Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Regeneracja części samochodowych komu się opłaca?

  1. #1
    Zbanowany
    Na forum od
    12.2018
    Postów
    1

    Domyślnie Regeneracja części samochodowych komu się opłaca?

    Witajcie forumowicze,
    moje pytanie jest identyczne jak w temacie czyli komu opłaca się regenerować części samochodowe i jeżeli już to czym kierować się przy wyborze odpowiedniej firmy do tego? W porządku. W internecie można znaleźć parę firm takich jak tu był spam które na rynku działają nieprzerwanie od kilkunastu lat, ale czy to jest 100% gwarancja?
    Dodatkowo po czym stwierdzić, że regeneracja się opłaca, a po czym, że lepszym rozwiązaniem jest kupno nowych części?
    Ostatnio edytowane przez Hero ; 29-12-2018 o 11:46

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Regeneracja części samochodowych komu się opłaca?

    To Turbo coś tam to musi być straszliwa tandeta skoro musi zatrudniać spamboty od marketing szeptanego do reklamy swoich usług na forach wszelakich.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar bacza
    Na forum od
    07.2017
    Rodem z
    Warmia (Olsztyn)
    Postów
    163

    Domyślnie Odp: Regeneracja części samochodowych komu się opłaca?

    A czy i za ile regenerują np. buty trekkingowe, czy kijki ? Takie informacje pewnie byłyby - na tym forum - na miejscu...

  4. #4
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Regeneracja części samochodowych komu się opłaca?

    Jak ktoś się ima takich metod reklamy, to można być pewnym, że kupuje lajki i komentarze, obwiesza się laurami konsumenta i certyfikatami kupionymi za kilkadziesiąt złotych na rok. Wstyd i dziadostwo.

  5. #5
    Botak Roku 2018

    Na forum od
    01.2009
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Regeneracja części samochodowych komu się opłaca?

    Mój pierworodny właśnie skasował samochód i jestem trochę w temacie części do samochodu.
    Chciałem dalej sobie pisać relację z gór, wpisałem sobie moje ulubione forum i przez chwilę się przestraszyłem, że mi się fora po... pomyliły. Ale spoko to tylko jakiś desperat albo firma zdesperowana ......
    Tak jak pisze Hero STRASZNE DZIADOSTWO !!!!
    Ostatnio edytowane przez jojo ; 28-12-2018 o 23:31

  6. #6
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Regeneracja części samochodowych komu się opłaca?

    Pamiętam jak kiedyś na forum klubu marki, której wtedy miałem samochód jeden z użytkowników opisał swój przypadek, kiedy to sprzedawca specjalizujący się w handlu używanymi samochodami tej marki sprzedał mu auto z wadami ukrytymi i nie chciał przyjąć zwrotu. Powstał wtedy wątek, w którym każdy kto chciał pisał posty typu: "firma www.xyz.pl to bardzo zły sprzedawca, bo firma www.xyz.pl sprzedała koledze zły samochód i teraz firma www.xyz.pl nie chce oddać pieniędzy." Postów tych powstało w krótkim czasie tak dużo, że szukając w internecie tej firmy. czy nawet samej marki na pierwszym miejscu wyskakiwał ten wątek z forum. Bardzo szybko doszło do ugody między firmą a kolega z forum. Ja już tym turbospecspamerom odpowiedni komentarz na googlemaps wystawiłem.

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Biała Podlaska
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Regeneracja części samochodowych komu się opłaca?

    Do admina: czy nie można tego reklamowego posta po prostu usunąć?

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Regeneracja części samochodowych komu się opłaca?

    Można ale wtedy takie turbo papraki czy inne wynalazki (bo nie tylko ich dotyczy ten problem) niczego się nie nauczą. Spróbują jeszcze raz za chwilę albo na innym forum. A jak im się pojedzie po opinii na twarzoksiązce czy guglu to są skromne szanse że się zreflektuje jeden z drugim czy aby na pewno to o taki efekt marketingowy im chodziło.

  9. #9
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Regeneracja części samochodowych komu się opłaca?

    Cytat Zamieszczone przez Verid Zobacz posta
    Spróbują jeszcze raz za chwilę albo na innym forum.
    To nie jest takie proste i oczywiste jak się wydaje. Być może właściciel firmy nawet nie wie, w jaki sposób jego firma jest reklamowana. Po prostu kiedyś odebrał telefon z ofertą pozycjonowania jego strony, albo reklamy w internecie, zapłacił i teraz jest to co jest.
    Sam mam takich telefonów przynajmniej dwa miesięcznie, oferują reklamę (w tym na forach), pozycjonowanie, lajki na fb od prawdziwych ludzi, bądź mówią, że moja firma została odznaczona medalem/laurem klienta i trzeba tylko zapłacić ileś zł rocznie (50 - 200) żeby móc sobie powiesić logo na drzwiach czy stronie internetowej.
    Poszedłem kiedyś tropem spamera z innej reklamy na naszym forum. Użytkownik o tym samym nicku, z jednym postem na forum z tą samą reklamą był na 3 z 5 forów na których jestem. Dodatkowo znalazłem ten nick na forum o marketingu szeptanym. Był tam wątek o bocie o tym nicku, jak to się ładnie rejestruje na forach, jakie dobre osiąga wyniki i szereg gratulacji z tego powodu.
    Tak wygląda niestety rynek reklamowy w dzisiejszych czasach.

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Regeneracja części samochodowych komu się opłaca?

    Nikt nie mówi że jest proste i oczywiste ani że natychmiast po otrzymaniu negatywnej opinii właściciel firmy padnie na kolana bijąc się w pierś i pogna spamerów precz. Faktycznie może nie wiedzieć albo wiedzieć i mieć serdecznie w poważaniu jedną czy dwie "jednogwiazdkowe" opinie. Ale uważam "nicnierobienie" to najgorsze wyjście z sytuacji bo stanowi nieme przyzwolenie na takie praktyki.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wybiera się ktoś na Pikuj? Chętnie dołączę
    Przez modrih w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-02-2017, 13:42
  2. Komu piosenkę
    Przez Lisk w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-03-2011, 10:48
  3. Regeneracja zieleni na szlakach i szczytach - ma sens?
    Przez galliano78 w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 02-11-2008, 22:21

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •