Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 73

Wątek: Stoh triplex, panna młoda, Pop Ivan i польський міністр

  1. #61
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Stoh triplex, panna młoda, Pop Ivan i польський міністр

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    O widzę, że już koniec
    Szkoda że już koniec , bo miło się z Wami wędrowało, choć noclegu na wilgotnej posadzce na Słoniu nie specjalnie zazdroszczę
    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    . Powrót udał nam się wybornie -autobusy same podjeżdżały do nas jak na zamówienie -nie czekaliśmy na nie praktycznie nic (głównie w biegu wyskakiwaliśmy z jednego prosto do drugiego). I tak łącznie na 8 autobusów dotarliśmy z Szybenego do Turki, nawet 12 godzin nam to nie zajęło. A była to niedziela. Dotychczas powrót z Czarnohory kojarzył mi się z długim powrotem i kiblowaniem na różnych dworcach, więc tutaj miłe zaskoczenie.
    I co ?
    Niech ktoś powie że Jojo nie jest Mistrzem marszrutek i elektriczek .. łazików.. motorków i extra przemieszczania na Ukrainie ?
    Niech stanie na udeptanej ziemi.
    Ostatnio edytowane przez don Enrico ; 30-06-2017 o 23:03

  2. #62
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Stoh triplex, panna młoda, Pop Ivan i польський міністр

    Cytat Zamieszczone przez jojo Zobacz posta
    ...dla Pana Piotra szacun.(...)
    Wazeliniarz
    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    ...Niech ktoś powie że Jojo nie jest Mistrzem marszrutek i elektriczek .. łazików.. motorków i extra przemieszczania na Ukrainie ?...
    I Mistrz nad mistrzami!
    Dzięki za relację.
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  3. #63
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    547

    Domyślnie Odp: Stoh triplex, panna młoda, Pop Ivan i польський міністр

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Różni ludzie mają róże hobby - jedni zbierają znaczki, inni złom a jeszcze inni uwielbiają chodzić po sklepach.
    A są i Tacy co przed wyjazdem na wycieczkę robią badania w labolatorium. Ja to w sumie pochwalam.
    Choć wydaje mi się, że przed tą wycieczką nikt nie dokonał tej ważnej czynności.
    Na szczęście nic się nie wydarzyło "grubszgo" jeżeli chodzi o wydarzenia medyczne.
    A i jeszcze bilety na orient express kolega Kudłaty oddrukował w komplecie sztuk 5, co by nie było potrzeby sprawdzać badań labolatoryjnych poszczególnych uczestników wycieczki.

  4. #64
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    547

    Domyślnie Odp: Stoh triplex, panna młoda, Pop Ivan i польський міністр

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Szkoda że już koniec , bo miło się z Wami wędrowało, choć noclegu na wilgotnej posadzce na Słoniu nie specjalnie zazdroszczę

    I co ?
    Niech ktoś powie że Jojo nie jest Mistrzem marszrutek i elektriczek .. łazików.. motorków i extra przemieszczania na Ukrainie ?
    Niech stanie na udeptanej ziemi.
    Dzięki Dzięki za miłe słowa, ale tak na prawdę tamtej niedzieli mieliśmy po prostu jakieś farty/fuksy - sam się się nad tym zastanawiałem o co chodzi tak po 4 expresowej przesiadce (a nic nie było planowane po za tym, że musimy się dostać do Bacy Tureckiego przed północą).
    A może po prostu rynek wymusza słuszne działania właścicieli busów/marszrutek aby podstawiać swoje "maszyny" tam gdzie pojawia się Klient (np. przyjeżdża innym busem czy marszrutką z dużego miasta czy małej wioski i może chcieć jechać dalej). Na dodatek Kierowcy potrafią współpracować ze sobą , pomimo że są jakąś tam konkurencją i mogło by im w sumie "zwisać" gdzie potem jedzie "skeszowany już" Klient i kto i gdzie jedzie w jakimś tam innym autobusie.
    Tu przykład:
    Kierowca który wiózł nas s Szybenego do Werchowyny, którego zapytałem czy jest potem połączenie na Iwano Frankiwsk,
    powiedział że będziemy się mijać z jadącym na Iwano Frankiwsk autobusem i że on postara się zatrzymać jadącego kierowcę żebyśmy mogli szybciutko przeskoczyć na Iwano-Frankiwsk. I tak też się stało gdzieś pomiędzy Ilci a Werchowyną (i nie był to żaden przystanek !).
    Ostatnio edytowane przez jojo ; 02-07-2017 o 22:02

  5. #65
    Bieszczadnik Awatar komisaRz von Ryba
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    dziki wschód
    Postów
    1,164

    Domyślnie Odp: Stoh triplex, panna młoda, Pop Ivan i польський міністр

    info o ministrze znalazłem
    Minister Gliński z wizytą w Obserwatorium na szczycie Pop Iwan

    http://studium.uw.edu.pl/minister-gl...ycie-pop-iwan/

  6. #66
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    547

    Domyślnie Odp: Stoh triplex, panna młoda, Pop Ivan i польський міністр

    Cytat Zamieszczone przez komisaRz von Ryba Zobacz posta
    info o ministrze znalazłem
    Minister Gliński z wizytą w Obserwatorium na szczycie Pop Iwan

    http://studium.uw.edu.pl/minister-gl...ycie-pop-iwan/
    Kolega Komisarz Ryba coś "przeoczył" że tym linkiem zajął się już wcześniej Kolega RomeoBarto vel Bartolomeo
    cyt. "Wiadomo, wiadomo: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Białego Słonia odwiedził nie wiceminister, ale sam minister i to w dodatku wicepremier." Po cytacie...

  7. #67
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    547

    Domyślnie Odp: Stoh triplex, panna młoda, Pop Ivan i польський міністр

    Zapomniałem jeszcze dodać do relacji z sympatycznej wycieczki, że marszrulką z Sambora od Turki jechali:
    (w kolejności alfabetycznej,i według płci i wysokości, numerów buta oraz wagi...)
    DSC05987.jpg
    Marko

    DSC06001.jpg
    wesolutki Jojo

    DSC05999.jpg
    jeszcze weselszy Kudłaty

    DSC05986.jpg
    Jimmy Jimmy Joe

    DSC05997.jpg
    i Ontusiowy

    THE END !!!

  8. #68
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Stoh triplex, panna młoda, Pop Ivan i польський міністр

    Dziękuję za relację!

  9. #69
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    547

    Domyślnie Odp: Stoh triplex, panna młoda, Pop Ivan i польський міністр

    Cytat Zamieszczone przez maciejka Zobacz posta
    Dziękuję za relację!
    Maciejka
    A ja dziękuję, że czytałaś.

  10. #70
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Stoh triplex, panna młoda, Pop Ivan i польський міністр

    Cytat Zamieszczone przez jojo;
    No bo nawet gdyby to był Minister ON Antoni, to w ten dzień na Popie Iwanie helikopter pewnie nie dałby rady wylądować (m.in. była też mgła ...)
    Czytam(ogladam) tę relacje po raz któryś i wreszcie mi sie przypomniało to co zapomniałem.
    Można sie pomylić co do ministrów. Poniżej relacja z innego forum - szkoda że bez fotek ale ono właśnie umiera.

    "gdy nagle zwraca się do mnie.....
    i tutaj uważajcie, Minister Obrony Narodowej pan Antoni Macierewicz!
    Aż mnie zatkało, z niedowierzaniem pytam:

    - przepraszam, czy pan Antoni Macierewicz?

    słyszę twierdzącą odpowiedź. Nagle do Ministra dzwoni telefon, odchodzi na bok, rozmowa służbowa, wobec tego rozkładam sprzęt foto i po zakończonej rozmowie zwracam się z prośbą o zdjęcie pamiątkowe. Jestem zaskoczony, nie ma żadnego problemu :





    Po zdjęciu mówię:

    - Panie Ministrze, ja z Tarnowa idę przez prawie tydzień i nie zawsze jest z kim pogadać, a tu proszę, pod Sokolicą ściskam prawicę Ministra Obrony Narodowej.. "

    i link na potwierdzenie :
    http://npm.pl/forum/viewtopic.php?f=23&t=5686

    Podobnie jak jojo nie ekscytuje się polityką i staram się być z daleka ale... nie znasz dnia ani godziny.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 28-11-2019 o 22:47 Powód: Poprawiłem otwierający cytat

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pop Iwan po raz kolejny zimą …
    Przez Wojtek Pysz w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 11-02-2017, 07:31
  2. Pop Iwan odbudowa???
    Przez michalN w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 28-07-2016, 00:15
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-03-2014, 11:02
  4. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 03-08-2012, 15:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •