Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Karpacka galeria.

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ziemia Kłodzka lub Wrocław
    Postów
    118

    Domyślnie Karpacka galeria.

    Znalazłem w sieci gigantyczną galerię karpackich fotografii. Sama ilość albumów imponuje. Pełen odlot.

    Ku inspiracji i pokrzepieniu.

    http://www.pbase.com/ineul/root
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 27-02-2017 o 12:31 Powód: Jeden link w zupełności wystarczy
    Rafał Łoziński

  2. #2
    Debiutant Roku 2018
    Awatar mercun
    Na forum od
    11.2016
    Rodem z
    daleko i blisko....
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Karpacka galeria.

    Admin nieco poszalał i teraz mamy faktycznie niezły odlot i rozrzut ogólnokulisty ( taki dziwoląg od kulistości naszej planety). Szkoda, że brak opisów, trudno ustalić dokładną lokalizację, chyba, że coś się oglądającemu rzuci w oczy. Typowa sieczka " ku pamięci" ale da się obejrzeć. Może za sto lat będzie z tego jakiś większy pożytek - " jak tu było sto lat temu pięknie ( albo brzydko) " albo " jacy byliśmy wtedy młodzi".
    To najkrajšie na svete nie sú veci, ale chvíle, okamihy, nezachytiteľné sekundy – Karel Čapek

  3. #3
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Karpacka galeria.

    Cytat Zamieszczone przez Gryf Zobacz posta
    Znalazłem w sieci gigantyczną galerię karpackich fotografii. Sama ilość albumów imponuje. Pełen odlot.

    Ku inspiracji i pokrzepieniu.

    http://www.pbase.com/ineul/root
    Nie ujmując nic autorowi to jednak pod tym linkiem jest totalny mix=-max od Duisburga po marsz rodziny czyli prywatny zapis fotograficzny, w którym również przebijają się karpackie zdjęcia
    Ja ku pokrzepieniu i inspiracji zaglądam w to co robi Czado

  4. #4
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Karpacka galeria.

    Czado - bajka!

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ziemia Kłodzka lub Wrocław
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: Karpacka galeria.

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Nie ujmując nic autorowi to jednak pod tym linkiem jest totalny mix=-max od Duisburga po marsz rodziny czyli prywatny zapis fotograficzny, w którym również przebijają się karpackie zdjęcia
    Ja ku pokrzepieniu i inspiracji zaglądam w to co robi Czado

    Wylinkowałem wszystkie ukraińskie i rumuńskie albumy z fotkami ale jakiś nadgorliwy człenio popisał się nadgorliwością godną lepszej sprawy i pousuwał linki albumów wstawiając link samej głównej galerii. Może koluś miał szczere intencje i chciał pomóc a w sumie spieprzył temat. Szkoda. Są tytuły albumów a przy wielu fotografiach nazwy szczytów i opisy widoków.

    W tym miejscu nie po raz pierwszy uwidacznia się forumowy problem braku możliwości edytowania i usuwania postów.
    Rafał Łoziński

  6. #6
    Debiutant Roku 2018
    Awatar mercun
    Na forum od
    11.2016
    Rodem z
    daleko i blisko....
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Karpacka galeria.

    Cytat Zamieszczone przez Gryf Zobacz posta
    Wylinkowałem wszystkie ukraińskie i rumuńskie albumy z fotkami ale jakiś nadgorliwy człenio popisał się nadgorliwością godną lepszej sprawy i pousuwał linki albumów wstawiając link samej głównej galerii. Może koluś miał szczere intencje i chciał pomóc a w sumie spieprzył temat. Szkoda. Są tytuły albumów a przy wielu fotografiach nazwy szczytów i opisy widoków.
    W tym miejscu nie po raz pierwszy uwidacznia się forumowy problem braku możliwości edytowania i usuwania postów.
    Tak jak napisałem wyżej - admin trochę poszalał i może i lekko sprawę skomplikował. Ma do tego prawo tak jak i Ty masz prawo bronić swojego stanowiska. Ale. No właśnie jest małe ale - określenia typu "człenio" i "koluś" nie powinny się pojawić w Twoim komentarzu.
    Delikatnie sprawę ujmując -proponowałbym odrobinę podnieść poziom wypowiedzi.
    To najkrajšie na svete nie sú veci, ale chvíle, okamihy, nezachytiteľné sekundy – Karel Čapek

  7. #7
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Karpacka galeria.

    Cytat Zamieszczone przez Gryf Zobacz posta
    Wylinkowałem wszystkie ukraińskie i rumuńskie albumy z fotkami
    Umieściłeś w poście ok. 60 linków - jeden pod drugim, bez opisów ani wyjaśnień. W czym to miało pomoc i komu?

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Karpacka galeria.

    Dla mnie to ciekawe są takie zdjęcia, które mają związek z wycieczkami czy jakimiś konkretnymi planami forumowicza.
    Internet jest głęboką studnią i jeżeli już zaczerpnął jeden, to może i drugi, wystarczy poszukać. Czado jest ok.

    Nie jestem przeciwko używaniu ulubionych zwrotów, nawet brukowych, bo może brzmią kiepsko ale dają nam szczerą charakterystykę rozmówcy.Amen.

    (jako że nie podniosłem poziomu, to proszę admina o usunięcie mojej wypowiedzi, mogłem się powstrzymać a jakoś nie mogłem)

  9. #9
    Debiutant Roku 2018
    Awatar mercun
    Na forum od
    11.2016
    Rodem z
    daleko i blisko....
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Karpacka galeria.

    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    Nie jestem przeciwko używaniu ulubionych zwrotów, nawet brukowych, bo może brzmią kiepsko ale dają nam szczerą charakterystykę rozmówcy.Amen.
    To akurat było na poziomie - delikatnie a prosto między oczy (◕‿-)
    Fakt Czado jest czadowy.
    To najkrajšie na svete nie sú veci, ale chvíle, okamihy, nezachytiteľné sekundy – Karel Čapek

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ziemia Kłodzka lub Wrocław
    Postów
    118

    Domyślnie Odp: Karpacka galeria.

    Serdecznie dziękuję za troskę i okazane zainteresowanie ale to już jest moje zmartwienie.

    "(jako że nie podniosłem poziomu, to proszę admina o usunięcie mojej wypowiedzi, mogłem się powstrzymać a jakoś nie mogłem)"

    Jak z bączkiem w towarzystwie. Na zdrowie.

    Pomoc? Mądrej głowie dość dwie słowie. W końcu to jest dział karpacki o ile się nie pomyliłem?

    Usuńcie wątek a problem będziecie mieć z czapki i nie będziecie musieli deliberować nad tak popularnym dziś tematem czadu co uderza nie tylko płuca ale i umysły.
    Rafał Łoziński

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. IV Karpacka Biesiada
    Przez Petefijalkowski w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 01-12-2012, 21:01
  2. III Karpacka Biesiada - Farfurnia 26-28 listopada
    Przez Petefijalkowski w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-11-2010, 14:34
  3. Karpacka Troja - prelekcja
    Przez machoney w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-10-2008, 17:15
  4. Galeria azjatycka.
    Przez Gryf w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-11-2006, 10:41
  5. galeria
    Przez Broda w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-01-2004, 13:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •