Witam wszystkich.
W Bieszczadach byłem 2 razy. Już od dawno mnie tu jakoś tak przyciągało. Jeździłem swoim samochodem więc jestem bardzo mobilny jeśli chodzi o przemieszczanie się między miejscowościami w Bieszczadach :) Pierwszy raz byłem tylko na weekend, niewiele zdążyłem zobaczyć. Drugim razem byłem tydzień i było znacznie fajniej. Sporo jeździłem i chodziłem. Byłem na Tarnicy itp. Przejechałem trasą cerkwii która znalazłem na jednej ze stron o Bieszczadach itp.
Teraz planuje wyjazd na przełomie wiosna /lato. Jako że lubię spokojnie, odludne i malownicze miejsca, chciał bym dostać się do nie istniejących miejscowości przy samej granicy takich jak Sianki, Beniowa, Sokoliki itd. I teraz przechodząc do sedna: chciał bym dowiedzieć się czy jest możliwość wgl dotrzeć do tych miejscowości? Z tego co udało mi się dowiedzieć to samochodem nie. Ale czy może rowerem lub chociaż pieszo? Czy są jakieś dróżki, ścieżki, czy trzeba by jakoś bardziej na dziko? Czy jako że jest to przy granicy, to miejsca te są jakoś bardziej pilnowane? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam! :)