Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: badania

  1. #1
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie badania


    Włoczęgi drogie!


    przeprowadzam badania na temat jakości Warszawiaków jeżdzących w Bieszczady - czy jest az tak źle?
    Napiszcie, czy jakichs spotkaliscie na szlaku.
    Kas

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    96

    Domyślnie Re: badania

    widzę, że się przejęłaś!!! aż mi głupio się zrobiło...
    (no ludziska - dajcie wyraz swojej "sympatii" dla warszawiaków, żebym nie czuł się osamotniony w moim narzekaniu. LICZĘ NA WAS!!!)

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    57

    Domyślnie Re: badania

    Niestety 50% samochodów wjeżdżających poza znak zakazu na teren Parku i parkujących gdzie popadnie najchętniej w lesie aby drogocenne auto miało cień, ma rejestrację warszawską. Dyskusja z kierowcą zaczyna się od " Ja jestem z WARSZAWY". Jeden z gości nawet machał mi przepustką sejmową. Nie był posłem widocznie tylko tam zamiatał. Tylko spokój i powolne ruchy cechują mistrza.

  4. #4
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: badania


    Krzysiu,
    zlituj sie, bo jest 1:0 dla Hansa!
    Kasandrra

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    96

    Domyślnie Re: badania

    jjjjjeeeeeeeeeessssssssttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!! ! (do przerwy 1-0!!!) szkoda że nie obstawiłem takiego wyniku w STSie... (nie przejmuj się Kasiu....)

  6. #6
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: badania


    HANS

    zajrzyj na strone- chyba o mielonkach- Sylwia napisała, że teraz jest 1:1

    LUDZIE,
    dajcie czadu- przypomnijcie sobie jacy to oni inteligentni, oczytani w Bieszczadch, pliiiz.

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    96

    Domyślnie Re: badania

    zajrzałem!
    Ale Sylvii głos się nie liczy, bo ci ludzie "przyjeżdżają do niej"!, a więc już założenia są dla niej mili... (chyba że coś źle kombinuję)

    Jednak gram fair i niech ci będzie że jest 1-1 - warszawiacy odrobili straty ale to chyba koniec, teraz nastąpi decydujące uderzenie - NO NIE?? (PISZCIE CO MYŚLICIE !!!! - to do innych)
    (w razie kłopotów wykorzystam argument j/w i złożę protest i znowu będzie 1-0)

  8. #8
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: badania



    twardy jestes- ja tez

    PISZCIE LUDZIE O DOBRYCH WARSZAWIAKACH w Bieszczadach,
    PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZ

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Zbyszek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    lubelskie
    Postów
    245

    Domyślnie Re: badania

    Jak wszędzie zdażają się różni ludzie. Jeżdżąc dużo na rowerze, Warszawiaków poznaję z daleka po tym, za na widok roweru od razu zaczynają trąbić, tylko nigdy nie rozumiem po co, czy ta droga jest wyłącznie dla nich???
    O miejscowych kierowcach powiem tylko tyle, że nagminnie 'ścinają' zakręty i czasami włos mi się na głowie jeży, kiedy widzę pędzacego z naprzeciwka lewym pasem malucha lub dużego fiata z wylaczonym silnikem lub na 'luzie' bo przecież z góry...

  10. #10

    Domyślnie Re: badania

    Myślę, że warszawiacy to normalni ludzie a po drogach bieszczadzkich trzeba jeżdzić wolno i ostożnie bo są wąskie i bardzo często bez poboczy, bo na nich rośnie gęsta i nie wykoszona trawa.
    Piotrek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •