Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Szlak graniczny

  1. #21
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Szlak graniczny

    Cytat Zamieszczone przez JoeSimpson Zobacz posta
    A ta Runina, nocowal tam ktos, jaka baza noclegowa?
    Nocowałem 2 lata temu. Chałupa drewniana z łożkami, z kuchnią, był gaz i bardzo ciekawy system grzania wody w łazience (trzeba było samemu rozpalić). Bardzo blisko bar gdzie ciekawie integrowało się z lokalnymi drwalami :). Tylko zejście do wioski ze szlaku granicznego mega strome. To chyba był jedyny raz kiedy idąc w dól zajęło to mi więcej czasu niż potem podejście pod górę. Zadzwoń tam albo napisz maila i się dowiesz jak to teraz wygląda.

  2. #22
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Szlak graniczny

    Jest też alternatywa noclegowa w Runinie , czyli wiata bliźniacza do tej stojącej na Przełęczy nad Roztokami.
    Krótko mówiąc domek zbity z desek i nic więcej (oprócz szemrzącego strumyka)

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2009
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Szlak graniczny

    Ok, zrobiem szlak z noclegami w Balnicy i Runinie. Szlak bardzo fajny i na pewno jeszcze jakies odcinki się zahaczy, szczególnie w okolicy Płaszy, Runiny, Rabiej Skały, czy nawet od Balnicy na wschód. Poza tym, nie widziałem że Runina jest tak ładnie położona, u stóp takich opadających kaskadami gór, które fajnie widać z daleka z Jasła, zawsze się zastanawiałem co tam jest, a tu proszę, zdarzylo sie tam nawet spac.
    Nocleg w Runinie umawiałem telefonicznie w Chałupie u Mariana, ale ze tam nie bylo miejsca, to zalatwili mi nocleg kilkadziesiat metrow dalej, i nawet tam zaprowadzili jak dotarlem. Bardzo dobre, wrecz hotelowe warunki, polecam, ja zaplacilem 10 euro za jedna osobe/1 noc. Dlugi, pietrowy obiekt, murowano-drewniany, na dole duza kuchnia z malym 2-os. pokojem, na poddaszu pokoj z 4 lozkami, wszystko nowiuskie i pachnace drewnem. W kuchni oprocz mikrofali nawet opiekacz do chleba, w łazience reczniki, wiec jakby ktos chcial z rodzina to mozna, ja bylem w szoku za takie cos w takie wiosce jest. Ponizej fotka wizytowki, moze komus sie przyda.
    A Saris w karczmie (be jedzenia, same alkohole) smakowal jak najlepsze piwo na swiecie, super zimny i esencjonalny z beczki, fakt ze gosc go z 10 minut nalewa, ale warto czekac, z butelki czy z puszki tak nie smakuje, nie bede nawet porownywal do mainstreamu polskiego z "żółcią bydlęcą".
    IMG_20170820_125103.jpg

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2009
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Szlak graniczny

    Czy do Lupkowa da się jeszcze jakoś dostac komunikacją publiczną?
    Chcialbym zrobic szlak niebieski od Lupkowa na zachód (Karpacki), ale najbliższy transport to chyba tylko do Komńczy bądź Wisloka Wielkiego?
    Ostatnio edytowane przez JoeSimpson ; 13-05-2022 o 14:20

  5. #25
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Szlak graniczny

    Masz szansę .
    Otóż z okazji istnienia 150 -lecia kolei w Bieszczadach ma jechać pociąg w dniu 21 maja o 10.00 z Zagórza w stronę Komańczy.
    o 13,12 kurs powrotny
    Warto skorzystać !!!!
    bo nie wiadomo czy następny nie będzie za 50 lat ?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Szlak graniczny - Balnica i okolice
    Przez uszatek_mis w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-08-2014, 23:45
  2. Szlak graniczny
    Przez Krzyniuuu123 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 09-04-2014, 13:03
  3. Szlak graniczny
    Przez boom w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2004, 11:28
  4. Jak przejść Szlak Graniczny ?
    Przez parell w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 25-04-2004, 10:04
  5. szlak graniczny.
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-04-2002, 18:33

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •