Zdrada Panie i Panowie! Zdrada!

Zabrali, z rozkładu skreślili, wycofali i już od dwóch miesięcy nie jeździ! Znienacka, bez zapowiedzi, bez konsultacji społecznych ze mną, bez litości! Porzucili wiernego pasażera na pastwę innych przewoźników, oferujących przejazd do Sanoka o porach nijak dopasowanych do dalszych połączeń w kierunkach jedynie słusznych!

Kęsim, kęsim, kęsim!

W drugą niedzielę lutego chciałem wybrać się moim autobusem jadącym na Bukowiec, startującym z Rzeszowa o 6.45. Wieczorem w sobotę spakowałem mały plecak i na szczęście, jakimś bezwarunkowym odruchem, tchnięty przeczuciem albo raczej chęcią zaoszczędzenia kilku groszy (bo przez e-podróżnika często kupowałem bilet 50% taniej ) wystukałem na ich stronie szukaj połączenia: Rzeszów – Berezka (bo tam chciałem wysiąść) i wyświetliło się nic czyli, że klapa. No dobra, pomyślałem - kurs przyspieszony więc może się tam nie zatrzymuje. No to Rzeszów – Myczków a tu też zero odzewu! Popsuło się czy co? Nie mogłem uwierzyć, że wychodzi, że nie jeździ, to wpisałem docelowo Bukowiec i stała się jasność a mnie ścięło jakby grom z jasnego nieba we mnie przywalił! Stało się! Armagedon, panika, załamka…a człowiek na głodzie!