Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Kimb 2019?

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Kimb 2019?

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Dyskusja rozpala do czerwoności. Można chyba zaklepać sobotni wieczór u Hero. Nawet, jakby miało być kilka osób, warto i tak spotkać się poza forum. A czy nazwiemy to KIMBem, czy inaczej, czas pokaże.
    Jaki tytuł tego wątku (ogólny i ze znakiem zapytania), takie nim zainteresowanie.
    Ludzie oczekują konkretów: miejsca (już jest), dni i godzin (wigilii, głównych obrad i poprawin). Tego w ogóle nie napisałeś, a już się smucisz małą frekwencją. Większość stałych bywalców wie, że chodzi o 3-ci weekend maja i wiedzą, którym lokalem (budynkiem) dysponuje Hero, ale i tacy woleliby się upewnić „na sicher” zanim określą swoje urlopowo-bieszczadzkie plany.

    Inne Koleżanki i inni Koledzy, przypuszczam, mogą być zdezorientowani. KIMB w Wołosatem? Świetnie, przyjedziemy. Ale kiedy i gdzie, konkretnie w którym to lokalu (są tam też przecież również prywatne kwatery, może to w którejś z nich)?

    Zatem, Panie Prezydencie Piskal, weź się Pan w końcu za robotę. Załóż Pan tu nowy wątek, konkretnie zatytułowany „Lista obecności na KIMB 2019”, dokładnie informujący o dacie i miejscu tego już XVIII KIMB.
    Zgodę kol. Hero na przyjęcie nas już mamy – a to jest przecież najważniejsze.

    Że też ja muszę uczyć ojca dzieci robić.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 11-03-2019 o 10:30
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #12
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Kimb 2019?

    Edit:

    Z upoważnienia Piskala (chwilowo offline) założyłem nowy, główny wątek KIMB-owy. Zapraszam!
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 11-03-2019 o 14:31

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Kimb 2019?

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Zgłaszam już teraz propozycję „okołokimbową”, jeśliby XVIII KIMB miał odbyć się w Wołosatem.
    W sobotę (dzień „obrad”) planuję przyjechać do Wołosatego rano i zrobić „spacerek” po trasie Wołosate – przełęcz pod Tarnicą – Tarnica – znów przełącz pod Tarnicą – Halicz – Rozsypaniec – Przełęcz Bukowska – Wołosate. Albo ta sama trasa w odwrotnym kierunku.
    Wyjście z Wołosatego pomiędzy godz. 10 a 11.
    Powrót do Wołosatego pomiędzy godz. 17 a 19, czyli w sam raz na KIMB oraz w pełni bieszczadzkiej dumy i chwały.
    Byłoby mi bardzo miło powędrować w Waszym towarzystwie.
    PS
    Ostatnio ww. trasę przemierzyłem we wrześniu ub. roku w towarzystwie kol. Jurko (kol. z forum) i kol. Grzegorza (spoza forum).
    Niestety, z powodu wczorajszej kontuzji nogi raczej nie będę mógł przejść się tą trasą, nb. przeze mnie tu zaproponowaną. Ale innych namawiam - wycieczka wspaniała.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nocleg Cisna na Zew Się Budzi 02-04 Maja 2019
    Przez papierix w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-02-2019, 00:30
  2. Sylwester 2018/2019 pod Pikujem
    Przez bertrand236 w dziale Nocleg oferuję
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-12-2018, 05:23
  3. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 22:38
  4. KIMB 2
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-05-2003, 17:40
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 17:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •