C.d. ...

Było trochę ciężko - upał, bezwietrznie na sporej części podejścia itd...
Wieża widokowa:

P1030581.jpg i widok na Jez. Solińskie: P1030583.JPG

W tzw. międzyczasie podjechałem zobaczyć most w Terce, taka śliczna droga była i nieprzejezdna ?

P1030565.jpg - Faktycznie most w totalnym remoncie i totalnie nieprzejezdny... Ale poczciwy lokalny kierowca - zatrąbił, i powiedział: "Tam się jedzie", pokazując drogę. Faktycznie, skręcając przy moście w prawo (od strony Terki), błądząc wąską dróżką wśród posesji, po ok. 1,5 km docieramy do drugiego mostu i wyjeżdżamy na drogę do Dołżycy...
Ale wąsko jest i trzeba baaardzo uważać. Niemniej objazd jakiś jest.

A na koniec - obiecane wcześniej perełki:

Na zejściu z Dwernika-Kamienia - zielonym szlakiem "przez wychodnie skalne" - mało ludzi tamtędy chodzi, ale za to...

P1030516.jpg P1030517.jpg i "te" też... P1030518.jpg

(Powyższe zdjęcia zostały potwierdzone przez Leśnika w Zagrodzie Pokazowej Żubrów k. Mucznego jako - odp. rysia (1,2 od lewej) i wilka (ostatnie). (Fakt, na małym wyświetlaczu aparatu, co mogło mieć jakiś wpływ.... ) Wymiary (przedmiotu porównawczego - to nie jest reklama ) - to 87 x 56 mm.

A na podejściu na Korbanię (czerwonym szlakiem, wejście na prawo od kościoła - mało uczęszczany - to lubię...)
o takie:
P1030575.jpg i P1030576.jpg
Moim zdaniem - ewidentnie żubrów żyjących na wolności (bo kto by w lesie i to na wysokości 800 - 850 m n.p.m krowy pasał ?)

A już na koniec - myślałem, że mi się przywidziało, ale - naprawdę tam była:

P1030472.jpg

(Oczywiście lokalizacji nie podaję, bo.... wiadomo...)

I to już koniec, wielu zaplanowanych miejsc nie udało mi się zobaczyć, ale to jest powód, żeby... żeby wrócić "następną razą"