Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: rowerkiem po zielonym welonie

Widok wątkowy

  1. #1
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie rowerkiem po zielonym welonie

    Zaledwie parę lat temu usłyszałem o powstawaniu nowego szlaku rowerowego pod nazwą Green Velo
    Słyszałem wcześniej o szlakach rowerowych i podchodzę do nich z sceptyzmem
    Ot kolejne wyrzucanie wspólnych pieniędzy na bzdurne projekty - pomyślałem
    Okazało się , że trasa tego szlaku przebiega przez pięć wschodnich województw i zahacza o moje miasto gdzie pojawiły się realne oznakowania.
    Nie tylko pojawiły się oznakowani, pojawili się również rowerzyści z wypełnionymi sakwami.
    Jak to jest z tym szlakiem - pojawiło się pytanie ? Trzeba sprawdzić samemu.
    Gdy w czasie najdłuższego łikendu współczesnej Europy wszyscy wyjechali i nastała cisza w mieście, niespodziewanie pojawiła się dla mnie przepustka na wolność, co prawda tylko na 12- godzin , ale to już coś.
    Jak ją wykorzystać ?
    Wczesnym rankiem zjawiłem się na dworcu kolejowym w Rzeszowie aby wsiąść z rowerem do pociągu jadącego do Przemyśla
    W kasie zakupiłem bilet, ale tylko dla siebie, bo pani kasjerka powiedziała że nie ma wolnych miejsc dla rowerów - tak mówi system.
    Na szelki wypadek dała mi karteczkę dla konduktora z tą informacją - nie ma wolnych miejsc dla rowerów.
    Szynobus był podstawiany na stacji Rzeszów Główny i wpakowałem się do środka. Nie było żadnych innych rowerów, więc spokojnie
    postawiłem rower wzdłuż , a nie pionowo na hakach.
    .
    [IMG][/IMG]
    .
    Jest więc szansa że dojadę do startu w Przemyślu. Konduktorka, bez zdziwienia wypisała bilet na rower i spokojnie mogłem podziwiać żółte krajobrazy mijające za oknem.
    .
    [IMG][/IMG]
    .
    cdn
    Ostatnio edytowane przez don Enrico ; 12-06-2018 o 19:25

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •