Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Czerwony Horb

Widok wątkowy

  1. #10
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Czerwony Horb

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Traskę na Czerwony Horb zarejestrowałem sobie ( i dla siebie) ustrojstwem powiązanym z GPS...
    Gratuluję postępów w zakresie poznawania przydatności tego ustrojstwa .
    Z pełnym zainteresowaniem śledziłem Twoją trasę, a nawet w początkowym okresie zakładałem, że zmierzasz ku wcześniej planowanej Zyndranowej, jednak Ty miałeś bardziej szczytne plany.

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    ... to ja pogoniłem aż do Jasiela . ... i pognałem dalej do Moszczańca , ale w końcu wróciłem do bazy.
    Natomiast tym tekstem, wprawiłeś mnie w zdumienie, ale przecież Ty jesteś również wytrawnym cyklistą .

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Odtworzyłem rysunek tej trasy wirtualnie i wyszło że nie 15 km tylko 12 km, przewyższenie 300 m ( a ja pamiętam że zajęło mi ok 5 godzin)
    Od 2010 r. prowadzę dość szczegółową dokumentację tras, które przeszedłem samotnie lub w większym, albo skromniejszym towarzystwie i muszę przyznać, że rzadko kiedy średnia prędkość marszu przekraczała 2 km/godz. Natomiast pokonane przewyższenia, są dla mnie osobiście, mało istotne. Na takie atrakcje trzeba być wcześniej przygotowanym. Informacja o "miejscu stania" jest bardziej istotna. Trafienie na "macki ośmiornicy", jest czasami kłopotliwe, ale przynajmniej po kilkunastu metrach, można zorientować się, czy wybrana "ścieżka" jest właściwa.

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Sam potok zachwycił mnie kaskadą, więc zrobiłem sobie mały plener fotograficzny starając się złapać trochę wody
    ch15.jpg
    Piękne miejsce i przyznaję, że w takich chwilach dostaję jakiegoś amoku (jaki czas, lub jaka przysłona? itp. wątpliwości). I właśnie takie ustronne miejsca są dla mnie siłą napędową do następnych pobytów w Bieszczadach.
    Wspaniała relacja z wyprawy i jej ciekawa interpretacja . Gratulacje !!!.
    A tak od siebie, dodam jeszcze widoczek na uroczą Zyndranową z czerwcowego pobytu w Bieszczadach. Warto zobaczyć to w realu.

    Zyndranowa.jpg
    Ostatnio edytowane przez zbyszek1509 ; 05-10-2017 o 03:46

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czerwony szlak w czerwcu
    Przez Jagoodka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 22:54
  2. Czerwony szlak- Komańcza- Wołosate
    Przez dynka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-08-2008, 19:09
  3. Czerwony do jeziorek Duszatyńskich - kto tyczył ten szlak?
    Przez MKi w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 19-09-2007, 09:49
  4. Czerwony szlak
    Przez elfica w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 28-03-2006, 23:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •