Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Co dalej z tą Powsimordą?

  1. #1
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Co dalej z tą Powsimordą?

    Moi Drodzy,

    chciałbym Was poinformować, że niniejszym abdykuję ze stanowiska dyktatora powsimordowego

    Powód jest jeden: z roku na rok mniejszy entuzjazm dla tej idei. Choć Excel twierdzi, że liczba głosujących jakoś drastycznie nie maleje, to spadek zainteresowania zabawą na forum jest jak najbardziej odczuwalny. A zabawa bez zabawy nie jest zabawna... Nie wiem, co należałoby z tym dalej zrobić: może zakończyć tę piękną tradycję na 11 edycji, może dać jej przez jakiś czas odpocząć, a może powierzyć komuś innemu... Ale wiem, że tzw. forumowa mądrość sobie z tym poradzi i podejmie jedynie słuszną decyzję

    Moja decyzja o rezygnacji jest dobrze przemyślana i ostateczna. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, którzy przez te lata wspierali akcję - fundowali, wręczali, organizowali. Było fajnie, a będzie jeszcze fajniej, jakkolwiek będzie

  2. #2
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Niezależnie od przyszłości Powsimord dziękuję za pomysł i za wysiłek wkładany w organizację. Dziękuję w imieniu... swoim

    Myślę, że honorowa Powsimorda za całokształt się Marcowemu należy. Co myślicie?
    Czterech panów B.

  3. #3
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Powód jest jeden: z roku na rok mniejszy entuzjazm dla tej idei.
    Myślę, że entuzjazm jest prost proporcjonalny do zainteresowania Forum, które traci wraz ze wzrostem popularności innych kanałów dystrybucji wiedzy.
    Dzięki za wkład Marcowy, zrobiłeś kawał dobrej roboty.

  4. #4
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Znowu właściwe działanie Marcowego.
    Gdy zakładał dyktaturę, gorąco popierałem jego działania. Każdy kto siedzi stale na tym forum wie doskonale ile nasza społeczność mu zawdzięcza przez tą zabawę.
    Jeszcze powtórzę za Bartolomeo
    Myślę, że honorowa Powsimorda za całokształt się Marcowemu należy. Co myślicie?
    Jak najbardziej. Dzięki.
    Co na to powiedzą inni z tytułem Powsimordy ? Czy dokleić mu do avatara ?
    Jest taka piosenka "nic nie może wiecznie trwać" i od pewnego czasu temat przygasał, więc naturalnie pojawiło się pytanie : czy jest jeszcze sens ?
    Według mnie już nie.
    Ostatnio edytowane przez don Enrico ; 21-06-2018 o 20:48

  5. #5
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Dzięki Marcowy za mnóstwo zabawy i wieloletnie jej prowadzenie. Wodzirej z Ciebie nieprzeciętny! :)
    Bez dwóch zdań tytuł się należy!
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  6. #6
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta

    Co na to powiedzą inni z tytułem Powsimordy ? Czy dokleić mu do avatara ?
    Do awatara, koniecznie. A ponieważ nie mógł uczestniczyć w zabawie, powinien dostać tytuł Powsimordy Honoris Causa.

    Szkoda. Bez Powsimordy KIMB też się rozleci. A może i forum umrze. Już i tak trzyma je raptem kilka, kilkanaście aktywnych osób. Warto by nie skupiać się tylko na (zasłużonych) podziękowaniach dla Marcowego, ale na tym jak tę zabawę uratować.

  7. #7
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Myślę, że honorowa Powsimorda za całokształt się Marcowemu należy. Co myślicie?
    Ja myślę, że honorowa Powsimorda to za mało. Marcowemu należy ufundować coś dużego, pięknego i prawdziwego. Wszak inne Powsimordy przez lata coś dostawały. A jeśli nie jedno duże, to dużo małych

  8. #8
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Marcowy już dostał od nas kiedyś piękny prezent, ale jeśli idea zostanie podchwycona, to ja jestem za!

  9. #9
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Ja myślę, że honorowa Powsimorda to za mało. Marcowemu należy ufundować coś dużego, pięknego i prawdziwego. Wszak inne Powsimordy przez lata coś dostawały. A jeśli nie jedno duże, to dużo małych
    Podejmuje się ufundować Marcowemu "coś dużego........... i prawdziwego" , może też być mocne tak jak mocną rzecz na forum (i dla forum) robił kol. admin Marcowy!
    Zgadzając się z Szan. Przedmówcami że formuła Powsimord się wyczerpała pozostaje w nadziei że kol. Marcowy, wsparty przez tęgie forumowe głowy po prostu wymyśli coś innego, jakąś inną formę aktywności/aktywizacji Userów!
    .............................................. W tej nadziei pozostając, pozdrawiam wszystkich +Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  10. #10
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    chciałbym Was poinformować, że niniejszym abdykuję ze stanowiska dyktatora powsimordowego
    a ja protestuję!! to nie będzie głosowań, nagród i dyktatury? To i KIMBU nie będzie???
    Nie podoba mi się to i już...
    Marcowy, przemyśl to jeszcze raz, bo będę miał żal, będzie mi smutno i będę niepocieszony.
    To powsimordowanie to dla mnie była jedna z głównych atrakcji forum i KIMBu, za co Ci serdecznie dziękuje, tyle miłych wspomnień..., ech sentymentalny się robię czy co?
    No chyba że wpadniesz do Duszatyna, tak np 28. sierpnia ok 17.00 to ... w tym czy następnym, zaproszenie aktualne
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Byle dalej
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-03-2014, 14:45
  2. Baligrod i .......co dalej ?
    Przez Mieszczuchy z Łodzi w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 20-06-2008, 20:06
  3. Wetlina Start Co Dalej??
    Przez AGUTEK w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-04-2007, 14:23
  4. w Lesku - co dalej??
    Przez gerym w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-08-2006, 15:11
  5. Kalnica ... i co dalej?
    Przez kuba_psk w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-01-2006, 23:36

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •