Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Kulig gdzie ?? jak ?? kto ?? ile??

  1. #1

    Domyślnie Kulig gdzie ?? jak ?? kto ?? ile??

    Witam

    jak w temacie potrzebuje namiaru na Osoby imających się organizowaniem Kuligów, ceny itp.



    Pozdrawiam

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Kura8210
    Na forum od
    03.2017
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Kulig gdzie ?? jak ?? kto ?? ile??

    Witam.Ostatnio poszukiwałem tego samego i Google dało mi kilka numerów.chetnie się z tobą podzielę bo nigdzie nie pisało żebym tego nie robił721215453,502247756,501066180.Ceny od 65 do 90zl za osobę.zalezy od ilości osób i od tego w jakim humorze jest końmysle ze coś dla siebie wybierzesz.pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie Odp: Kulig gdzie ?? jak ?? kto ?? ile??

    Hej. Spędziłem dużo czasu na szukaniu kuligu na mój wypad, który zacznie się od środy.
    Znalazłem biuro podróźy, które coś takiego organizuje. Niestety cena 120 zł dość wysoka, ale chyba jako jedyni mają na swojej stronie wszystko jasno rozpisane. Biuro nazywa się Bieszczader.
    Jakbyś się zdecydował to do zobaczenia w sobotę :)

  4. #4

    Domyślnie Odp: Kulig gdzie ?? jak ?? kto ?? ile??

    Cześć i Czołem!

    Jako, że jest to mój pierwszy post, chciałbym się przywitać i przedstawić. Mam na imię Kamil i 27 lat. Swoją przygodę z Bieszczadami zacząłem dopiero w zeszłym roku, ale szybko nadrabiam straty.

    Udało mi się wyciągnąć kolegów z pracy na zimowy weekend w Bieszczadach (prawdopodobnie Przysłup) 9-11.03.2018 .

    Padło zapytanie o możliwość zorganizowania kuligu. Podobnie jak przedmówca znalazłem tylko dwie oferty, w których podane są szczegóły. Czy ktoś z forumowiczów wybiera się w tym okresie w okolice i ma zamiar/ chciałby wziąć udział w kuligu? Nasza grupa liczy niestety tylko 5 osób więc z przyjemnością podłączylibyśmy się do innej grupy :)

    Jeśli macie jakieś namiary na kogoś kto zajmuje się organizacją tego typu wypadów w okolicy to bardzo proszę o namiary :)

    Pozdrawiam!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kulig z pochodniami
    Przez mazurek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-01-2020, 22:07
  2. kulig Lutowiska
    Przez mar cin w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-02-2016, 18:52

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •