Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Bieszczady we dwoje

  1. #1

    Domyślnie Bieszczady we dwoje

    Hej,
    W czerwcu chcemy wejść na Tarnicę ale mam obawy czy wycieczka we dwoje jest bezpieczna jeżeli w tym okresie nie ma jeszcze tak dużo turystów na szlakach co w wakacje. Chodzi mi o spotkania z miśkami i innymi bieszczadzkimi zwierzakami. Można spokojnie iść we dwoje czy poszukać kilku dodatkowych osób?
    Pewnie przesadzam ale lepiej chuchać na zimne niż potem żałować

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Bieszczady we dwoje

    Musicie zwrócić uwagę na prognozę pogody i w zasadzie na nic więcej. Czerwiec to tradycyjnie czas szkolnych wycieczek(kiedyś tak było) więc nie sadzę żeby było pusto.
    Skoro na Tarnicę wychodzą całe rodziny z małymi dziećmi, to znaczy że bać się nie ma czego, jedynie burzy z piorunami.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Bieszczady we dwoje

    Nie róbcie paniki,można śmiało maszerować,a to że brak ludzi to tylko ogromny plus.........
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Bieszczady we dwoje

    W czerwcu na Tarnicę bez ludzi ? Życzę powodzenia . Może w tygodniu ... Miśki spotkać w dzień to raczej mała szansa , ale wieczorem i po zmroku na stokówkach bym uważał .Co do innych zwierzaków to ja osobiście chętnie bym spotkał się z nimi , lecz cóż , one ludzi raczej omijają szeroooookim łukiem .

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •