Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Szlak graniczny

Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006

Domyślnie Odp: Szlak graniczny

Cytat Zamieszczone przez JoeSimpson Zobacz posta
    A ta Runina, nocowal tam ktos, jaka baza noclegowa?
    Nocowałem 2 lata temu. Chałupa drewniana z łożkami, z kuchnią, był gaz i bardzo ciekawy system grzania wody w łazience (trzeba było samemu rozpalić). Bardzo blisko bar gdzie ciekawie integrowało się z lokalnymi drwalami :). Tylko zejście do wioski ze szlaku granicznego mega strome. To chyba był jedyny raz kiedy idąc w dól zajęło to mi więcej czasu niż potem podejście pod górę. Zadzwoń tam albo napisz maila i się dowiesz jak to teraz wygląda.

Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów

Jest też alternatywa noclegowa w Runinie , czyli wiata bliźniacza do tej stojącej na Przełęczy nad Roztokami.
    Krótko mówiąc domek zbity z desek i nic więcej (oprócz szemrzącego strumyka)

Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2009

Ok, zrobiem szlak z noclegami w Balnicy i Runinie. Szlak bardzo fajny i na pewno jeszcze jakies odcinki się zahaczy, szczególnie w okolicy Płaszy, Runiny, Rabiej Skały, czy nawet od Balnicy na wschód. Poza tym, nie widziałem że Runina jest tak ładnie położona, u stóp takich opadających kaskadami gór, które fajnie widać z daleka z Jasła, zawsze się zastanawiałem co tam jest, a tu proszę, zdarzylo sie tam nawet spac.
    Nocleg w Runinie umawiałem telefonicznie w Chałupie u Mariana, ale ze tam nie bylo miejsca, to zalatwili mi nocleg kilkadziesiat metrow dalej, i nawet tam zaprowadzili jak dotarlem. Bardzo dobre, wrecz hotelowe warunki, polecam, ja zaplacilem 10 euro za jedna osobe/1 noc. Dlugi, pietrowy obiekt, murowano-drewniany, na dole duza kuchnia z malym 2-os. pokojem, na poddaszu pokoj z 4 lozkami, wszystko nowiuskie i pachnace drewnem. W kuchni oprocz mikrofali nawet opiekacz do chleba, w łazience reczniki, wiec jakby ktos chcial z rodzina to mozna, ja bylem w szoku za takie cos w takie wiosce jest. Ponizej fotka wizytowki, moze komus sie przyda.
    A Saris w karczmie (be jedzenia, same alkohole) smakowal jak najlepsze piwo na swiecie, super zimny i esencjonalny z beczki, fakt ze gosc go z 10 minut nalewa, ale warto czekac, z butelki czy z puszki tak nie smakuje, nie bede nawet porownywal do mainstreamu polskiego z "żółcią bydlęcą".
    IMG_20170820_125103.jpg

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)