są 2 sztuki latryn, tak dla jasności. Aż mi się nie chce wierzyć, że rozmowy toczą się o kupie. Tak czy siak, zostało ogłoszone nowe głosowanie co do miejsca KIMB. Ja jestem za Łopienką.
    P.S. Można też i tak jak Wojtek1121 https://www.youtube.com/watch?v=PyK0...yer_detailpage
    Ostatnio edytowane przez bieszczadzka kuna ; 16-03-2017 o 19:50

  5. #105
    Bieszczadnik Awatar Slav
    Na forum od
    10.2014
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Do wspomnianych świec dopisać saperkę i problem z głowy. KIMB nie będzie trwał 2 miesiące.

  6. #106
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Ostatnie moje orewuar w tej sprawie:

    Nie zniechęcam, nie odstraszam, nie lobbuję za czymś innym (choćby dlatego, że nie ma czegoś innego). Ale spotykamy się raz w roku, więc chodzi także o to, żeby na KIMB przyjechało możliwie dużo osób. Moim zdaniem brak prądu i bieżącej wody nikogo nie zniechęci (bo nie trzeba w Łopience nocować), ale konieczność chodzenia w krzaki może już tak. Ale skoro twierdzicie, że nie będzie potrzeby, to git, nie ma sprawy, już się zamykam.

    Wzorzec g*wnoburzy z Sevres
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 16-03-2017 o 21:38

  7. #107
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Składam formalny wniosek (...)
    Po dwóch męskich „prezydencjach” (tj. najpierw mojej, potem Piskala - informuję młodszych stażem) nadszedł chyba czas na rządy kobiecej silnej ręki. (...)

    A zatem – głosujemy.
    Kto jest ZA ?
    Z ubolewaniem przeczytałem ten wniosek
    Czyżby dla Ciebie nie zapadła działalność Jimi w krytycznej sytuacji ?
    Wykonała dużą robotę, ratując formułę KIMB-u , otrzymała indywidualne podziękowania, bez patetycznych tytułów.
    Ty , jako eks- prezydent powinieneś w szczególności wiedzieć i pamiętać o jej roli, zanim zarządzisz jakieś teoretyczne głosowanie.
    .
    ps. piszę to bo wiem że angażowanie się w organizacje każdych spotkań to dużo pracy a mało wdzięczności.

  8. #108
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Bez przesady, za nikogo takiego się nie uważałam :D Pracy było owszem trochę, w dniu kimbu pojawiły się pewne komplikacje ale mimo to kimb się odbył i wspominam go baaaardzo miło! Dobrze, że w tym roku wszystko się wyjaśniło i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Problem jaki był poruszany jest dość śmieszny. Ja zawsze w terenie stosuje piskalowy, patykowy-maskujący sposób ;p
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  9. #109
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Witam wszystkich

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Ostatnie moje orewuar w tej sprawie:

    Nie zniechęcam, nie odstraszam, nie lobbuję za czymś innym ....
    A ja sie cieszę, że wreszcie podjęto próbę przywrócenia starego plecakowego, namiotowego
    bytowania w tych górach. Szkoda tylko, że nie z pociągu do Zagórza i PKS do celu.
    Ale nie ma tego i tamtego. I nie będzie.
    Ale i to fajnie. Bo fajny obszar. Wielu z Was tam "łazi". A spanie dla beznamiotowtców (jest takie słowo?)
    jest rzut beretem po drugiej stronie tego pasma - na południe. Rano pobudka i spacer do SBN. I spotkanie.

    Z turystycznym pozdrowienien

  10. #110
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Skoro sprawy okołotrawienne mamy (notabene) załatwione to pytanie z innej beczki: czy ktoś planuje pobyt w bazie przed albo po KIMB-ie? Ja się przymierzam do paru dni po, ale chętnie się dowiem, że w towarzystwie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2017 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 15-04-2017, 23:33
  2. Zamieszkać w Bieszczadach - dyskusja
    Przez dorota z krakowa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:12
  3. Jubileuszowe Powsimordy 2017 - dyskusja
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 31-12-2016, 18:49
  4. Lokalizacja X KIMBu- dyskusja
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 20:44
  5. Dyskusja o Naturze 2000 - artykuł
    Przez dziabka1 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-02-2010, 13:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •