Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Krzyż na Smereku

  1. #1

    Domyślnie Krzyż na Smereku

    Cześć
    Czy ktoś z forumowiczów będzie lub był dziś na Smereku? Wczoraj koło południa był tam facet na quadzie i powiedział, że jutro krzyż będzie demontowany i to ostatnia okazja, aby sobie zdjęcie zrobić. Dziś po 9ej zauważyłem, że kręci się tam dużo ludzi i krzyża już nie ma. Widać za to jakieś większe - konstrukcje/obiekty, a może to złudzenie optyczne? Za późno tam się znalazłem i usłyszałem tylko końcówkę rozmowy z turystami. Facet zaraz odjechał. Tak więc nie usłyszałem nic o przyczynach demontażu. Dziś z okna i bez lornetki nie jestem w stanie za dużo dostrzec.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Krzyż na Smereku

    Cytat Zamieszczone przez włóczykij Zobacz posta
    Cześć
    Czy ktoś z forumowiczów będzie lub był dziś na Smereku? Wczoraj koło południa był tam facet na quadzie i powiedział, że jutro krzyż będzie demontowany i to ostatnia okazja, aby sobie zdjęcie zrobić. Dziś po 9ej zauważyłem, że kręci się tam dużo ludzi i krzyża już nie ma. Widać za to jakieś większe - konstrukcje/obiekty, a może to złudzenie optyczne? Za późno tam się znalazłem i usłyszałem tylko końcówkę rozmowy z turystami. Facet zaraz odjechał. Tak więc nie usłyszałem nic o przyczynach demontażu. Dziś z okna i bez lornetki nie jestem w stanie za dużo dostrzec.
    Włóczykiju, dobrze widziałeś. Stary krzyż zostaje zdemontowany a na jego miejscu ma powstać nowy. Wczoraj trwały prace przy demontażu starego i przygotowywano postument pod nowy. Ostateczne odsłonięcie plus poświęcenie przez biskupa ma się odbyć 17 pażdziernika. Całe to wydarzenie ma związek z setną rocznicą odzyskania niepodległości. Przez całe wakacje przy kościele w Wetlinie trwała kwesta na ten cel.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2018
    Postów
    78

    Domyślnie Odp: Krzyż na Smereku

    Ostatnio edytowane przez Gipsar ; 19-09-2018 o 23:50

  4. #4

    Domyślnie Odp: Krzyż na Smereku

    Dziękuję za odpowiedzi, bo po południu spojrzałem w górę i z poziomu drogi uznałem, że to jakaś antena albo stacja meteo
    Ostatnio edytowane przez włóczykij ; 20-09-2018 o 13:05

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dziwny krzyż
    Przez kpo15 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-12-2018, 10:26
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-08-2014, 14:47
  3. Krzyż Pańszczyźniany
    Przez Barnaba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 11-06-2014, 06:54
  4. Osrodek Smerek w Smereku
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-02-2001, 20:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •