Witajcie,


W przyszłym tygodniu wybieram się w Bieszczady na tydzień, sam chcę wiele rzeczy przemyśleć.. Opracowałem trasę, ale wiem że bywalcy tego forum mogliby mi coś mądrego podpowiedzieć :)
Z góry dziękuję za wszelkie porady!


10 lipca –Ustrzyki Górne – Przełęcz pod Tarniną – Przełęcz Goprowska – Halicz – Przełęcz Bukowska – Wołosate – około 8 godzin, 22 km. Czerwonym Szlakiem cały czas.
NOCLEG – WOŁOSATE


11 lipca – Wołosate – Ustrzyki Górne (do Ustrzyk Niebieski Szlak)– (w Ustrzykach wracam na Czerwony) Połonina Caryńska – Brzegi Górne – Chatka Puchatka – 17,5 km, 7 h
NOCLEG – Chatka Puchatka


12 lipca – Chatka Puchatka – Osadzki Wierch – Przełęcz Orłowicza (do tego czasu Czerwony Szlak), na Przełęczy Orłowicza odbijam na Żółty, na Wetlina Stare Sioło (zobaczyć Wodospad Ostrowskich), potem wracam na Czerwony Szlak i na Smerek. Nocleg w Smerku – 16 km, około 5 godzin.
NOCLEG – Smerek


13 lipca –
Smerek – Okrąglik – Jasło – Cisna – Bacówka Pod Honem (cały czas czerwony). – 6 h , 18 km.
Nocleg – Bacówka pod Honem.


14 lipca –
Bacówka pod Honem – Wołosań – Przełęcz pod Jawornem – Jaworne (do tego czasu Czerwonym, w Jawornem zmiana szlaku na żółty) – Studencka Baza Namiotowa Rabe – droga na Pocak – 4,5 h, 13 km
NOCLEG – SBN Rabe


15 lipca
SBN Rabe – Pocak – Chroszczata (do tej pory zółtym szlakiem, w Chroszczatej skrzyżowanie z niebieskim) – potem niebieskim – Suliła – Dział – Morochów – 25 km – 8 h.
Nocleg – Morochów (?) - CZY W MOROCHOWIE SĄ JAKIEŚ NOCLEGI? INTERNETY POKAZUJĄ ŻE NIBY SĄ, ALE CIĘŻKO ZNALEŹĆ..


16 lipca –
Morochów – Sanok – niebieskim, 4 h, 13 km.


Pozdrawiam