Witam, mam do ukończenia bardzo poważną i ważną [dla mnie] pracę. I szukam jakiegoś miejsca gdzie by się to udało sfinalizować. W domu się nie da [dzieci 0 i 3 lata], w biurze też.

Zastanawiam się nad 2-3 tygodniowym wyjazdem do ustronnego miejsca gdzie nikt ode mnie nic nie bedzie chciał:
gdzie mnie nie zatrują jedzeniem ale też dadzą jeść 3 razy dziennie szybko i bez ceregieli,
gdzie nie będzie internetu [jako nałogowy netoholik nie zrobiłbym tego co mam zrobić - tylko siedziałbym w sieci],
gdzie będę mógł używać komputera non stop i w nocy i w dzień,
gdzie prąd jest na tyle stabilny, że nie uszkodzi mi sprzętu,
gdzie nikt w międzyczasie nie uszkodzi i nie ukradnie mi samochodu i gdzie ten samochód wogóle dojedzie;
gdzie w pokoju będę sam, bedzie w nim łazienka z wodą ciepłą i zimną i działającym kibelkiem, cisza, spokój, bez dobiegających odgłosów od sąsiadów...
gdzie pokój nie będzie śmierdział, najlepiej aby był bezwonny.

Proszę abyście mi wskazali konkretnie takie miejsca i miejscowości - z danymi teleadresowymi
Poprzednio pojechałem do Ostrzyc, do knajpy "u Stolema" gdzie zatruli mi żone jedzeniem, nie było ciszy, gasł prąd bez ostrzeżenia, w łazience były przerwy w dostawie wody, pokój śmierdział a kaloryfer ciekł, od 17 do 6 hałas niemiłosierny z pobliskiej knajpy [nie codziennie - ale jak był - to z hałasu można było oszaleć], samochód był cały czas pod presją nietrzeźwych klientów pobliskiej speluny....
Na analogicznym forum "kartuzy.info" dotyczącym tamtego rejonu doradzono mi abym zanim następnym razem się gdzieś wybiorę - zapytał na takim forum - co niniejszym czynię.

Potrzebuję konkretnie nazwę miejscowości [ma być cicha], nazwę ośrodka [z informacją czego z moich wymagań może nie być w stanie spełnić], dane teleadresowe, orientacyjne lub konkretne ceny.
Planowany termin od 10 lipca do 4 sierpnia.