Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Skole

  1. #1

    Domyślnie Skole

    Witam po nowym roku wyjazd w Beskidy Skolskie i plan taki
    1 . Dojazd nocleg Slavsko
    2 Czarna Repa i Menczył z Wołosianki. Kawałek wyciągiem podjechać ( o ile będzie jeździł) http://www.zaharberkut.net/webcams/
    3 Paraszka
    4 Magóra Skolska tu podobno nie ma szlaku ale da się dojść --- korona
    5 Zamek w Tustaniu oraz Ciuchowy Dział- Beskidy Brzeżne mała górka ale zaliczona do korony Ukrainy.
    6 Powrót
    Wyjazd autem, nocleg w Slavsku , wskazane rakiety . W tamtym rejonie byłem rok temu .
    Ostatnio edytowane przez wajheczka ; 15-12-2017 o 13:56

  2. #2
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Skole

    Bardzo ambitny plan , naciągnięty maksymalnie. Jest do zrobienia tylko w idealnych warunkach pogodowych.
    Życzę więc powodzenia.

  3. #3
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    547

    Domyślnie Odp: Skole

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Bardzo ambitny plan , naciągnięty maksymalnie. Jest do zrobienia tylko w idealnych warunkach pogodowych.
    Życzę więc powodzenia.
    Ano Heniu racja - w warunkach takich jak np. dzisiaj to Paraszka ze Skolego to chyba z noclegiem na Paraszce, a i to nie takie pewne (raczej wycof). Ale wszystko się do sylwestra może zmienić. Również życzę powodzenia i trzymam kciuki. Okolica zacna.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Skole

    Beskidy skolskie zrealizowane . Teraz wyjazd na początku czerwca Czarnohore , Gorgany i Świadowiec. Główny cel to rózanecznik wschodniokarpacki a przy okazji Syniak, Chomiak ,Pop Ivan , Kostrzyca, Howerla, Bliznica , Żandarm. Wyjazd autem noclegi Hotel.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 23-04-2018 o 17:58 Powód: Poprawiłem babola

  5. #5
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    547

    Domyślnie Odp: Skole

    Cytat Zamieszczone przez wajheczka Zobacz posta
    Beskidy skolskie zrealizowane . Teraz wyjazd na początku czerwca Czarnochore , Gorgany i Świadowiec. Główny cel to rózanecznik wschodniokarpacki a przy okazji Syniak, Homiak ,Pop Ivan , Kostrzyca, Howerla, Bliznica , Żandarm. Wyjazd autem noclegi Hotel.
    Jest śnieg na Paraszce ?

  6. #6

    Domyślnie Odp: Skole

    Paraszka to była jedyna góra na której nie byłem musieliśmy wrócić wcześniej.Zamiast niej zrobiłem Trościan . Byłem we wsi pod nią zrobić rozeznanie gdzie będzie można zostawić auto i z tego co było widać to wydaje mi się ze zero śniegu.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nocleg Skole, lub najbliższa okolica
    Przez Jacek K. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-04-2008, 11:26

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •