Strona 33 z 34 PierwszyPierwszy ... 23 26 27 28 29 30 31 32 33 34 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 339

Wątek: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

  1. #321
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    (...)
    Nie rezerwujcie wyjazdu przez biuro podróży, po co płacić, postawicie mi tą dobrą kawę w knajpie koło katedry.(...)
    Basiu, taka wycieczka to również przejazd (dwukrotny) przez granicę oraz dojazd do Lwowa (i z powrotem). Bez organizatora wycieczki i jego busa sobie nie poradzimy. Odpowiedniego, bezpośredniego połączenia kolejowego Krościenko - Lwów chyba nie ma. A na drogowym przejściu granicznym z Ukrainą bywa różnie, nie chciałabyś chyba tam spędzić całego KIMB-u ?
    A zresztą - ten temat teraz "zamrażam". Wrócimy do niego zaraz po wyłonieniu lokalizacji VIII KIMB.
    A jeśli kogoś już teraz rozpiera "lwowska" energia, to niech ją wykorzystuje na załatwienie paszportu.
    Basiu, a Ty masz go aktualnie ważny ? Na pewno ? Sprawdź.

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    Skoro Basia zaoferowała swoje usługi to wystarczy zrobić listę chętnych, zrzutkę na busa i jedziemy :) Tylko kiedy ? chyba tylko piątek wcześniej rano pozostaje i późnym wieczorem powrót bo w sobotę byśmy nie zdążyli na obrady. Niedziela odpada dla tych co w poniedziałek skoro świt będą podążać na rumuńskie Poloniny.
    Rozumiem, że ten bus, o którym piszesz, należy do faceta, który nas sprawnie do Lwowa i z powrotem jednego dnia (w piątek 15 maja) przewiezie.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 13-02-2009 o 13:01
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #322
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Łe, myślałam, że nie podchwyciliście tego mojego Lwowa i sobie odpuściłam. Mam za to Wilno i Biebrzę i wszystko w maju oba plenery z oszołomami, więc na pewno muszę tam być wśród swoich
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #323
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    To tylko jeszcze ostatni post przed zamrożeniem SB nie ma najmniejszego problemu na miejscu załatwić busa do Lwowa który nas zawiezie i przywiezie. Osobiście znam kilku takich przewoźników więc jak by co służę pomocą, może uda mi się wynegocjować atrakcyjną cenę.
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #324
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Ciekawe ilu takich będzie i czy będą?

    Ty po prostu podpuszczasz !

    B.

  5. #325
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Dotychczas głosowało 29 osób.

    W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

    I. Krywe
    www.krywe.webpark.pl

    1) długi
    2) Aleksandra
    3) Stały Bywalec


    II. Muczne
    www.muczne.org

    1) bertrand236
    2) Marcowy
    3) Marcin Scelina


    III. Sękowiec
    www.sekowiec.net

    1) piskal
    2) Misieg
    3) Tarnina
    4) manio
    5) vm2301
    6) dorota z krakowa
    7) Basia Z.
    8. Derty
    9) wojtek legionowo (wz. Gosiczek L-wo)
    10) krawc
    11) kobieta_bieszczadzka
    12) Piotr


    IV. Ustrzyki Górne
    www.carynska.pl

    1) zbyszekj
    2) Hero
    3) Recon1
    4) iza
    5) mAAtylda
    6) andrzej627
    7) Wojtek1121
    8. WUKA
    9) Jaro


    V. Wołosate
    www.podtarnica.bieszczady.net.pl

    1) Polej
    2) irek



    PS 1
    Przypominam, że aby nasze głosowanie rozstrzygnąć już w 1-szej turze, zwycięska lokalizacja powinna otrzymać ponad połowę liczby ważnie oddanych głosów. Do chwili obecnej głosowało 29 osób, zatem aktualnie (za kilka minut może się to zmienić) taka "większość bezwzględna" wynosi 15.

    PS 2
    Bertrandzie - nad obliczeniami, póki co, panuję. Dabl-Ju Pi Pi najpierw faktycznie wycofała się z głosowania, ale potem wróciła (znów do Krywego). A dziś - znów zrezygnowała (coś Ty narobił, po coś wywoływał wilka z lasu ?)
    Michale - najlepszym dowodem na to, że w moich bieżących komunikatach nie ma pomyłki jest to, że nie zaprotestował ... Andrzej627. Pisałem już wcześniej, że monitoruje On przebieg naszego głosowania używając do tego programu Excel.
    Obydwu zaś Wam wyjaśniam, że jedyną bieszczadniczką, której pozostaję wielbicielem, jest Miśka z Otrytu. A i to tylko wówczas, gdy przyjeżdżam w Bieszczady bez żony (obie te samice są bowiem o mnie strasznie zazdrosne).

    PS 3
    Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to powinny zagłosować (a potem oczywiście przyjechać na VIII KIMB).
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #326

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Lwów swoją szosą, a Rumunia - swoją.
    Jeśli dobrze zrozumiałem Hrabiego N. (Wojtek1121), to do Rumunii wybieracie się w zasadzie już po KIMB-ie (w poniedziałek i nast. dni).

    Natomiast jednodniową wycieczkę do Lwowa przewiduję w ramach KIMB - w piątek 15 maja.
    Stały Bywalcze, dobrze zrozumiałeś.

    W poniedziałek 18 maja o świcie ruszamy do Radoszyc. Stamtąd jedziemy 450 km (przez Słowację i Węgry) do Rumunii, do miejscowości Borsza. Tam cześć uczestników wyprawy zakłada stałą bazę w hotelu lub pensjonacie, skąd udaje się na wycieczki piesze docierając samochodem do miejsca wymarszu. Druga grupa spędza noce głównie w namiotach w górach.

    Zachęcam kimbowiczów do czytania wątku Mocanita: ostatnia wąskotorowa leśna kolejka parowa w Europie i przyłączenia się do naszej wyprawy.

  7. #327
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Na już niecałe 14 godzin przed zakończeniem głosowania sytuacja przedstawia się następująco.

    Dotychczas głos oddało 29 osób.

    W chwili obecnej rozkład głosów jest następujący (nazwy miejscowości w porządku alfabetycznym, a Państwa pseudonimy dokładnie wg pisowni logowania na Forum i kolejności oddawania głosów):

    I. Krywe
    www.krywe.webpark.pl

    1) długi
    2) Aleksandra
    3) Stały Bywalec


    II. Muczne
    www.muczne.org

    1) bertrand236
    2) Marcowy
    3) Marcin Scelina


    III. Sękowiec
    www.sekowiec.net

    1) piskal
    2) Misieg
    3) Tarnina
    4) manio
    5) vm2301
    6) dorota z krakowa
    7) Basia Z.
    8. Derty
    9) wojtek legionowo (wz. Gosiczek L-wo)
    10) krawc
    11) kobieta_bieszczadzka
    12) Piotr


    IV. Ustrzyki Górne
    www.carynska.pl

    1) zbyszekj
    2) Hero
    3) Recon1
    4) iza
    5) mAAtylda
    6) andrzej627
    7) Wojtek1121
    8. WUKA
    9) Jaro


    V. Wołosate
    www.podtarnica.bieszczady.net.pl

    1) Polej
    2) irek



    PS 1
    Przypominam, że aby nasze głosowanie rozstrzygnąć już w 1-szej turze, zwycięska lokalizacja powinna otrzymać ponad połowę liczby ważnie oddanych głosów. Do chwili obecnej głosowało 29 osób, zatem aktualnie (za moment może się to zmienić) taka "większość bezwzględna" wynosi 15.

    PS 2
    Osoby, które tylko sporadycznie tu zaglądają, proszone są o uważne przeczytanie 1-go postu (wprowadzającego) w tym wątku tematycznym. Jeśli spełniają kryteria "czynnego prawa wyborczego", to obowiązkowo powinny zagłosować (a potem koniecznie przyjechać na VIII KIMB).
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #328
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    ooo to już dziś
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  9. #329

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    ooo to już dziś
    Myślę, że zrobimy sobie dzisiaj wieczór wyborczy na Skypie.

  10. #330
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB

    jak ktoś skajpa ma
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 13:28
  2. Powsimordy 2009 – głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 236
    Ostatni post / autor: 22-03-2009, 12:43
  3. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 19:44
  4. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 18:28
  5. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •