Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: A może wybierzmy zdjęcie sezonu?

  1. #1
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie A może wybierzmy zdjęcie sezonu?

    Po wyborach dot. "wątków roku" przyszła mi taka myśl do głowy, że moglibyśmy "docenić" forumowo również zdjęcia, które na forum się pojawiają. Pomyślałam, że możemy zacząć od wyboru "Zdjęcia sezonu zimowego 2018-2019" i nawet - zanim zdecydowałam się zawrócić Wam głowy tutaj - pomęczyłam trochę w kwestiach technicznych administrację forumową, której bardzo dziękuję
    A więc, po ogarnięciu kwestii technicznych, mam do Was - szanowni Forumowicze - pytanie: Czy uważacie, że warto powyższy pomysł zrealizować, a jeśli tak - czy organizujemy szybką sesję zimową (z ostateczną datą zakończenia 21.03.2019 r), czy też rozpoczynamy na bieżąco od sesji wiosennej, startującej 21.03.2019 r.?

  2. #2
    Debiutant Roku 2017

    Na forum od
    06.2016
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: A może wybierzmy zdjęcie sezonu?

    ... uważam, że warto!
    A tak w kwestii technicznej zapytam: ile zdjęć publikowanych jest na forum w ciągu roku?

  3. #3
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: A może wybierzmy zdjęcie sezonu?

    Czy można być innego zdania ?
    Jeśli tak , to jestem przeciw tworzeniu czegoś na siłę, Można to zrobić , ale po co ?
    Według mnie, nie sposób jest wyodrębnić grupę zdjęć do nominacji, nie wiadomo jakimi kryteriami i kto miałby wydłubywać z forum te zdjęcia
    Cieszymy się gdy pojawiają się , wówczas podziękujmy autorom za to że chcieli się podzielić tymi wrażeniami z innymi . (obserwuję że najczęściej powstaje tylko jeden komentarz, jakby inni obawiali się pochwalić i podziękować)
    Oto moje zdanie.
    Inni mogą mieć inne , niech napiszą

  4. #4
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: A może wybierzmy zdjęcie sezonu?

    Don Enrico - po to założyłam ten wątek, żeby poznać opinie, jakiekolwiek by nie były. Masz rację - nic na siłę. Tylko czy stwierdzić od razu, że nie ma to sensu, czy jednak przetestować czy ma sens czy nie?

    Zasady - przygotowane dla "edycji zimowej" - mogłyby wyglądać tak:
    1) Każdy zarejestrowany,do dnia ogłoszenia ankiety użytkownik może zgłosić trzy zdjęcia (swoje lub innego forumowicza) z dotychczas zamieszczonych na forum, poprzez podanie linka do postu (trzeba kliknąć w numer postu w jego prawym górnym rogu i skopiować link z paska adresu przeglądarki) oraz numer zdjęcia (jeżeli w danym poście jest więcej zdjęć niż jedno), przedstawiające zimę w sezonie 2018-2019 w Bieszczadach. Zgłoszone zdjęcia podpisujemy nickiem autora.
    2) Do głosowania ankietowego przechodzi 30 zgłoszonych zdjęć. O zaliczeniu zdjęcia do "30" objętej ankietą decyduje kolejność zgłoszeń. Do głosowania wchodzą najpierw wszystkie pierwsze zgłoszone zdjęcia, potem wszystkie drugie, a w ostatniej kolejności wszystkie trzecie.
    3) Zgłoszenia przyjmowane są do 15.03.2019 r. w specjalnie do tego utworzonym wątku (jawnie), następnie startuje ankieta, która trwa do pierwszego dnia wiosny w dniu 21.03.2019 r. - następnie, w wątku są ogłoszone wyniki edycji zimowej.

    Ale oczywiście bez Waszego zaangażowania jest to z góry skazane na porażkę. Dlatego pytam. Z uwagi na krótki czas na ankietę zimową, można ewentualnie rozpocząć od ankiety wiosennej i zakończyć ją na początku czerwca.

    Waldemarze - nie wiem ile w ciągu roku zdjęć na forum się pojawia, mam wrażenie, że kiedyś pojawiało się ich więcej. Czasami rzeczywiście - tak jak pisze don Enrico przechodzą bez komentarza, chociaż pewnie nie oznacza to, że bez zachwytu przed ekranem. Więc może taka ankieta byłaby pewną formą komentarza?

  5. #5
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: A może wybierzmy zdjęcie sezonu?

    Mnie się pomysł podoba, jak ruszy zapewniam obsługę techniczną. I zimą i wiosną.
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zdjęcie kolei przez ZSRR
    Przez berdo w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-11-2012, 19:47
  2. Zdjęcie Roku - 2011
    Przez don Enrico w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 18:16
  3. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego...
    Przez dziabka1 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 08:35
  4. załącznik-zdjęcie
    Przez iza w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-07-2003, 14:55
  5. Zdjęcie miesiąca - KONKURS :)
    Przez admin w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-05-2002, 00:34

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •