Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Sakramencka zadyma VII

  1. #1

    Domyślnie Sakramencka zadyma VII

    Hej!
    Jak macie za dużo wolnego czasu to zapraszam do oglądania naszego dramatu patologicznego, którego akcja rozgrywa się w Bieszczadach.

    Z Łupkowskiego więzienia ucieka niebezpieczny uwodziciel o pseudonimie Alimento. Cnota podkarpackich dziewcząt jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Organizowana jest obława. Akcją pościgową kieruje szef zakładu karnego w Łupkowie. Charyzmatyczny – The Boss. Rozpoczyna się szalony pościg po całych Bieszczadach. Odwiedzamy plenery w Wetlinie, Łupkowie, Przysłupiu Caryńskim i inne. Piękne widoki, przystojni aktorzy, zwroty akcji, dużo humoru i zaskakujący koniec.

    https://www.youtube.com/watch?v=5KpnINtncpw

    Zdrowia!
    Sława Starym Bogom...

  2. #2
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Sakramencka zadyma VII

    Trochę naiwne.

  3. #3
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Sakramencka zadyma VII

    Ej Ty koneserze Sztuki Filmowej ... Wetlina to nie Twin Peaks
    Ubawiłem się, a że niektórych aktorów znam niemal od kołyski, tym większą przyjemność miałem z oglądania
    Zabawna zabawa, a taka zabawa powinna być CBDO
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  4. #4
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Sakramencka zadyma VII

    A ten PieronskiAncymon to nie jest czasem bębniarz z Dzików? Film z jajem i miodzio na duszę Bieszczadnika Czekam na następne, już jest lepszy od Watahy!!!! Film jest w akcji rozwojowy! Pozdrawiam scenarzystę, aktorów, statystów, plenery i wszystko co widzę na filmie! Tak trzymać! Puszczam w Świat!
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Sakramencka zadyma VII

    Film oglądałem parę razy i za każdym zobaczyłem coś nowego. Aktorzy dali radę, a pani sklepowa na pewno nie jest tą, którą mogłaby się wydawać, jest materiałem na kobietę Bonda. To spojrzenie...
    Bardzo podoba mi się scenariusz, który jakbym skądś znał? Plagiat to oczywiście nie jest, historia ucieczek z więzienia jest stara jak więzienie. Ważna że sprawiedliwość triumfuje.
    Takie motywy można filmować w kółko, czekam na wersję nr.II

    Nie zauważyłem jak Alimento zwiał z zakładu karnego. Czy może połknął widelec i uciekł z oddziału operacyjnego? Nie... bo ma kulę u nogi.
    Raczej nie podoba mi się toples jedynie w wykonaniu męskim. Ta drobnostka jest do naprawienia w wersji nr.II.

    Osobiście to bym zapodał więcej motywów zaczerpniętych z Benny Hilla... choćby z przyspieszoną akcją.

  6. #6
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Sakramencka zadyma VII

    A mnie się filmik podobał. Ujmuje inną koncepcją , żartobliwie osadzoną w realiach.
    Nie wiem kto i za jakie pieniądze go zrealizował, ale duże gratulacje dla autora i aktorów , którym chciało się .
    To nie jest kandydat na Oskary, ale wreszcie coś nowatorskiego niż sensacyjne powielacze rodem z watahy.
    Jedyny moment który nie spodobał mi się, to propagowanie łapówkarstwa - gdy boss nabywa "soczek" wina z niedźwiedziem nie płacąc sklepowej

  7. #7
    Debiutant Roku 2018
    Awatar mercun
    Na forum od
    11.2016
    Rodem z
    daleko i blisko....
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Sakramencka zadyma VII

    Ja filmik obejrzałem razy TRZY. I wiecie czego mi brakuje: karteczek z napisem ŚMIECH. Nie wiem kiedy i z czego się śmiać. Aktorstwo kiepskie ( zbyt przerysowane) , praca operatora na "odwal się", dialogi niespójne. Jutro spróbuję jeszcze raz , ale najpierw wypiję, ze trzy piwa. Może pomoże.
    To najkrajšie na svete nie sú veci, ale chvíle, okamihy, nezachytiteľné sekundy – Karel Čapek

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Sakramencka zadyma VII

    Mercun! Co ty taki wybredny jesteś, to bieszczadzkie jest i to jest najważniejsze. Jak Maryli wolno śpiewać z Zenkiem, to i chłopakom można to i owo wybaczyć.

    Bez kompleksów! Alleluja i do przodu!

  9. #9
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Sakramencka zadyma VII

    Ejże! Każdy ma prawo wypowiadać się artystycznie tak, jak to czuje. Ale każdy też ma prawo odbierać to po swojemu. Mercunowi się nie podobało, mnie też nie, wam tak. I w porządku. Ale nie odbierajcie nam prawa do subiektywnego odbioru. Argument, że musimy się zachwycać, bo to jest bieszczadzkie jest, niestety, zbyt słaby.

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Sakramencka zadyma VII

    Jak mówił wielki poeta z Wrocławia: nie to jest piękne co jest naprawdę piękne ale to co się komuś podoba.
    A na tym świecie są rzeczy, które się fizjologom nie śniły.
    Piskal, nie piskaj!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Gorgany Zachodnie. VII. 2016.
    Przez Gryf w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-11-2016, 19:30
  2. KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!
    Przez Pastor w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 26-10-2008, 20:01
  3. Tematyka obrad VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 02-06-2008, 12:01
  4. Lista chętnych do uczestnictwa w VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 17-05-2008, 01:56
  5. VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 20:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •