Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Baczy 49 stopni... (N 49,xxxx E XX,xxxx )

Widok wątkowy

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar bacza
    Na forum od
    07.2017
    Rodem z
    Warmia (Olsztyn)
    Postów
    163

    Domyślnie Baczy 49 stopni... (N 49,xxxx E XX,xxxx )

    Po pierwszym po rejestracji na Forum wypadzie w Bieszczady pochwalę się paroma ciekawymi wspomnieniami.

    Dzień pierwszy (30.06.2018.): Dojazd: 675 km, z czego 50-80 km w deszczu (motocyklem), ok. 300 - 350 km w przemoczonych ciuchach kisnących pod kombinezonem przeciwdeszczowym... brrr.
    Dzień drugi (01.07.2018.): częściowe wysuszenie, rozpoznanie okolicy (min. droga Berehy [Brzegi] Górne - po zalaniu błockiem, skałami i pniami - droga już OK, pobocza wskazywały ogrom materii, która spłynęła na drogę). DESZCZ - na bazę i suszenie... brrr...
    Następne dni - zobaczyć Kamień Leski, wiele razy obok przejeżdżałem, teraz w końcu zatrzymałem się i "wlazłem".

    Potem - podjechałem do Wołosatego, choć zobaczyć Tarnicę:

    P1030465.JPG

    Potem pojechałem do Zatwarnicy, zobaczyć (po trzech latach ) Wodospad Szepit na Hylatym:

    P1030479.jpg

    Mając zaplanowane piesze wycieczki, tutaj musiałem zmienić plany i -zamiast atakować od Nasicznego - stąd postanowiłem udać się na Dwernik Kamień, zielonym szlakiem.
    Całe trasa wyglądała tak:

    https://www.gpsies.com/map.do?fileId=vldrcrtqpnjpdyyn

    Już na samym wejściu z drogi na szlak zapowiadało się mało ciekawie (przepuściłem ok. 20 konnych):

    P1030484.jpg (Nie potrafię tu wstawić zdjęcia "pionowego", wybaczcie...)

    Trzeba było dobrze się rozglądać za oznaczeniami szlaku, bo niektóre... sobie leżały, zwolnione już z obowiązku wskazywania

    P1030486.jpg

    Pod szczytem - pyszne i obfite jagódki / borówki....

    P1030498.jpg

    Na szczycie:

    P1030505.jpg (Mam parę lepszych zdjęć, ale "pionowych", nie potrafię wstawić....)

    Na zejściu (szlakiem zielonym - pętelka przez "wychodnie skalne"):

    P1030519.jpg

    C.d.n. (więcej fotek nie mogę umieścić)...
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •