Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4 7 8 9 10 11 12 13 14
Pokaż wyniki od 131 do 138 z 138

Wątek: KIMB 2017 - dyskusja

Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009

Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

Ależ mi się podoba ten KIMBowy wysyp domków w Łopience!

Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza

Dziękuję wszystkim za cudowne towarzystwo na KIMBie! Dla mnie to był świetny i intensywny weekend. Dużo się w nim działo. Nałożyły się mi dwie ważne imprezy (świt i cała noc w górach), przy czym pierwsza przeciągnęła mnie o kilka godzin dłużej niż się spodziewałam -kolega na szlaku miał małe problemy, w 3 osoby nie chcieliśmy go zostawić samego dlatego potrwało to dłużej -piszę, ponieważ kilka osób żądało ode mnie wyjaśnienia dlaczego nie przybyłam wcześniej, jak zapowiedziałam, tylko punktualnie na rozpoczęcie. Po drewno i tak poszłam, jak zapowiedziałam. Było szalenie miło :) Podziękowania dla Bazyla za super ogarnięcie tematu! Dla Browara za transport powrotny do Olchowca -jak za dawnych czasów :P Dla Kury bardzo specjalne podziękowania za specjalnie nagraną dla mnie piosenkę, wprawdzie nie na harmonijce ale i tak wykonanie było pierwsza klasa hahahahah. I dla wszystkich, którzy usiedli przy wspólnym ogniu :) A Małgośkę fajnie było spotkać w Olchowcu (na którym spędziłam resztę niedzieli) -w zasadzie jak mogłoby zabraknąć. Tradycyjnie już, jak hestia strzegąca kimbowego ognia, odeszłam od niego ostatnia a była to godzina 03:30 a po dolinie Łopienki rozeszło się wtedy echo niezapomnianej piosenki Wojtka Pysza :>> Słuchaczem był jedynie kozioł który akompaniował gdzieś za rogiem.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 22-05-2017 o 18:35
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014

Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Dziękuję wszystkim za cudowne towarzystwo na KIMBie! Dla mnie to był świetny i intensywny weekend. Dużo się w nim działo. Nałożyły się mi dwie ważne imprezy (świt i cała noc w górach), przy czym pierwsza przeciągnęła mnie o kilka godzin dłużej niż się spodziewałam -kolega na szlaku miał małe problemy, w 3 osoby nie chcieliśmy go zostawić samego dlatego potrwało to dłużej -piszę, ponieważ kilka osób żądało ode mnie wyjaśnienia dlaczego nie przybyłam wcześniej, jak zapowiedziałam, tylko punktualnie na rozpoczęcie. Po drewno i tak poszłam, jak zapowiedziałam. Było szalenie miło :) Podziękowania dla Bazyla za super ogarnięcie tematu! Dla Browara za transport powrotny do Olchowca -jak za dawnych czasów :P Dla Kury bardzo specjalne podziękowania za specjalnie nagraną dla mnie piosenkę, wprawdzie nie na harmonijce ale i tak wykonanie było pierwsza klasa hahahahah. I dla wszystkich, którzy usiedli przy wspólnym ogniu :) A Małgośkę fajnie było spotkać w Olchowcu (na którym spędziłam resztę niedzieli) -w zasadzie jak mogłoby zabraknąć. Tradycyjnie już, jak hestia strzegąca kimbowego ognia, odeszłam od niego ostatnia a była to godzina 03:30 a po dolinie Łopienki rozeszło się wtedy echo niezapomnianej piosenki Wojtka Pysza :>> Słuchaczem był jedynie kozioł który akompaniował gdzieś za rogiem.
    Oj nie ostatnia kładłaś się łóżeczka .03:30 Byłem pewny ,że było wcześniej,pewnie dlatego zasypiałem wracając do domu .Ja również bardzo się cieszę ,że udało mi się choć część tego spotkania zarejestrować w jakości HQ ,a reszta, ta której się domyślam ,może lepiej by tak została.

Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza

Nie wiem - od jakiejś pół godziny nie widziałam już żadnego poruszającego się osobnika :))
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

Witam wszystkich serdecznie.chcialem wszystkim podziękować za bardzo ciepłe przyjęcie nas na kimbie.impreza pierwsza liga.Napewno wrócę nie raz ale bede się bardziej pilnowałprzepraszam jeżeli gogos uraziłem w jakikolwiek sposób i obiecuje się poprawic:) a dla ciebie Jimi zaczynam od jutra(jak dojdę do siebie) ćwiczyć na wyjątkowym instrumencie ale dopiero zagram na nim dla Ciebie na następnym kimbie.jeszcze raz gorąco pozdrawiam i całuje wszystkich forumowiczów.3majcie się ciepło kochani xxxx

Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto

Miło było spotkać się ze starymi znajomymi i poznać nowych :) Za razem spędzone wesołe chwile dziękuję wszystkim przybyłym w wigilię KIMB-u i na obrady główne!
    Czterech panów B.

"Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów

Z reguły obrady Kongresu objęte są tajemnicą, jednak społeczność forumowa czeka na przecieki,
    -czy były zacięte polemiki ?
    -czy podjęto jakieś uchwały, rezolucje, tudzież inne dyrektywy ?
    -czy powstały jakieś nowe frakcje
    - a może postulaty co do niepewnej przyszłości kongresów ?
    - a jak tam nagrodzone Powsimordy ??? odebrały nagrody ?

Też chciałam bardzo podziękować za radośnie spędzone chwile. Szczególne podziękowania dla tych co nam pomogli zabrać cały śmietnikowy bałagan, Sławka i Browara i oczywiście dla gospodarzy Bazy w Łopience za użyczenie swojego miejsca.
    P.S.Kkibelek był i jest czyściutki, tylko myszka w nim podgryza papier, jak to myszka

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)