Witam!

Od kilku lat zbieram się na wyprawę w Bieszczady i za każdym razem "jakoś nie wyszło".. W tym roku wziąłem się w garść i we wrześniu chcę nareszcie wybrać się w "miejsce moich marzeń"...

Z racji tego, że uwielbiam jeździć na rowerze planuję zabrać go ze sobą i tutaj potrzebuję Waszej pomocy. Chciałbym pozwiedzać, najlepiej na rowerze i przy okazji odpocząć więc szukam miejsc ze ścieżkami rowerowymi które będą "raczej" w dobrym stanie i pozwolą pozwiedzać i odpocząć a nie utyrmolić się po dziurawych i błotnistych trasach (na te przyjdzie pora w kolejnych wyprawach). Nie jestem zawodowym "rowerowcem" więc powiedzmy, że dziennie chciałbym robić do 50-60km tak by mieć jeszcze czas na ewentualne zwiedzanie, odpoczynek i robienie fotek. Będę bardzo wdzięczny za każdy namiar na miejscowości, noclegi czy nawet jakiś wstępny harmonogram trasy i zwiedzania. W grę wchodzi również nocowanie po trasie czyli dziś nocuje w punkcie A, nazajutrz wyruszam, zwiedzam i docieram na nocleg do punktu B itd. W Bieszczadach planuję spędzić 5-7 dni. Z góry dziękuję za każdą poradę.

Pozdrawiam, Niko