Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: badania

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    96

    Domyślnie Re: badania

    piotrek - chyba nie jesteś kierowcą! Jak się widzi auto na warszawskich numerach to najlepiej zjechać na bok i zaczekać aż przejedzie i potem już w spokoju jechać dalej. Lubię jeździć szybko, ale nie tak bez wyobraźni jak oni (albo cwaniakują albo po prostu nie potrafią jeździć w górach). Najlepszy przykład - zakopianka (na całej długości). W Bieszczadach to tylko wierzchołek góry lodowej - na szczęście !

    Kasandrra - chyba jest 2-1!!! że o głosie Zbyszka na post-cie "co proponujecie" nie wspomnę....

  2. #12

    Domyślnie Re: badania

    widze , ze tu prowadzona jest zagorzala debata na temat " Warszawiakow" i ich zachowania sie w Bieszczadach, moge tylko powiedziec , ze Ci ktorych ja znam sa ok. , ale to jest tylko pare osoby ktore poznalam poza Bieszczadami i lacza nas czysto przyjacielski stosunki i w moje rodzinne strony jezdzimy wspolnie raz , dwa razy do roku, poniewaz ja juz od paru lat tam na stale nie mieszkam. To do Hansa, a moze ktos z miejscowych ( poza panem Krzyskiem) by sie na ten temat wypowiedzial , bo podejrzewam , ze wiekszosc to pozamiejscowi ......?

    Pozdrawiam wszystkich sympatykow Bieszczad Sylwia.

  3. #13
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: badania


    wiesz co Hans, ja sie chyba potne- nie ma to jak badania...

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    96

    Domyślnie Re: badania

    nie było mnie kilka dni a ty już chcesz się pociąć ! Czyżby to była tęsknota za mną ).
    A tak wogóle to jestem cały "roztrzęsiony" bo jutro muszę nawiedzić Twoją mieścinę. Trzymaj za mnie kciuki ! (jak wrócę to może zagłosuję za warszawiakami, chociaż wątpię...)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •