Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Roztoki Górne i pole namiotowe..

  1. #21
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    Nie powinno się tak traktować kogoś nowego! Liczę na jakąś reakcję.
    Nie przesadzaj, cóż takiego strasznego jest w poście Verida? Ja się prawie z nim zgadzam, jedynie dodałbym trzecią szkołę - ignorować takie posty, gdyż już wielokrotnie mieliśmy na forum takie sytuacje, że próby "zmuszenia" do myślenia powodowały, iż w końcu tłumaczyć się ze swojego zachowania musiał nie ten, który powinien.
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Znaczy się co zaczyna być normą?
    Wejście z chroniczną alergią na jakąkolwiek samodzielność, niechlujnie przesłoniętą pozą "na nowicjusza" i towarzyszący temu gwałtowny i bolesny skurcz pośladków w przypadku zwrócenia uwagi na niestosowność takiego zachowania co niekiedy skutkuje tym co sir Bazyl zgrabnie ujął w końcówce swego postu. Niestety ten rak wkrada się także w tkankę tego forum - drugie dla mnie cenne miejsce w internetach, stąd też zdecydowany sprzeciw wobec ignorowania tego zjawiska, czy to przez przemilczenie czy przez usunięcie.

  3. #23
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    Jaaaa ! teraz sobie przypomniałem że Jojo coś wspominał o biwaku po słowackiej stronie, chociaż już nie wiem w jakiej to odległości.
    Wojtek też swego czasu napisał (trudno zapamietać wszystko co na forum się pojawiło)
    No i jedźmy dalej. Po słowackiej stronie było zajęte, pojechałem więc do Polski i wybrałem więc na nocleg rozległą polankę z widokiem na Hyrlatą.
    . co by wskazywało że tam zawsze jakieś miejsce się znajdzie.
    Kolega Mikiwas nic nie pyta o słowacką chatę, może koniecznie chce spać pod namiotem? popieram !
    ale przecież przy źródle Cirocy też można znaleźć skrawek, trochę niewygodnie, ale można
    ... z tego wszystkiego znowu nie wiem o co chodzi? może chodzi o skorzystanie z toalety na porcelanie ? też popieram
    .
    Znowu mają rację tak jak Alex62 pisząc
    don Enrico , a mnie zastanawia że tyle lat żyjesz na tym świecie i ,,bezradność" ludzka tak Ciebie zaskakuje iż tego nie rozumiesz .
    Ostatnio edytowane przez don Enrico ; 04-07-2018 o 20:46

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    Nie przesadzaj, cóż takiego strasznego jest w poście Verida? Ja się prawie z nim zgadzam, jedynie dodałbym trzecią szkołę - ignorować takie posty, gdyż już wielokrotnie mieliśmy na forum takie sytuacje, że próby "zmuszenia" do myślenia powodowały, iż w końcu tłumaczyć się ze swojego zachowania musiał nie ten, który powinien.
    Straszne jest słownictwo i pogarda dla drugiego człowieka, jaka przebija się ze słów Verida.
    Przeczytałem raz jeszcze cały wątek i jestem pewny tego, kto wyszedł na prostaka.

  5. #25

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Jaaaa ! teraz sobie przypomniałem że Jojo coś wspominał o biwaku po słowackiej stronie, chociaż już nie wiem w jakiej to odległości.
    Wojtek też swego czasu napisał (trudno zapamietać wszystko co na forum się pojawiło)

    . co by wskazywało że tam zawsze jakieś miejsce się znajdzie.
    Kolega Mikiwas nic nie pyta o słowacką chatę, może koniecznie chce spać pod namiotem? popieram !
    ale przecież przy źródle Cirocy też można znaleźć skrawek, trochę niewygodnie, ale można
    ... z tego wszystkiego znowu nie wiem o co chodzi? może chodzi o skorzystanie z toalety na porcelanie ? też popieram
    .
    Znowu mają rację tak jak Alex62 pisząc
    Dziękuję :) Mój wyjazd przesunął się niestety na wrzesień, ale cel pozostał ten sam :) Mi również zależy na spaniu w namiocie bez żadnych szczególnych wygód. Po 20 latach zacząłem swój powrót w Bieszczady, ale przez ostatnie dwa lata były to jednodniowe wypady z noclegami w Berehach Górnych. Teraz nadszedł ten moment, że zdecydowałem się dźwignąć namiot w plecaku
    Swoją drogą jak to było możliwe, że kiedyś dźwigałem po szlakach 40 kg plecak?

    P.S. Na forum jestem 11 rok, ale głównie Was czytam i zazdroszczę ...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. [Bereżki] pole namiotowe BdPN
    Przez mist-ery w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 20:50
  2. Smerek - nocleg (pole namiotowe)
    Przez Bamu w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-08-2010, 21:54
  3. [Ustrzyki Górne] Pole namiotowe
    Przez Soldau w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-07-2005, 13:09

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •