Witam,

Planuję wybrać się w Bieszczady, prawdopodobnie sama i to będzie mój pierwszy raz. Nie jestem doświadczona w górach więc jakie szlaki powinnam wybrać? Myślałam o zatrzymaniu się w Ustrzykach Górnych ale celem mojej wyprawy ma być cisza i spokój, więc jakie miejsce będzie do tego najlepsze? Wolałabym wybrać szlaki mniej uczęszczane przez turystów ale równie widowiskowe. Planuję poruszać się komunikacją miejską ale jeśli to będzie konieczne mogę poruszać się autostopem lub wynająć auto. Czy trasa Wołosate - Przełęcz Bukowska - Halicz - Kopa Bukowska - Przełęcz Goprowskiego - Przełęcz Krygowskiego - Tarnica jest do zrobienia przeze mnie? Kondycja jest ok ale to dość długa trasa ale nie wiem jak ciężka, mam na myśli nachylenie terenu itd. Myślałam, żeby zahaczyć też Bukowe Berdo i Krzemień. Wybieram się na kilka dni prawdopodobnie koniec czerwca/początek lipca. Proszę o propozycje szlaków i ważne uwagi dotyczące poruszania się po Bieszczadach :) Bieszczady na zdjęciach są przepiękne, chce zobaczyć jak najwięcej w czasie mojego krótkiego, pierwszego pobytu :)