Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Co dalej z tą Powsimordą?

  1. #21
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    547

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Podoba mi się pomysł.
    Moja propozycja jest taka aby zrobić dwa etapy
    1. zgłaszanie dowolnej ilości czyli nominowanie
    2. głosowanie na konkretny: który najbardziej się podobał
    O i to jest dobry pomysł. Proste zasady. Popieram.

  2. #22
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Trzeba rozstrzygnąć problem tematyki. Jakoś tak się porobiło że strikte bieszczadzkich wątków jest ograniczona ilość na forum, ale fajnie że są.
    Pojawia się spora grupa wątków z "innym" wędrowaniem np Abchazji.
    Trzeba wybrać jakie wątki mają brać udział w zabawie.
    A może dwie kategorie ? Bieszczadzkie i pozabieszczadzkie ?

  3. #23
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Nie kombinujmy z dodatkowymi kategoriami bo wrócimy do Powsimord Uważam, że powinna być jedna kategoria - należy jedynie podjąć decyzję czy obejmująca całość forum czy jedynie jakiś wyjątek (np. wyłącznie bieszczadzkie, wyłącznie górskie niekoniecznie bieszczadzkie, wszystkie turystyczne niekoniecznie górskie, absolutnie wszystkie).
    Czterech panów B.

  4. #24
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    Chciałabym więc jeszcze raz serdecznie podziękować Marcowemu za "całokształt twórczości powsimordowej" i życzyć Jemu oraz wszystkim szanownym Forumowiczom Pięknego Roku 2019!
    Dziękuję i ściskam serdecznie, acz wirtualnie

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    chciałabym zaproponować kontynuację wyboru najlepszych wątków forumowych roku
    Super pomysł! Jakby co, to mogę pomóc od strony technicznej, choć Bartek - jako vBulletinowy ninja - pomoże znacznie lepiej

  5. #25
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Moja propozycja jest taka aby zrobić dwa etapy
    1. zgłaszanie dowolnej ilości czyli nominowanie
    2. głosowanie na konkretny: który najbardziej się podobał
    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Trzeba wybrać jakie wątki mają brać udział w zabawie.
    A może dwie kategorie ? Bieszczadzkie i pozabieszczadzkie ?
    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Uważam, że powinna być jedna kategoria - należy jedynie podjąć decyzję czy obejmująca całość forum czy jedynie jakiś wyjątek (np. wyłącznie bieszczadzkie, wyłącznie górskie niekoniecznie bieszczadzkie, wszystkie turystyczne niekoniecznie górskie, absolutnie wszystkie).
    To może tak:
    1) w pierwszym etapie każdy zarejestrowany na forum użytkownik (początkowo pomyślałam o zarejestrowanych do 31.12.2018 r. ale chyba nie ma sensu takie ograniczanie, bo ktoś może czytać od dawna i zarejestrować się w styczniu 2019 r.) będzie mógł podać w specjalnie do tego utworzonym wątku dowolną ilość wątków, które według niego zasługują na wyróżnienie
    2) w drugim etapie zostanie wyłonione 10 wątków z największą liczbą głosów. W przypadku remisów zdecyduje ilość odsłon danego wątku do 31.12.2018 r. (nie wiem czy da się to wstecznie ustalić), chyba że macie jakiś inny pomysł
    3) w trzecim etapie każdy będzie mógł zagłosować na trzy według niego najlepsze wątki. Wyróżnione zostają trzy z największą liczbą głosów. W przypadku remisu - podobnie jak w pkt 2
    4) wybieramy ze wszystkich wątków jakie pojawiły się na forum do 31.12.2018 r. i nie zostały zamknięte z powodu spamu, bez żadnych kategorii i ograniczeń
    5) jedyną nagrodą jest umieszczenie wyróżnionych wątków w specjalnym wątku, który już wcześniej został tu przez Marcowego powołany
    6) wybór wątków w pierwszym etapie jest jawny, w drugim etapie jest to po prostu ankieta, kto będzie chciał sam napisze na który wątek głosował
    7) zasady powinny być tak proste jak to tylko możliwe, żeby każdy komu zaświta choćby myśl "a może jednak zagłosuję" mógł tę myśl zrealizować zanim się rozmyśli albo stwierdzi, że mu się jednak tak w sumie nie chce angażować. DLATEGO KORYGUJCIE TE MOJE PROPOZYCJE jeśli są zbyt skomplikowane, niejasne, niesprawiedliwe czy tam jeszcze jakieś nie takie.

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Jakby co, to mogę pomóc od strony technicznej, choć Bartek - jako vBulletinowy ninja - pomoże znacznie lepiej
    Nooo dzięki Marcowy za ubezpieczenie : )) Bo jak sobie pomyślę, że Bartek mógłby scedować na mnie również to coś na vB...


    aaaaaa jeszcze jedno:
    nie wiem czy w poniedziałek będę miała czas na forum więc wątek założę w niedzielę wieczorem. W związku z tym ustalmy zasady do niedzieli do 12:00. ok?
    Ostatnio edytowane przez asia999 ; 03-01-2019 o 22:28 Powód: aaaaaa

  6. #26
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Popieram

  7. #27
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    2) w drugim etapie zostanie wyłonione 10 wątków z największą liczbą głosów. W przypadku remisów zdecyduje ilość odsłon danego wątku do 31.12.2018 r. (nie wiem czy da się to wstecznie ustalić), chyba że macie jakiś inny pomysł
    Raczej się nie da. Trzeba brać liczbę odpowiedzi albo liczbę wszystkich odsłon, bez ograniczenia czasowego.

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    3) w trzecim etapie każdy będzie mógł zagłosować na trzy według niego najlepsze wątki. Wyróżnione zostają trzy z największą liczbą głosów. W przypadku remisu - podobnie jak w pkt 2
    Według mnie forum nie daje możliwości do ograniczenia liczby głosów do trzech. Albo w ankiecie będzie można wybrać wyłącznie jedną opcję albo dowolną liczbę opcji, w tym także wszystkie 10. Trzeba się będzie decydować na jeden wątek podczas głosowania.

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    4) wybieramy ze wszystkich wątków jakie pojawiły się na forum do 31.12.2018 r.
    Bez żadnego ograniczenia z drugiej strony? Do głosowania wejdą też wątki np. z 2007 r.? Moim zdaniem to nie jest dobre rozwiązanie.

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    jak sobie pomyślę, że Bartek mógłby scedować na mnie również to coś na vB...
    Tak szczerze mówiąc oddałbym całe to "kochane" vB
    Czterech panów B.

  8. #28
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Bez żadnego ograniczenia z drugiej strony? Do głosowania wejdą też wątki np. z 2007 r.? Moim zdaniem to nie jest dobre rozwiązanie.
    Przyjmując uwagi Bartka, wprowadzam korekty do pkt 1-4 propozycji zasad:
    1) w pierwszym etapie każdy zarejestrowany na forum użytkownik będzie mógł podać w specjalnie do tego utworzonym wątku dowolną ilość wątków, które według niego zasługują na wyróżnienie
    2) w drugim etapie zostanie wyłonione 10 wątków z największą liczbą głosów. W przypadku remisów zdecyduje ilość wszystkich postów w danym wątku zamieszczonych w 2018 r.
    3) w trzecim etapie każdy będzie mógł zagłosować na jeden według niego najlepszy wątek. Wyróżnione zostają trzy z największą liczbą głosów. W przypadku remisu - podobnie jak w pkt 2
    4) wybieramy ze wszystkich wątków, które zanotowały choćby jeden post zamieszczony w 2018 r. (czyli te utworzone przed 2018 r. również) i nie zostały zamknięte z powodu spamu, bez żadnych kategorii i ograniczeń

    Jeśli coś Wam się w powyższym nie do końca (lub nawet całkowicie) podoba - piszcie.

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Tak szczerze mówiąc oddałbym całe to "kochane" vB
    No nie!!! Bartek - Ty zniechęcony do forum? Aż mi się przykro zrobiło. Nie wiem co to jest to vB ale jeśli to jest coś niezbędnego, to nie ulega wątpliwości - że tak jak pisze Marcowy - jest to w najlepszych rękach forumowych jakie mogą być.

  9. #29
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    Bartek - Ty zniechęcony do forum?
    Nie, forum nie Ale pilnowaniem technikaliów (cały ten vB to oprogramowanie pozwalające forum działać) i samego forum troszkę tak. Ale nic to, takie kryzysy przychodzą i... odchodzą
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)

Podobne wątki

  1. Byle dalej
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-03-2014, 14:45
  2. Baligrod i .......co dalej ?
    Przez Mieszczuchy z Łodzi w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 20-06-2008, 20:06
  3. Wetlina Start Co Dalej??
    Przez AGUTEK w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-04-2007, 14:23
  4. w Lesku - co dalej??
    Przez gerym w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-08-2006, 15:11
  5. Kalnica ... i co dalej?
    Przez kuba_psk w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-01-2006, 23:36

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •