Witam wszystkich,

chciałbym Was spytać o radę. Poszukuję pokoju do wynajęcia na 3 tygodnie, orientacyjne daty: 16.07 - 6.08. Zależy mi na tym, aby miejsce znajdowało się na totalnym odludziu, w otoczeniu natury, gór, lasów oraz żeby gospodarze oferowali wyżywienie. Najlepiej też, żeby był to dom, gdzie dla gości udostępniane są 1 lub 2 pokoje, aby był też jak największy spokój. Zamierzam w tym czasie komponować, dlatego spokój i bliskość natury jest dla mnie bardzo ważna. W Bieszczadach bywam wielokrotnie już od lat, zazwyczaj jednak przemierzałem je z plecakiem, więc nie natrafiłem na takie miejsce. Oczywiście przeszukuję Internet, ale pisząc tu posta, mam nadzieję, że nie wszystko jest jeszcze w Internecie zamieszczone i może ktoś zna takie miejsce i byłby łaskaw się nim podzielić może to nie miejsce na takie pytanie, ale jeżeli np. znacie takie miejsce w Beskidzie Niskim lub w innej części Beskidów również bardzo chętnie je rozważę.

Z góry dziękuję za wszystkie propozycje i pomoc, chętnie też odpowiem na wszystkie pytania.

Piotrek