Strona 6 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 163

Wątek: KIMB 2017 - dyskusja

  1. #51
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Zamiast spiwora można zabrać sobie koc, karimatę za kilkanascie zł można sobie zakupić, ja mam 1 sztukę do pożyczenia. Co do piw -zawsze można sobie zostawić też trochę na kolejny dzień :D
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  2. #52
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Co do piw -zawsze można sobie zostawić też trochę na kolejny dzień :D
    Sama się z tego smiejesz

  3. #53
    Bieszczadnik Awatar Slav
    Na forum od
    10.2014
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Slav Zobacz posta
    Kija Chata - Jest możliwość zorganizowania KIMBu, szczegóły wkrótce.
    Nocleg ze śniadaniem 60 zł, miejsce na ognisko nieodpłatnie. Dla tych co nie nocują w ośrodku opłata do ustalenia.



  4. #54
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    W tym terminie baza jest jeszcze nieczynna więc raczej nasza obecność nie powinna nikomu przeszkadzać - przecież to turystyczne dusze i na pewno nas zrozumieją.
    Niestety jakiś czas temu (na Sylwestra?) w Łopience rozgościły się dusze mało turystyczne. Pełno jest puszek i szklanych butelek po alkoholu, słoików po żarciu, plastikowych butelek po napojach i innego śmiecia Sporo śmieci jest co prawda pozbierane do siatek, ale te niestety już się rozpadają bo wiszą tam pewnie już kilka tygodni:



    Dwie spore siatki badziewia zostały już w tym tygodniu wyniesione, niestety trzeba jeszcze wykonać co najmniej kilka kolejnych kursów. Gdyby ktoś z Was zajechał przypadkiem do Łopienki autem to może zmieści mu się do bagażnika trochę śmieci? Trzeba zabrać ze sobą mocny wór na odpady i wywieźć to gdzieś dalej, ani na parkingu pod cerkwią ani przy głównej drodze Terka-Dołżyca zostawiać tego nie wolno.

    Poza tym baza stoi i ma się dobrze. I czeka na takich, co swoje śmieci zabierają ze sobą
    Czterech panów B.

  5. #55
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    To mnie zawsze zadziwia. Pełne siaty można przynieść, często nawet wtargać na szczyt, a pustych już. Ale to temat na oddzielną dyskusję.

  6. #56
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Slav Zobacz posta
    Nocleg ze śniadaniem 60 zł, miejsce na ognisko nieodpłatnie. Dla tych co nie nocują w ośrodku opłata do ustalenia.
    Slav - to bardzo dobry pomysł. I co najważniejsze - na każdą pogodę. W Chacie Kija są warunki do obrad i wewnątrz, i na zewnątrz.
    Szanowni Namiotowcy i Ogniskowcy - a co będzie, jeśli maj nam deszczowego figla spłata?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #57
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Każdy ciągnie w swoją stronę. To jest zresztą zupełnie naturalne. Mnie np. u Kija nie pasuje cena noclegu. Nawet ze śniadaniem. Ale myślę, że za niedługi czas otworzymy po prostu lokale wyborcze i zagłosujemy, skoro propozycji ci u nas dostatek. Bazylu, jak tam sprawy formalne z KIMBem w Łopieńce?

  8. #58
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Szanowni Namiotowcy i Ogniskowcy - a co będzie, jeśli maj nam deszczowego figla spłata?
    Wejdziemy pod dach. Usiądziemy przy ławach. Rozpalimy w kominku.

    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 01-03-2017 o 16:43 Powód: Dodałem zdjęcie
    Czterech panów B.

  9. #59
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Slav Zobacz posta
    Nocleg ze śniadaniem 60 zł, miejsce na ognisko nieodpłatnie. Dla tych co nie nocują w ośrodku opłata do ustalenia.
    Czy każdy ma indywidualnie ustalić tą opłatę? Co ona będzie obejmowała? Czy dla tych, którzy nie chcą korzystać z noclegu pod dachem istnieje możliwość rozstawienia namiotów?

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Slav - to bardzo dobry pomysł. I co najważniejsze - na każdą pogodę. W Chacie Kija są warunki do obrad i wewnątrz, i na zewnątrz.
    Szanowni Namiotowcy i Ogniskowcy - a co będzie, jeśli maj nam deszczowego figla spłata?
    Stały Bywalcze, moja mama zawsze mi powtarzała jak grymasiłem będąc jeszcze smarkaczem, gdy nas nagle deszcz zastał i nie mieliśmy parasolek a iść trzeba było: nie jesteś z cukru - nie rozpuścisz się! Na szczęście podczas KIMB-u nie będziemy musieli zbyt daleko chodzić w deszczu i sprawdzać kto jest z cukru a kto nie, gdyż jak pisałem kilka postów wcześniej :
    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    ...w razie niepogody dwa spore stoły i ławy pod wiatą. Na stołach można by rozstawić świece, napalić w otwartym kominku i w tak pięknych okolicznościach prowadzić obrady, rozmawiać i śpiewać.
    Ale jakoś na siłę nikogo nie chce mi się przekonywać, gdyż zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy skończyli kurs survivalu i przejście kilkudziesięciu metrów do sławojki w czasie deszczu może być dla nich ekstremalnym wyczynem, wręcz walką o przetrwanie – szczególnie gdy po ciemku pójdą w stronę przeciwną!
    Ja stanowisko co do ewentualnego miejsca spotkania już wcześniej zająłem
    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    … mi jakoś szczególnie nie zależy na jakiejś konkretnej miejscówce i jeśli nic nie zepsuje moich planów to chętnie zajrzę na miejsce obrad bez względu na jego ucywilizowanie bądź półdzicz :). Ale tak sobie pomyślałem, że byłoby to takie spotkanie bliżej natury i na pewno inne niż dotychczas.
    Chciałbym jednak wiedzieć, czy są wśród nas forumowicze, którzy
    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    … na pewno nie przyjadą w takie miejsce ale w inne, bardziej nazwijmy to cywilizowane i owszem,
    i po raz kolejny proszę je o odezwanie się w dyskusji (skoro nikt się nie odzywa na ten temat, to pewnie takich osób nie ma?).

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Każdy ciągnie w swoją stronę. To jest zresztą zupełnie naturalne. Mnie np. u Kija nie pasuje cena noclegu. Nawet ze śniadaniem. Ale myślę, że za niedługi czas otworzymy po prostu lokale wyborcze i zagłosujemy, skoro propozycji ci u nas dostatek. Bazylu, jak tam sprawy formalne z KIMBem w Łopieńce?
    Mi śniadanie też nie pasuje bo na drugi dzień być może będę miał ochotę je zjeść zanim się położę spać, dajmy na to o piątej rano lub wręcz całkiem późno, w obiadowej porze.

    Sprawy formalne udało się ogarnąć i melduję, że rozmawiałem z Michałem, do którego podany jest kontakt na stronie bazy i on powiedział, że nie widzi żadnych przeciwwskazań ale ponieważ oficjalnie już nie jest we „władzach” to nie chce się wtrącać i zasugerował wysłanie e-maili. Jeden wysłałem około dwóch tygodni temu, drugi tydzień temu ale na żaden nie uzyskałem odpowiedzi. Pewnie teraz jeszcze nie zaglądają do skrzynki bazowej bo jest sporo przed sezonem. Dziś rano, Kuna mnie oświeciła, że istnieje coś takiego jak facebook i podobno teraz we wzajemnym porozumiewaniu się wszyscy tylko z tego korzystają. No to ja jej na to, że jak jest taka mądra to niech mi znajdzie telefon do kogoś władnego i skubana w trzy sekundy znalazła!
    Wykonałem telefon do Lecha Rybienika (kiedyś był czynnym forumowiczem na naszym forum) i go poinformowałem o naszych ewentualnych zamiarach, na co on od razu pozytywnie zareagował i powiedział, że nie ma sprawy i bez problemu możemy się tam w weekend KIMBowy zainstalować, tylko namioty musimy mieć swoje. Powiedział ponadto, że być może w tym terminie też tam będzie z jakąś ekipą na tzw. obozie remontowym więc na pewno nie będziemy przeszkadzać a wręcz możemy pomóc!
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  10. #60

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Patrz jaka skubana....a co ja drób? Ja jestem za Łopienką bo tam Bazyl robi pyszne śniadania. A poza tym płyn ze słodu jęczmiennego (chmielu chyba brak w pl), o barwie bursztynowej mój organizm woli wchłaniać w naturalnych warunkach. I korzystnie wpływa to na moje futro.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2017 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 15-04-2017, 23:33
  2. Zamieszkać w Bieszczadach - dyskusja
    Przez dorota z krakowa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:12
  3. Jubileuszowe Powsimordy 2017 - dyskusja
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 31-12-2016, 18:49
  4. Lokalizacja X KIMBu- dyskusja
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 20:44
  5. Dyskusja o Naturze 2000 - artykuł
    Przez dziabka1 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-02-2010, 13:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •