Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 4 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 163

Wątek: KIMB 2017 - dyskusja

  1. #131
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Ależ mi się podoba ten KIMBowy wysyp domków w Łopience!

  2. #132
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Dziękuję wszystkim za cudowne towarzystwo na KIMBie! Dla mnie to był świetny i intensywny weekend. Dużo się w nim działo. Nałożyły się mi dwie ważne imprezy (świt i cała noc w górach), przy czym pierwsza przeciągnęła mnie o kilka godzin dłużej niż się spodziewałam -kolega na szlaku miał małe problemy, w 3 osoby nie chcieliśmy go zostawić samego dlatego potrwało to dłużej -piszę, ponieważ kilka osób żądało ode mnie wyjaśnienia dlaczego nie przybyłam wcześniej, jak zapowiedziałam, tylko punktualnie na rozpoczęcie. Po drewno i tak poszłam, jak zapowiedziałam. Było szalenie miło :) Podziękowania dla Bazyla za super ogarnięcie tematu! Dla Browara za transport powrotny do Olchowca -jak za dawnych czasów :P Dla Kury bardzo specjalne podziękowania za specjalnie nagraną dla mnie piosenkę, wprawdzie nie na harmonijce ale i tak wykonanie było pierwsza klasa hahahahah. I dla wszystkich, którzy usiedli przy wspólnym ogniu :) A Małgośkę fajnie było spotkać w Olchowcu (na którym spędziłam resztę niedzieli) -w zasadzie jak mogłoby zabraknąć. Tradycyjnie już, jak hestia strzegąca kimbowego ognia, odeszłam od niego ostatnia a była to godzina 03:30 a po dolinie Łopienki rozeszło się wtedy echo niezapomnianej piosenki Wojtka Pysza :>> Słuchaczem był jedynie kozioł który akompaniował gdzieś za rogiem.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 22-05-2017 o 18:35
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  3. #133
    Bieszczadnik Awatar tomasz8278
    Na forum od
    05.2014
    Rodem z
    Połaniec
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Dziękuję wszystkim za cudowne towarzystwo na KIMBie! Dla mnie to był świetny i intensywny weekend. Dużo się w nim działo. Nałożyły się mi dwie ważne imprezy (świt i cała noc w górach), przy czym pierwsza przeciągnęła mnie o kilka godzin dłużej niż się spodziewałam -kolega na szlaku miał małe problemy, w 3 osoby nie chcieliśmy go zostawić samego dlatego potrwało to dłużej -piszę, ponieważ kilka osób żądało ode mnie wyjaśnienia dlaczego nie przybyłam wcześniej, jak zapowiedziałam, tylko punktualnie na rozpoczęcie. Po drewno i tak poszłam, jak zapowiedziałam. Było szalenie miło :) Podziękowania dla Bazyla za super ogarnięcie tematu! Dla Browara za transport powrotny do Olchowca -jak za dawnych czasów :P Dla Kury bardzo specjalne podziękowania za specjalnie nagraną dla mnie piosenkę, wprawdzie nie na harmonijce ale i tak wykonanie było pierwsza klasa hahahahah. I dla wszystkich, którzy usiedli przy wspólnym ogniu :) A Małgośkę fajnie było spotkać w Olchowcu (na którym spędziłam resztę niedzieli) -w zasadzie jak mogłoby zabraknąć. Tradycyjnie już, jak hestia strzegąca kimbowego ognia, odeszłam od niego ostatnia a była to godzina 03:30 a po dolinie Łopienki rozeszło się wtedy echo niezapomnianej piosenki Wojtka Pysza :>> Słuchaczem był jedynie kozioł który akompaniował gdzieś za rogiem.
    Oj nie ostatnia kładłaś się łóżeczka .03:30 Byłem pewny ,że było wcześniej,pewnie dlatego zasypiałem wracając do domu .Ja również bardzo się cieszę ,że udało mi się choć część tego spotkania zarejestrować w jakości HQ ,a reszta, ta której się domyślam ,może lepiej by tak została.

  4. #134
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Nie wiem - od jakiejś pół godziny nie widziałam już żadnego poruszającego się osobnika :))
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  5. #135
    Bieszczadnik Awatar Kura8210
    Na forum od
    03.2017
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Witam wszystkich serdecznie.chcialem wszystkim podziękować za bardzo ciepłe przyjęcie nas na kimbie.impreza pierwsza liga.Napewno wrócę nie raz ale bede się bardziej pilnowałprzepraszam jeżeli gogos uraziłem w jakikolwiek sposób i obiecuje się poprawic:) a dla ciebie Jimi zaczynam od jutra(jak dojdę do siebie) ćwiczyć na wyjątkowym instrumencie ale dopiero zagram na nim dla Ciebie na następnym kimbie.jeszcze raz gorąco pozdrawiam i całuje wszystkich forumowiczów.3majcie się ciepło kochani xxxx

  6. #136
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Miło było spotkać się ze starymi znajomymi i poznać nowych :) Za razem spędzone wesołe chwile dziękuję wszystkim przybyłym w wigilię KIMB-u i na obrady główne!
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  7. #137
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Z reguły obrady Kongresu objęte są tajemnicą, jednak społeczność forumowa czeka na przecieki,
    -czy były zacięte polemiki ?
    -czy podjęto jakieś uchwały, rezolucje, tudzież inne dyrektywy ?
    -czy powstały jakieś nowe frakcje
    - a może postulaty co do niepewnej przyszłości kongresów ?
    - a jak tam nagrodzone Powsimordy ??? odebrały nagrody ?

  8. #138

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Też chciałam bardzo podziękować za radośnie spędzone chwile. Szczególne podziękowania dla tych co nam pomogli zabrać cały śmietnikowy bałagan, Sławka i Browara i oczywiście dla gospodarzy Bazy w Łopience za użyczenie swojego miejsca.
    P.S.Kkibelek był i jest czyściutki, tylko myszka w nim podgryza papier, jak to myszka

  9. #139
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Ja też już wróciłem i też dziękuję. Tym, którym chcę. Tym, którym nie chcę- nie dziękuję. I dzięki za fajny wieczór tydzień później w Rzeszowie. Co do Powsimord, temat wymaga szerszego omówienia, ale to pewnie Marcowy założy stosowny wątek w stosownym czasie.

  10. #140
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy ofiarnie pomogli zorganizować akcję uhonorowania Powsimord, jako że mi po raz kolejny życie to uniemożliwiło

    Szczególne podziękowania dla Wojtka Pysza, który sprawę doprowadził do Łopienki, oraz dla Piskala, który rzecz tę właśnie zdalnie finalizuje. Publicznie potwierdzam deklarację, że odwdzięczę się za pomoc przy najbliższej okazji w walucie bieszczadzkiej

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2017 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 15-04-2017, 22:33
  2. Zamieszkać w Bieszczadach - dyskusja
    Przez dorota z krakowa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 10:12
  3. Jubileuszowe Powsimordy 2017 - dyskusja
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 31-12-2016, 17:49
  4. Lokalizacja X KIMBu- dyskusja
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 19:44
  5. Dyskusja o Naturze 2000 - artykuł
    Przez dziabka1 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-02-2010, 12:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •