Hej. W połowie marca wybieram się sam w Bieszczady. Planuję dojechać z Lublina do Ustrzyk Dolnych i potem z okolic Soliny wrócić do miasta macierzyńskiego . Czy o tej porze mogę liczyć na dobry dojazd ? Według e-podróżnik problemu z dojazdem nie będzie. Jak wygląda sytuacja w praktyce ?

Kolejna kwestia to spanie gdzieś w górach. Widzę że wielu ludzi to robi, nawet w Zimie. Mam dobry sprzęt do niskich temperatur (namiot, dobry śpiwór , ubrania termoaktywne, gore tex etc ), miałem do czynienia z nocowaniem w terenie w minusowych temperaturach . Jak wygląda to w kwestii prawnej. Mogę mieć przez to problemy czy niekoniecznie ? Nie mówię o spaniu na Tarnicy ale gdzieś na otwartej przestrzeni trochę niżej <3 <3 <3 Od bardzo dawna mi się to marzy .

Jak cenowo sytuacja wygląda w sklepach ? Kiedyś byłem z kolegami w Bieszczadach i zaszliśmy do sklepu. Ceny sięgały nawet 10 zł za chleb. w większości ceny takie są?

Moja trasa to od Ustrzyk Dolnych po Tarnicę. Stamtąd udam się do Przełęczy Bukowskiej przez Halicz. Następnie Wołosate i Ustrzyki Górne. Potem Wielka Rawka i może udam się do Nova Sedlicka. Stamtąd już obiorę kierunek w stronę Soliny . Czy na tej trasie mogę znaleźć gdzieś jakieś opuszczone bacówki ? Myślę o noclegu w Chatce Puchatka . Czekam na waszą pomoc :) Pozdrawiam.